• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja vrt 80 m2 moderan - GoHome
  • nekretnine pula prodaja vrt 80 m2 moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja vrt 80 m2 moderan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja vrt 80 m2 moderan" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.466 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 6 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.048 €, 74,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan površine 74 m2, smješten na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, pružajući mir i privatnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, s....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu naselja Valdebek, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pula, smjestio se Projekt Valdebek ? suvremena stambena cjelina koju čini 11 modernih zgrada, pažljivo uklopljenih u okolinu. Lokacija nudi idealnu ravnotežu: svakodnevni sadržaji, škole i trgovine nalaze se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja vrt 80 m2 moderan'
293.000 €
293.000 €
241.900 €
  Stan, PULA, 257.600 €, 80,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake S1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 81,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA ? 3SS+DB stan s privatnim vrtom na Stoji, blizu mora U srcu Pule, u jednom od najtraženijih i najatraktivnijih naselja, Stoja, smjestio se ovaj izvanredni četverosoban stan koji spaja udobnost, moderan život i neposrednu blizinu mora. Lokacija pruža savršen balans mira....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 277.000 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 82 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u prizemlju novogradnje, površine 82 m². Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te moderno uređene kupaonice. Stan ima podno grijanje i klima uređaj, što pruža visoku razinu udobnosti....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 311.000 €, 83,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novogradnji smješten u mirnom i traženom dijelu Valdebeka. Ova suvremena prizemna jedinica odiše elegancijom i funkcionalnošću, pružajući idealan prostor za moderan način života. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i dvije kupaonice, dok otvoreni koncept kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 85 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u prizemlju novogradnje, površine 85 m². Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te moderno uređene kupaonice. Stan ima podno grijanje i klima uređaj, što pruža visoku razinu udobnosti....

 
 
 
  Stan, PULA, 272.250 €, 85,08 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 290.000 €, 86,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 86 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u prizemlju novogradnje, površine 86 m². Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te moderno uređene kupaonice. Stan ima podno grijanje i klima uređaj, što pruža visoku razinu udobnosti....

 
 
 
  Stan, PULA, 255.000 €, 72,30 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 54,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.