nekretnine rava prodaja parking - GoHome
  • nekretnine rava prodaja parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine rava prodaja parking

  • Za upit "nekretnine rava prodaja parking" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.470 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVA, 455.000 €, 185,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo prekrasnu kuću u nizu, smještenu u mirnom dijelu Velog Iža, svega 100 metara od mora. Kuća se prostire na tri etaže ukupne površine 185 m, te nudi savršenu ravnotežu između tradicionalne dalmatinske arhitekture i modernog komfora. -- Raspored prostora: Prizemlje (60....

 
 
 
  Stan, RAVA, 250.000 €, 158,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvije spojene kuće u nizu, otok Iž, Mali Iž, Mućel. Prva kuća, katnica tlocrtne površine 29 m2, stambenog prostora od 58 m2. Prizemlje potpuno obnovljeno u studio apartman sa zasebnim ulazom. Na katu roh bau prostor s novim krovom i zasebnim ulazom. Cisterna za vodu i septička jama.....

 
 
 
  Apartman, RAVA, 250.000 €, 158,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine rava prodaja parking'
990.000 €
990.000 €
  Kuća, RAVA, 990.000 €, 294,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Vila na Malom Ižu ? spoj kamena, svjetla i mora Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju luksuznu vilu na Malom Ižu, svega 100 metara od mora. Ova bijela mediteranska kuća, obložena kamenom i osunčana velikim staklenim stijenama, orijentirana je prema....