• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja parking park 80 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja parking park 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja parking park 80 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja parking park 80 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.013 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 213.570 €, 79,10 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 80,68 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nova stambena zgrada sastoji se od tri zgrade u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 259.000 €, 83,37 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ATRAKTIVAN RENOVIRAN STAN U CENTRU PULE ? BLIZINA ARENE Prodaje se potpuno renoviran stan ukupne površine 83,37 m² + 16 m² zatvorene verande (trenutno u funkciji kuhinje i blagovaonice). Stan se nalazi na 1. katu austrougarske zgrade iz 1900. godine, svega nekoliko minuta hoda od....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 81,20 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 236.880 €, 84,60 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 74,26 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan, svijetao i izuzetno komforan stan ukupne površine 74,26 m², smješten na četvrtom katu kvalitetno građene i uredno održavane stambene zgrade. Stan se sastoji od: dnevnog boravka koji ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kuhinje povezane s blagovaonicom i lođom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 85,90 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivan stan u centru Pule s balkonom i parkingom U centru Pule, u blizini stadiona, u kvalitetnoj i očuvanoj zgradi iz 1920. godine, smješten je ovaj vrlo uredan i održavan stan na visokom prizemlju. Stan ima gotovo 86 m² i klasičan layout trosobnog stana iz doba kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 233.550 €, 86,50 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 415.000 € na 363.125 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 363.125 €, 86,58 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 405.000 €
13.01.2026 - 415.000 €
01.03.2026 - 363.125 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na krajnjem jugu istarskog poluotoka, nalazi se Pula. Najveći istarski grad, prepun povijesnih događanja i spomenika, bogate kulture i zanimljivog, veselog mentaliteta. Pula je okružena prelijepom prirodom, slikovitim gradićima, prekrasnim morem Ovaj prekrasan dvoetažni stan u Puli....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 85,90 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 73,85 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 86,50 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,