• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.348 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 258.000 €, 75,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Nova Veruda - 1.kat, 75.50m2, 45m2 vrta Na prodaji je prostrani i uređeni stan na odličnoj lokaciji u Puli ( Nova Veruda ), nedaleko Marina Verude. Stan je smješten na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata. Stan na Novoj Verudi, površine je 75.50m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 82,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo trosobni stan na prvom katu u stambenoj zgradi površine 82,00 m² u mirnom kvartu Veruda u Puli. Zgrada ima ukupno 2 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe (u dječjoj sobi instalacije, prekidači i rasvjetna tijela izvedeni su tako da se jednostavno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja vrt 1.kat 80 m2'
259.000 €
259.000 €
259.000 €
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na traženoj lokaciji Verude, na prvom katu zgrade Austrougarske gradnje, prodajemo vrlo zanimljiv komforan stan ukupne površine 81,39m2. Nekretnina se sastoji se od hodnika, kupaonice, otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te dvije spavaće sobe. Ovaj osunčani....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem obiteljski dvosobni stan površine 81,36 m² na 1. katu zgrade u mirnom kvartu Veruda / Monte Zaro u Puli, sa svim pogodnostima urbanog života u mirnijem okruženju. Stan se sastoji od: - dnevnog boravka - dvije spavaće sobe (u ?dječjoj? sobi instalacije, prekidači i rasvjetna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 78,09 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo komotan obiteljski stan smješten na prvom katu zgrade u strogom centru grada. Riječ je o stanu koji je u 78,09 m2 stambenog prostora iskoristio svaki kvadrat u idealan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, većeg dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, PULA, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na Vidikovcu prodajemo stan na prvom katu od 83 m2 , sa terasom i dva balkona ukupna površina je 110 m2. Stan se sastoji se od: - ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa balkonom od 8 m2, kuhinje koja vodi i na terasu od 15,2 m2, dvije spavaće sobe - jedna sa balkonom, kupatila i špajze.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 269.000 €, 75,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA- Prostrani stan na idealnoj lokaciji sa vrtom! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 247.000 €, 75,50 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaji je prostrani i uređeni četverosobni stan na odličnoj lokaciji u Puli ( Nova Veruda ), nedaleko Marina Verude. Smješten na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata. Površine je 75.50 m2 te se sastoji od : ulaza u stan koji je odvojen od ostalih, ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone, zasebnog toaleta, hodnika i predsoblja. Posebnu vrijednost čini odvojeni ulaz u stan,....

 
 
 
  Stan, PULA, 279.000 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi projekt Valdabek , zgrada se 5 stanova . Ovaj stan se nalazi na 1 katu i čine ga : hodnik , dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom ,3 sobe , 2 kupaone , terasa . Stanu pripadaju i 2 parkirna mjesta . Stan dolazi opremljen sa klima uređajem za hlađenje/grijanje , podovi u sobama....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo u Centru Pule stan površine 87m2, sa terasom od 18m2. Stan se nalazi na prvome katu manje stambene zgrade, sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, ostave i 3 spavaće sobe. Stan je namješten, ima novu stolariju i parket te visoke stropove. Orijentacija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.