• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja vrt do 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja vrt do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja vrt do 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja vrt do 70 m2" pronađeno 903 nekretnina - prosječna cijena 3.721 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 216.000 €, 54,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo moderan i lijepo uređen stan u Puli, koji se smjestio u prizemlju zgrade novije gradnje ukupne površine 54,38 m2. Stan se nalazi nedaleko od svih sadržaja, u mirnoj i slijepoj ulici, udaljenost od plaže 2.3 km. Koncept stana:hodnik, open space dnevni boravak s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, 177.000 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

VALDEBEK OKOLICA prodajemo prekrasan stan u prizemlju u izgradnji površine 54m2 + ostava + vrt + garaža 20m2. Stan se sastoji od hodnika, kupaone, 2 spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Stanu pripada ostava, garaža 20m2 (PLAĆA SE POSEBNO dodatno na cijenu) i vrt. Završetak radova....

 
 
 
  Stan, PULA, 255.000 €, 54,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, blizu trgovačkih centara prodaje se ovaj lijepi jenosobni stan u prizemlju koji se sastoji od hodnika, kupaone, sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka i natkrivene terase. Stanu pripada vrt, ostava 2,80m2 i parkirno mjesto 2,50m2 (uključeno u cijenu). Oprema: Klima uređaji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 54,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji, smješten u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji. Odličnog je rasporeda, ukupne netto površine 54 m2 a obuhvaća ulazno predsoblje, hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonica, open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom i vrtom u vlasništvu od cca....

 
 
 
  Kuća, PULA, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Stan u blizini centra i svih bitnih sadržaja(autobusne stanice,tržnice,faxa,šole i ostalo..) Nalazi se u prizemlju,uređen,zajednički vrt,parking Sastoji se od spavaćesobe iz koje se mogu urediti i dvije,dnevnog boravka s blagavaonom,kuhinja,kupaonica,ostava PVC stolarija Klima uređaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni stan u prizemlju s vrtom. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kupaonice, hodnika i spavaće sobe. Grijanje je putem klima uređaja i podnog grijanja. Lokacija je odlična, zgrada je okružena novim stambenim zgradama, u nastavku....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 244.305 €, 54,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZGR 4- STAN 9, 54,29 m2 novogradnja 1.kat Na iznimnoj poziciji u Puli, naselje Veruda na Sisplac, pored šumice kroz koju se spušta na plažu Gortanova uvala udaljenoj svega 300 m, prodaje se stan na 1.katu. Par minuta od svih sadržaja ,tržnica, banka, pošta i d.r. u ponudi stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2023.,

www.indomio.hr

Stan novogradnja u prizemlju sa vrtom, stambena zgrada modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje . Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba, terasa i vrt 77,63m2. U prizemlju zgrade nalazi se spremište te stan ima jedno parkirno mjesto.....