- nekretnine rava prodaja

  • Za upit "nekretnine rava prodaja" pronađeno 66 nekretnina - prosječna cijena 1.369 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 330 m2
    • do 410 m2
    • 410 m2 (prosječna površina)
    • barem 410 m2
    • 490 m2
  •  Po cijeni
    • do 46000 eura
    • do 58000 eura (prosječna cijena)
    • do 69000 eura
    • do 580 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVA, 395.000 €, 287,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Mali Iž, jedinstvena kamena kuća s prekrasnim pogledom koji ostavlja bez daha.Smještena je na samom vrhu Malog Iža u naselju Mućel na kraju slijepe ulice. Pozicija i orijentacija vlasniku pruža potpuni mir i privatnost bez susjedstva koje je okruženo s autohtonih i mediteranskih....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 6.225.000 €, 128106,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien ima u ponudi jedinstvenu nekretninu, predivan otok u Zadarskom arhipelagu površine 128106 m2. U jednoj malenoj uvali otoka, nalazi se stara kamena kuća iz 19. stoljeća, P+1, 60 m2. Na njemu još možete pronaći i stari maslinik ograđen suhozidom sa ukupno 15 stabala....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 245.000 €, 1142,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Otok Iž- Atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Veli Iž Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište pravilnog oblika, smješteno u samom srcu mjesta Veli Iž, tek 100 metara od mora. Parcela se nalazi u mirnoj ulici, okružena obiteljskim kućama,....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 34.800 €, 435,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Veli Iž, otok Iž - građevinsko zemljište 435 m2, 400 m od mora Građevinsko zemljište površine 435 m2 smješteno u Velom Ižu, na mirnoj lokaciji, udaljeno 400 m od mora i 250 m od centra mjesta. Parcela ima relativno pravilan oblik, dimenzija cca 20 m x 20 m, što....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 41.040 €, 513,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

Veli Iž, otok Iž - građevinsko zemljište 513 m2, 400 m od mora Građevinsko zemljište površine 513 m2 smješteno u Velom Ižu na otoku Ižu, na mirnoj lokaciji, udaljeno 400 m od mora i 250 m od centra mjesta. Cijena po četvornom metru iznosi 80 €.</br>....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 290.000 € na 238.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAVA, 238.000 €, 90,00 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
15.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok IŽ, Veli Iž, na ponudi imamo potpuno obnovljenu kamenu kuću, udaljena svega 70 metara od mora. Smještena u srcu ovog autentičnog dalmatinskog mjesta, kuća pruža jedinstven doživljaj otočkog života i savršen je izbor za one koji traže mir i bijeg od svakodnevnice. Kuća se prostire....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 395.000 € na 445.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAVA, 445.000 €, 280,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 395.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji predivna kamena kuća, ukupne stambene površine 280 m2 na otoku Mali Iž. Smještena je na vrhu Malog Iža te svojom pozicijom i orijentacijom vlasniku pruža potpuni mir i privatnost. Cijela je kuća stilski uređena s pomno biranim materijalima i namještajem kako bi se na taj....

 
 
 
  Stan, RAVA, 195.000 €, 150,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji prekrasna autohtona dalmatinska kamena kuća u nizu u mjestu Veli Iž na otoku Ižu, smještena u samom centru mjesta, ukupne stambene površine 150 m2, orijentacije sjeverozapad-jugoistok. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja povezanih drvenim stepeništem. U....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK IŽ, VELI IŽ Autentična renovirana kamena kuća u staroj jezgri, 70m od mora U jednoj od najšarmantnijih i najmirnijih uličica Veli Iž, u zaštićenoj povijesnoj jezgri poznatoj kao Božavkini dvori, smještena je ova potpuno obnovljena kamena kuća koja spaja izvorni otočni karakter....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 50.000 €, 593,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

VELI IŽ MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Građevinsko zemljište površine 593 m2 drugi red (20 m) od mora! Zemljište je od mora udaljeno 20 m zračnom linijom, dok je pješice udaljeno 200 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi unutar područja ugostiteljsko turističke....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 115.000 €, 705,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 705 m na otoku Velom Ižu, u blizini mora. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, s pristupom direktno s ceste. Otok je poznat po svojoj tišini, čistom moru i autentičnom dalmatinskom ugođaju. Za sve dodatne informacije ili dogovor oko....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 990.000 €, 294,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Vila na Malom Ižu ? spoj kamena, svjetla i mora Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju luksuznu vilu na Malom Ižu, svega 100 metara od mora. Ova bijela mediteranska kuća, obložena kamenom i osunčana velikim staklenim stijenama, orijentirana je prema....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 263.000 €, 1334,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

IZVRSNA LOKACIJA - 60 METARA OD MORA - POGLED NA MORE Prodaje se građevinsko zemljište na Malom Ižu, površine 1334 m2. Nalazi se u mirnom predjelu otoka okruženo vikendicama. More i plaža su udaljeni samo 60 metara od parcele i pristup obali je omogućen. U blizini se nalaze trgovina,....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 200.000 €, 947,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025. - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MALI IŽ - Građevinsko zemljište s pogledom na more Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ižu pokraj Zadra. Zemljište je nepravilnog oblika, te ima ukupnu površinu od 947 m2. Parcela je nepravilnog oblika, u najširem dijelu 25 m a u najdužem 50 m. Nalazi se na povišenom dijelu....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna dalmatinska kamena kuća u samoj staroj jezgri Velog Iža, svega 100-ak metara od lučice (marine), odnosno mora. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Kuća ima stambene (netto) površine oko 125 m2. Dvorište kuće ima 29 m2. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom iz koje....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 130.000 €, 111,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kuća na otoku Veli Iž koja je nekad, zajedno sa susjednim zgradama, krasila centar Velog Iža i bila njegov ponos. Danas je to poprilično devastirana zgrada koja se mora značajno renovirati. Vlasnik je kuću namjeravao renovirati , pripremio projektei plan renoviranja....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 48.500 € na 50.500 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAVA, 50.500 €, 402,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 48.500 €
20.05.2026 - 50.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju izvrsno građevinsko zemljište s OTVORENIM POGLEDOM NA MORE I OTOKE, površine 402 m2. Pristupni put je asfaltni, priključak za struju je u neposrednoj blizini parcele. More je udaljeno svega 200 metara a prelijepa plaža 300 metara. Otok Iž je povezan svakodnevnom trajektnom....

 
 
 
  Zemljište, RAVA, 878.000 €, 4451,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na Malom Ižu, površine 4451 m2. S parcele se pruža otvoren pogled na more i otoke te se nalazi u mirnom dijelu mjesta okruženo apartmanima s bazenom. Udaljenost od mora i plaže je samo 80 metara. U krugu od 900 metara se nalaze trgovina i kafić a u....

 
 
 
  Apartman, RAVA, 130.000 €, 111,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, RAVA, 520.000 €, 397,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK RAVA, prodaje se samostojeća kuća na tri etaže sa pomoćnim objektom u prvom redu do mora koja je izgrađena na parceli od 822m2. U prizemlju se nalazi konoba, gusterna i jedan jednosoban stan, na prvom katu se naleze tri stambene jedinice ( soba sa kupaonom i dva jednosobna apartmana....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 297.000 €, 125,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna dalmatinska kamena kuća u samoj staroj jezgri Velog Iža, svega 70-ak metara od lučice (marine), odnosno mora. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Kuća ima stambene (netto) površine oko 125 m2. Dvorište kuće ima 29 m2. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, RAVA, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantna kamena kuća u nizu smještena na Velom Ižu, udaljena svega 100 metara od mora. Prostire se na tri etaže, ukupne stambene površine 94 m2, s dodatnim dvorištem od približno 15 m2 koje pruža ugodan prostor za opuštanje. U prizemlju se nalazi kuhinja, blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, RAVA, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK IŽ, VELI IŽ- Renovirana kuća 70m od mora! Prodaje se potpuno obnovljena kamena kuća u Velom Ižu na otoku Ižu, udaljena svega 70 metara od mora. Smještena u srcu ovog autentičnog dalmatinskog mjesta, kuća pruža jedinstven doživljaj otočkog života i savršen je izbor za one koji....

 
 
 
  Kuća, RAVA, Na upit, 94,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Ižu, u srcu zadarskog arhipelaga, prodaje se autentična kamena kućica od 94 m, savršeno uklopljena u mediteranski pejzaž. Smještena svega nekoliko minuta hoda od mora, ova kuća nudi pravi otočki ugođaj: cvrčci u krošnjama, miris borova, sunce koje grije stari kamen i tišinu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni