• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja parking s garažom - GoHome
  • nekretnine pula prodaja parking s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja parking s garažom

  • Za upit "nekretnine pula prodaja parking s garažom" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.041 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.000 €, 53,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno....

 
 
 
  Kuća, PULA, 660.000 €, 360,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U Štinjanu, nalazi se ova lijepa kuća s više apartmana s građevinskim zemljištem površine 349m2 (trenutno veliko uređeno dvorište s parkingom i garažom). Kuća se nalazi na zemljištu površine 350m2, a ukupna stambena površina kuće iznosi 360m2. U suterenu kuće nalaze se tri prostorije....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 665.500 €, 141,00 m2 cca 4720 €/m2

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja parking s garažom'
675.000 €
501.000 €
512.500 €
  Apartman, PULA, Štinjan, 675.000 €, 360,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Istra,Pula,Štinjan U mirnom naselju grada Pule uz neposrednu blizinu jedne od najljepših plaža Istre nalazi se predivna apartmanska kuća svega 400 metara udaljenosti od mora te s pogledom na more. Kuća se sastoji od više stambenih jedinica - apartmana od kojih je jedan studio apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 249.000 €, 53,34 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 160,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i lijepo uređenom okućnicom. Smještena u uređenom i sigurnom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 675.000 €, 330,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.investa.hr

Pula centar, kompletno namještena nova kuća sa garažom U prodaji je novosagrađena kuća u širem centru Pule, kompletno uređena i namještena, sa garažom, terasom i pomoćnim objektom ukupne bruto površine 330 m2. Kuća je neto korisne površine NKP 240 m², podijeljena na četiri etaže zgrade....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veli vrh, 572.000 €, 450,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se prostrana kuća sa velikom okućnicom i garažom na odličnoj lokaciji na Velom Vrhu. Kuća se sastoji od prizemlja sa garažom, te dva kata. Svaki kat ima svoj poseban ulaz s vanjskog stubišta. U prizemlju se nalazi stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 458.900 €, 97,58 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Sisplac Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno za....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 458.900 €, 97,00 m2 cca 4730 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 298.000 €, 71,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 600.000 € na 520.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 520.000 €, 350,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 600.000 €
28.03.2026 - 520.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Prodaje se ova prostrana kuća u Puli s vlastitim bazenom, teretanom i garažom. Kuća se prostire kroz 3 etaže, sastoji se od 5 spavaćih soba, 2 dnevna boravka, kuhinje, 2 kupaonica, 1 wc, garaže za 2 automobila te parking ispred garaže. U vrtu se osim bazena nalazi i natkriveno....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 520.000 €
07.03.2026 - 470.000 €
24.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i uređenom okućnicom. Smještena u uređenom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih mjesta i sve što....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 415.000 €, 177,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA Kuća s potencijalom u centru grada! Pula, grad u Hrvatskoj. Najveći je grad Istarske županije, leži na jugozapadnom području istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu. Grad ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma, a ujedno je i tranzitna luka.....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno frekventnoj lokaciji, smještena na samo nekoliko minuta od centra grada, ova višestambena zgrada pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Okružena drugim stambenim objektima i udaljena samo 100 metara od glavne prometnice, smještena je u mirnoj....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 2.300.000 €, 535,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Stoja! Zelenika! U ponudi je samostojeća kuća s garažom i ostavom. Sastoji se od prizemlja te dva kata. U prizemlju se nalazi garaža od cca 40 m2. Ispred garaže parking za dva auta. Plus velika ostava od cca 45 m2. U prizemlju stan 128 m2 koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 600.000 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu smještena u samom centru Pule, udaljena 100m od Arene i 200m od mora! Nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku ? pogodna za dugoročni ili kratkoročni najam! Kuća u nizu (srednja), ukupne površine 104m2 (suteren + prizemlje + kat). Nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 289.000 €, 105,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar Pule ? stan s garažom, parkingom i dvorištem (rijetkost na tržištu) Stan s vlastitim parkingom i dvorištem u strogom centru Pule prava je rijetkost na tržištu ? ova nekretnina nudi upravo to. U samom središtu grada Pule nalazi se stan površine cca 68 m², smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 300.000 €, 94,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izuzetno kvalitetna novogradnja u Puli u Štinjanu. Stan se nalazi u visokom prizemlju i sastoji se od hodnika, wc-a, dnevnog boravka kuhinje i blagovaonice, natkrivene terase, kupaonice, 2 spavaće sobe. Neto površine 72m2 - stanu pripada i garažno mjesto 10m2, ne natkriveno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Puli, Šijana, sa tri stana za renovaciju, vrtom i garažom ? samo 650 m od Arene, odlična lokacija blizu centra! Na prodaju je kuća s velikim potencijalom, svega 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice raspoređene kroz....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.050.000 €, 600,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula kao najveći i najrazvijeniji grad u Istri pruža mnoge mogućnosti kao i raznolike sadržaje. Uz razvijeno gospodarstvo i turizam te kao studentsko središte Istre, netaknuta priroda susreće se na svim rubovima grada u svakom smjeru. Kao takav, grad Pula je idealna destinacija....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 60,50 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Šijana, prekrasna mirna lokacija u blizini trgovina i svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, pošta, banka, javni prijevoz?). Na prodaju stan u lijepoj novoj modernoj novogradnji, koja se trenutno (04/2026) nalazi u rohbau fazi gradnje, a stan će biti useljiv do proljeća 2027. godine.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? Stan u traženom kvartu Veruda! Na odličnoj lokaciji u jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Verudi, prodaje se stan na 4. katu dobro očuvane zgrade s novom fasadom. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, hodnika, kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 297.400 €, 87,32 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samo nekoliko minuta od centra grada, u jednoj od najtraženijih i najfrequentiranijih lokacija, smjestila se ova atraktivna višestambena zgrada. Smještena u mirnoj ulici, okružena drugim stambenim objektima, pruža savršen balans između privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 468.000 € na 426.400 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 426.400 €, 194,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 572.000 €
26.11.2025 - 468.000 €
26.03.2026 - 426.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi kuća sa dva stambena prostora. Kuća je smještana na mirnoj lokaciji u naselju Štinjan, na svega 700 m od predivnih plaža. Kuća ima uporabnu dozvolu, zemljište je površine 520 m2, stanovi su bruto površine 97 m2 svaki, garaža 19 m2, spremište2 10 m2 i natkrivena spremište....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 109,74 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan s garažom u širem centru grada, udaljen približno 600 metara od strogog centra, tržnice i ribarnice. Stan se nalazi na trećem katu održavane zgrade u mirnoj ulici. Ukupna neto površina stana iznosi 96,36 m2, dok s pripadajućom garažom površine 13,38 m2 ukupna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled