• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja vrt što jeftinije renovira - GoHome
  • nekretnine pula prodaja vrt što jeftinije renovira - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja vrt što jeftinije renoviran

  • Za upit "nekretnine pula prodaja vrt što jeftinije renoviran" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.077 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 77.000 €, 45,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? VELI VRH | Prizemni studio stan 45 m 2 s terasom PLUS 820 M2 VRTA U SUVLASNISTVU-PREDMETNOM STANU PRIPADA CCA 60 M2. Prodaje se potpuno renoviran prizemni stan u Puli, naselje Veli Vrh, na cca 200 m od Istarskih cesta u smjeru Galižane.Površine:Stambena površina: 35 m² Natkrivena....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 129.000 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, KOD ARENE, 48 M2 Prodaje se stan u potkrovlju tlocrtne površine 48 m2 dok je u vlasničkom listu zbog koeficijenata kosine upisano 24 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, spavaćom sobom i kupaonom. Stan je renoviran prije 3 godine i prodaje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan površine 48 m² smješten na 2. katu - potkrovlju održavane zgrade, u strogom centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od čuvene Arene. Stan je u potpunosti adaptiran 2022. godine i nudi funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja vrt što jeftinije renoviran'
250.000 €
545.000 €
950.000 €
  Stan, PULA, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je renoviran stan od 48 m2 s vrtom iznad Arene. Stan se nalazi u održavanoj zgradi na 2. katu - potkrovlju. Stan je u potpunosti adaptiran 2022. godine. Sastoji se od 1 spavaće sobe s kupatilom, dnevnog boravka, kuhinje od 48 m2. Spremište na međukatu koje pripada ovom stanu.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 163.400 € na 160.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 160.000 €, 26,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 163.400 €
19.04.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, koji se trenutno uspješno koristi za turistički najam te ima izvrsne recenzije i popunjenost. Stan je potpuno renoviran 2023. godine, moderno i ukusno uređen te se prodaje kompletno opremljen i spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 161.000 €, 31,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u centru Pule , potpuno renoviran i moderno uređen, u neposrednoj blizini Giardina. Stan je ukupne površine 31 m², vrlo praktično osmišljen i ugodan za boravak, a sastoji se od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Interijer....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 223.000 €, 90,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, okolica U mirnom naselju nadomak Pule smjestila se ova vrlo ugodna i funkcionalna kuća, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Lokacija nudi ono što današnji kupci najviše traže ? mir i privatnost, a istovremeno odličnu prometnu povezanost s centrom....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 225.000 €, 105,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula kao najveći i najrazvijeniji grad u Istri pruža mnoge mogućnosti kao i raznolike sadržaje. Uz razvijeno gospodarstvo i turizam te kao studentsko središte Istre, netaknuta priroda susreće se na svim rubovima grada u svakom smjeru. Kao takav, grad Pula je idealna destinacija za....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 260.000 €, 56,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, PULA, CENTAR, 56m2, Preradovićeva, 3-soban. Nekretnina se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, male špajze, dvije prostrane spavaće sobe te kupaonice s prozorom. Stan je klimatiziran s dvije nove klima jedinice,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo potpuno renovirani stan stambene površine 62,48 m2 na trečem katu stambene zgrade bez lifta s pogledom na vrt,u blizini impresivnog rimskog amfiteatara Arena i svih potrebnih sadržaja. Stan je u potpunosti renoviran 2024 Godine a sastoji se od glavnog ulaza u stambenu....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u obiteljskom naselju Busoler , prodaje se svijetao i prostran stan površine 133 m² , idealan za obitelji koje traže udoban dom okružen prirodom. Smješten na prvom katu obiteljske kuće s tri stambene jedinice, ovaj stan nudi sve što vam je potrebno za kvalitetan....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 300.000 € na 345.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 345.000 €, 150,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 300.000 €
22.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u obiteljskom naselju Busoler, prodaje se svijetao i prostran stan površine 133 m², idealan za obitelji koje traže udoban dom okružen prirodom. Smješten na prvom katu obiteljske kuće s tri stambene jedinice, ovaj stan nudi sve što vam je potrebno za kvalitetan i....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ova renovirana kamena kuća u nizu na tri etaže na mirnoj lokaciji nedaleko centra grada. Sastoji se od natkrivenog ulaza, hodnika, spremišta, tri spavaće sobe od kojih dvije imaju svoje kupaone te open space prostor u kojem se nalazi kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PULA, Škatari, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Busoler, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na pješačkoj udaljenosti od plaže ( 200 m) na jednoj od najtraženijih lokacija, u prizemlju manje stambene zgrade imamo u ponudi ekskluzivni četverosoban stan površine 80,71 m2 sa privatnim vrtom od 40,72 m2 . Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kuhinje,blagovaonice i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STOJA, PRILIKA! PREDIVNI STAN S VRTOM, 250 M DO MORA! Ako ste čekali znak za kupovinu vaše idealne nekretnine u Puli, to je to! Na ponudi je stan s vrtom u najljepšem naselju Stoja, ukupne površine 92M2. Stan se nalazi u prizemlju KOMPLETNO RENOVIRANE austro ugarske vile s ukupno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Zaro, 360.000 €, 92,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 373.500 €, 151,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Obiteljski stan s vrtom u centru + dodatni studio apartman! RIJETKO DOSTUPNA LOKACIJA! U ponudi DUX nekretnina nudimo Vam rijetku nekretninu na tržištu zbog njezine lokacije! Radi se o objektu koji je praktično u centru grada ali skriven od gradske gužve na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 545.000 €, 209,93 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Troetažni 5SS+DB stan na najtraženijem dijelu grada Pule U jednom od najpoželjnijih dijelova grada Pula, u mirnom i uređenom naselju Veruda Porat, smjestio se ovaj iznimno prostran i funkcionalan troetažni stan koji svojim budućim vlasnicima pruža rijetko dostupnu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šikići, 729.000 €, 240,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U okolici Pule prodajemo predivnu autohtonu villu iz 17. stoljeća, kompletno adaptiranu 2019. godine. Sastoji se od dvije prestižne građevine (glavna 165m2 i depandansa 75 m2), koje su osvojile nagradu za arhitekturu, a dizajnirane su kako bi vam pružile jedinstvene osjećaje ugode,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 790.000 €, 290,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, VERUDA PORAT ? Kuća s tri stambene jedinice, vrtom i vrhunskom lokacijom blizu mora U jednom od najpoželjnijih dijelova grada Pule ? Veruda Porat ? smjestila se ova iznimno atraktivna nekretnina koja se sastoji od tri stambene jedinice, nudeći savršen spoj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 790.000 €, 290,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA, VERUDA PORAT Kuća s tri stambene jedinice, vrtom i vrhunskom lokacijom blizu mora U jednom od najpoželjnijih dijelova grada Pule Veruda Porat smjestila se ova iznimno atraktivna nekretnina koja se sastoji od tri stambene jedinice, nudeći savršen spoj komfora, privatnosti....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 950.000 €, 500,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, VILLA, VELI VRH, 500 M2 Ova impresivna vila prostire se na 500 m², smještena na atraktivnoj lokaciji, savršeno dizajnirana za udoban život i obiteljske trenutke. Vila se prostire kroz više etaža, pri čemu svaka od njih nudi jedinstvene prostore i mogućnosti. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova predivna vila nalazi se na Velom Vrhu u slijepoj, mirnoj ulici. Vila se nalazi na zemljištu od 2100 m 2 i okružena je lijepo uređenim biljem i maslinama, sastoji se od glavnog objekta ;vile plus 4 odvojena apartmana i bazena sa velikim sunčalištem. Vila je ukupne površine od 500....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 2.000.000 €, 500,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo bed and breakfast u centru Pule! Dvije tradicionalne istraske kuće kompletno su renovirane i kvalitetno uređene do najsitnijeg detalja. Veća kuća sastoji se od 11 soba, svaka sa svojim kupatilom te zajedničkog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na zajednički vrt U suterenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.