nekretnine pula prodaja zamjena - GoHome
  • nekretnine pula prodaja zamjena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja zamjena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja zamjena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.346 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u centru Pule, površine 55 m. Do Zlatnih vrata ima 500 m pješice. Lokacija je u centru, ali mirna i tiha. Ispred zgrade se nalazi besplatan javni parking. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje (9,68 m), velike ostave, kupaonice (3,7 m) i spavaće sobe koja se....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 180.000 €, 1000,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravokutnog oblika, 1000m2 (156 m2 prilazni put i 844 m2 građevinskog) sa strujom i vodom te pomoćnom zgradom 14m2 sa uporabnom dozvolom. Zemljište se nalazi u naselju Veli Vrh, blizina autobusna stanica, vrtić, škola, do Arene 2,5 km. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Monte Magno, 135.000 €, 901,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište od 901 m2 na atraktivnoj lokaciji.Ima mogućnost izgradnje 4 stambene jedinice, 250 m tlocrtno.Zemljište ima pristupni put te se sva infrastruktura nalazi u blizini zemljišta.Na zemljištu se nalazi bušotina s vodom.Predmetna nekretnina izvrsna je za luksuzan obiteljski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja zamjena'
260.000 €
260.000 €
860.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
28.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 350.000 €, 115,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Kaštanjer, prodaja renovirane prizemne kuće u nizu u blizini pulske Arene u sporednoj ulici. Kuća površine oko 115 m2 ( netto 93 m2 ) te dvorištem od 63 m2.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, ostave, te....

 
 
 
  Stan, PULA, 145.000 €, 62,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE STAN NA STOJI ? MOGUĆA ZAMJENA Prodaje se stan površine 62 m2 smješten u austrougarskoj zgradi s izuzetno debelim zidovima koji osiguravaju izvrsnu izolaciju i ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Stan je vrlo svijetao i pruža brojne mogućnosti prilagodbe budućim vlasnicima.....

 
 
 
  Stan, PULA, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u centru, blizina svih sadržaja. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinjom sa blagovaonom, kupatilo, pripadajuća terasa od 30m2. Pokrenuta renovacija 2023. godine. ( moguća zamjena za nekretninu u centru ) za više informacija kontakt broj +385....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 169.000 €, 10047,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je nešto više od hektara poljoprivrednog zemljišta na traženoj i blago povišenoj lokaciji. Nalazi se pored industrijske zone s lijepim pogledom na Pulu. Moguća je zamjena za stan na području Pule i okolice, te Medulina. .

 
 
 
  Kuća, PULA, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa obiteljska kuća u Puli, kvart Vidikovac, vrlo mirna i ugodna lokacija za život. Kuća ima 240 m2 brutto ukupno sa svim prostorijama, a neto oko 200 m2. Sastoji se od osnovnog dijela kuće (prizemlje i kat), apartmana u dvorištu i garaže. U kući je u prizemlju dnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, centar, prodaje se moderno uređen dvosoban stan. Stan je smješten na drugom katu stambene zgrade, prostire se na površini od 50m2, a sastoji se od kuhinje, blagovaonice dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Stan je izuzetno funkcionalan i odlično osvijetljen zahvaljujući....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 29.000 €, 347,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA - Pula- mjesto KRNJICA Prodaje se zemljište od 374 m2, sa pristupnim putem i izvršena parcelacija zemljišta. Moguće zamjena za drugu nekretninu. Cijena je orijentacijska i za dogovor. Javite se radi razgledavanja ili dodatnih informacija! Kontakt informacije: Telefon: +385 99....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru Pule, površine 55 m². Do Zlatnih vrata ima 500 m pješice. Lokacija je u centru, ali mirna i tiha. Ispred zgrade se nalazi besplatan javni parking. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje (9,68 m²), velike ostave, kupaonice (3,7 m²) i spavaće sobe koja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u vrlo atraktivnoj i traženoj lokaciji na Šijani u Puli, koja se odlikuje blizinom svih važnih sadržaja. U okolini se nalaze dućani, restorani, kafići, te je vrlo dobro povezan s centrom grada i ostalim dijelovima Pule. Ova lokacija nudi sve prednosti urbanog života,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 279.900 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, Veruda, trosoban stan na 2.katu, prodaja ili zamjena Pula, Veruda, stan prodaja U jednom od najtraženijih kvartova Pule prodaje se prostrani trosobni stan ukupne površine 102 m². Smješten na drugom, ujedno i posljednjem katu manje stambene zgrade, jedini je na etaži, što osigurava....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 390.000 €, 220,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća s dva stana idealna za veću obitelj, dvije generacije ili investiciju za najam, Pula Valturska ulica. Sastoji se od: - stana u prizemlju netto površine 80 m2, - stana na katu netto površine 80 m2, - neuređene mansarde s mogućnošću uređenja dodatnog stambenog....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Kaštanjer, 150.000 €, 824,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije spojene gradevinske parcele u naselju Kastanjer, Pula (882/3, 883/1), ukupno 824m2. 882/3 - gradevinsko, stambena namjena 883/1 - niskogradnja - asfaltirani pristup s ulice (Ulica Mirna, Pula) - voda i struja do zemljista (planirana je i kanalizacija) - pogodno za....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!