• GoHome Professional
nekretnine rabac prodaja 630 m2 - GoHome
  • nekretnine rabac prodaja 630 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine rabac prodaja 630 m2

  • Za upit "nekretnine rabac prodaja 630 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 146 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 6 nekretnina za upit nekretnine rabac prodaja 630 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 600 m2 (malo manji)
    • 660 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 9500 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 119 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RABAC, Na upit, 619,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Građevinsko zemljište s građevinskom dozvolom, projektom i plaćenim komunalijama Prodaje se građevinsko zemljište površine 619 m² u prekrasnom, poznatom malom turističkom mjestu u okolici Labina, smještenom uz mirnu uvalu s kristalno čistim morem. Odlična prilika za investitore ili....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 260.000 € na 208.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 208.000 €, 632,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 260.000 €
07.03.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s građevinskom dozvolom i pogledom na more Rabac se nalazi na istočnoj obali Istre i udaljen je 5 km od Labina. Krasi ga kristalno čisto more i šarolika priroda, izvori, slapovi, šetnice i ostali skriveni biseri. Rabac je proteklih godina veoma bitno turističko....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 155.500 €, 622,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 622 m², smješteno na izvrsnoj i mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more i Kvarnerski zaljev. ? Ravan i pravilnog oblika ? idealan za gradnju ? Ishodovana građevinska dozvola ? Plaćene komunalije ? Gotov projekt tradicionalne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine rabac prodaja 630 m2'
60.000 €
73.000 €
149.000 €
 
-41%

Promjena cijene sa 124.500 € na 73.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 73.000 €, 620,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 124.500 €
28.03.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s građevinskom dozvolom i pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 15.000 €, 620,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Poljoprivredno zemljište blizu mora Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
 
-41%

Promjena cijene sa 124.500 € na 73.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 73.000 €, 616,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 124.500 €
28.03.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s pogledom na more i građevinskom dozvolom Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 93.500 € na 73.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 73.000 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 93.500 €
28.03.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Građevinsko zemljište s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U okolici Labina prodajemo predivno zemljište sa kojeg se pruža jedinstveni pogled na more. Ovo zemljište veličine 660 m² predstavlja savršenu priliku za ostvarenje vaših snova o vlastitom kutku raja na jednoj od najljepših obala Mediterana. Zemljište je pravokutnog oblika i ima pad....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, Na upit, 629,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Građevinsko zemljište na traženoj lokaciji Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, Na upit, 620,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RABAC, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Zemljište ima pristup sa asfaltirane ceste. Sva infrastruktura je uz sam rub zemljišta. Mogućnost izgradnje tri etaže, odnosno P+2. Sa prvog i drugog kata, bio bi, otvoreni pogled na more dok je sa prizemlja djelomični....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 93.500 € na 73.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 73.000 €, 671,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 93.500 €
28.03.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s građevinskom dozvolom Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Zemljište, RABAC, 63.500 €, 680,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Građevinsko zemljište s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim karakterom....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 93.500 € na 73.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RABAC, 73.000 €, 568,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 93.500 €
28.03.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Zemljište s dozvolom i pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr