• GoHome Professional
nekretnine retfala osijek prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine retfala osijek prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine retfala osijek prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine retfala osijek prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.986 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 281.999 €, 108,43 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, RETFALA, Šandora Petofia, 108m², 5-soban. Na mirnoj i traženoj lokaciji u Retfali se nalazi prostrani stan u izgradnji. Smješten je na 2. katu od ukupno 2 kata. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom te izlaz....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 525.000 €, 195,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, luksuzan peterosoban stan na 1. katu neto korisne površine 195,05 m², smješten u ekskluzivnom objektu "Vila Retfala Nova" s tri stambene jedinice u mirnom i prestižnom dijelu naselja Retfala, jednoj od najatraktivnijih i najluksuznijih lokacija za stanovanje u gradu.Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, OSIJEK, Retfala, 425.000 €, 410,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

U Osijek, u naselju Retfala, prodaje se funkcionalan i održavan poslovno-skladišni prostor ukupne površine 410 m², smješten na odličnoj i prometno frekventnoj lokaciji u neposrednoj blizini trgovačkog centra Portanova. Objekt se prostire na dvije etaže te je idealan za skladištenje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine retfala osijek prodaja zadnjih 7 dana'
264.222 €
118.000 €
230.000 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Retfali se prodaje dizajnerski opremljen i adaptiran stan površine 58,58 m², smješten na 2. katu stambene zgrade. Stan je vrlo funkcionalnog rasporeda, s jasnom podjelom na dnevni i noćni dio, što ga čini ugodnim za svakodnevni život i praktičnim za dugoročno korištenje. Središnji....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 350.000 €, 118,99 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban stan S1 u prizemlju zgrade A, ukupne neto korisne površine 118,99 m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova. Sastoji se od hodnika, otvorenog koncepta dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice (32,29 m²), ostave, veće spavaće....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 148.860 €, 49,62 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvosobni stan, 1. kat - 4, kat, 49 m2, novogradnja, lift Stan se sastoji od: dnevne soba 25,10 m², soba I. 11,84m²,, hodnika 2,82 m2, kupaonice 4,48m², spremište 0,77 m2, lođa 2,91 m2, šupa 4,85 m2. Neto korisna površina: 49,62 m² Položaj: 1.kat-4.kat Tip....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 298.900 €, 104,52 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI JEDNOETAŽNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN POVRŠINE 104,52+PARKING U MODERNOJ URBANOJ VILI U NOVOGRADNJI!! RETFALA!! KVALITETNI MATERIJALI I DIZAJN!! KVALITETNA TVRDA GRADNJA!! NOVATIVNI SUSTAV GRIJANJA NA STRUJU PREKO DIZALICA TOPLINE/PODNO GRIJANJE/REŽIJSKI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Retfala, 186.000 €, 154,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je funkcionalna i kvalitetno građena obiteljska kuća smještena u jednom od najpoželjnijih i najugodnijih dijelova Osijeka ? mirnoj, zelenilom okruženoj ulici u Retfali. Ova četvrt poznata je po izvrsnoj povezanosti s ostatkom grada, blizini svih potrebnih sadržaja te ugodnom....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan na atraktivnoj lokaciji Tramvajsko stajalište je direktno kraj ulaza u zgradu Stan je sa pogledom na stadion Opus Arena U blizini se nalazi Hipodrom Emezeta Portanova Addiko Banka i još dosta toga Cijena nije fiksna Broj tel. +43 650 345 02 92 +385 97 733 15 00 Viber....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr