• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja roh-bau do 300000 eura mod - GoHome
  • nekretnine pula prodaja roh-bau do 300000 eura mod - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja roh-bau do 300000 eura moderan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja roh-bau do 300000 eura moderan" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.178 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 267.900 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu nudi mnoge prednosti koje je čine idealnom za obiteljski život. Lokacija je mirna, što osigurava ugodan životni prostor daleko od gradske vreve. Pogled na more dodatno doprinosi atraktivnosti nekretnine, pružajući svakodnevni užitak u prirodnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 259.500 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 260.480 €, 81,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja roh-bau do 300000 eura moderan'
255.000 €
255.000 €
210.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 290.174 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kompleks Kompleks će činiti 4 samostojeće zgrade, svaka s po 2 nadzemne etaže (P2). Ukupno će biti 23 stambene jedinice (A-6, B-6, C-5 i D6). Moderan dizajn zgrade s kosim krovom u skladu je s urbanističkim planom općine Fažana kao i većim koeficijentom od minimalne zakonske regulative....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 283.000 €, 89,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, najveći grad Istre, poznata je po svojoj bogatoj povijesti, mediteranskom ugođaju i odličnoj infrastrukturi. Smještena na obali Jadrana, nudi idealan spoj urbanog života i blizine mora. U jednom od njezinih najpoželjnijih kvartova, Valdebeku, nalazi se mirna i zelena oaza savršena....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 250.040 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šijana ? mirna i ugodna lokacija u blizini svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtić, pošta, banka, javni prijevoz i dr.), idealna za obiteljski život ili investiciju. Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji, koja se trenutno (04/2026) nalazi u roh-bau fazi, dok je....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 221.480 €, 79,10 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan na drugom katu (A3) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten na prvom katu zgrade, s natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i pripadajućim spremištem . Stan idealan za obiteljski život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 55,00 m2 , a sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan na prvom katu (A2) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 210.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Valmade , odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan na drugom katu (A3) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Stan se nalazi na vrlo praktičnoj i traženoj gradskoj lokaciji koja pruža odličan spoj svakodnevne funkcionalnosti i ugodnog životnog okruženja. Riječ je o mikrolokaciji koja nudi upravo ono što današnji kupci najviše traže ? brz pristup gradu, dobru povezanost i ugodno....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 205.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Valmade , odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan na prvom katu (A2) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten u prizemlju zgrade, s pripadajućim vrtom, natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i spremištem . Stan idealan za ugodan život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 41,80 m2 , a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan u prizemlju (A1) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, 194.900 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 189.800 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju Valmade , odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan u prizemlju (A1) unutar novog stambenog projekta u izgradnji . Naselje je okruženo zelenilom , što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu , idealnu za stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu! S obzirom na mirnu lokaciju, obiteljski sadržaj i planirani završetak gradnje u svibnju 2025., ova nekretnina čini se kao odličan izbor za obiteljski život. Stanovi različitih veličina omogućuju raznolikost izbora. Trenutačna roh bau faza omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 175.400 €, 57,96 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B7? ukupne neto površine 57.96 m2, koji se nalazi na 1. katu zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 165.100 €, 53,04 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. U ponudi je stan oznake A2, smješten u prizemlju stambene zgrade, ukupne neto površine 53,04 m2. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu! S obzirom na mirnu lokaciju, obiteljski sadržaj i planirani završetak gradnje u travnju 2026., ova nekretnina čini se kao odličan izbor za obiteljski život. Stanovi različitih veličina omogućuju raznolikost izbora. Trenutačna roh bau faza omogućuje....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.700 € na 159.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 148.700 €
15.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A13" ukupne neto površine 48.51 m2, koji se nalazi na drugom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 151.000 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u novogradnji na traženoj lokaciji Monvidal u Puli. Stan se nalazi na južnoj strani zgrade, što mu omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima ukupnu površinu od 55 m², te se sastoji od: -prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon, -kuhinje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 330.000 €, 170,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.