• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja parking park 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja parking park 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja parking park 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja parking park 70 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.752 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 257.048 €, 68,25 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

PULA - ISTRA Pula, smještena na jugozapadnoj obali Istre, dragulj je hrvatske obale s bogatom poviješću, prekrasnom prirodom i neodoljivim mediteranskim šarmom. Grad se ponosi spektakularnim amfiteatrom iz rimskog doba, jednim od najbolje očuvanih na svijetu, koji je nezaobilazna....

 
 
 
  Stan, PULA, 225.000 €, 70,30 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMI! U ponudu smo dobili stan na poželjnoj lokaciji u gradu, Stoji! Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka spojenog sa blagavaonom i kuhinjom , 2 spavaće sobe, kupaonice te velikog predsoblja između spavaćim soba koje također može biti prenamjenjen u ured ili....

 
 
 
  Stan, PULA, 245.000 €, 71,96 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je renovirani stan na Stoji, s ukupnom površinom od 71,96 m². Smješten u prizemlju, ovaj stan nudi udoban i praktičan prostor za život. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, elegantne kupaonice te hodnika. Parking je dostupan pored zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja parking park 70 m2'
261.000 €
261.000 €
300.000 €
  Stan, PULA, Šijana, 189.000 €, 72,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na svega 250 metara od pulske Arene i samog srca grada, u višekatnici s liftom smješten je stan koji pruža idealnu priliku za renovaciju prema vlastitim željama i potrebama. Površine 72 m², nalazi se na 7. katu te se ističe odličnim rasporedom koji nudi mnoštvo mogućnosti za preuređenje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 200.000 €, 67,93 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 186.284 €, 66,53 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISTRA, PULA, VALDEBEK - Stan 2S+DB na prizemlju novogradnje! Predstavljamo vam projekt novog stambenog naselja smještenog na jednoj od traženih lokaciji grada Pule- naselje Valdebek. Riječ je o projektu novijeg naselja sa svega nekoliko tipskih zgrada smještenih na mirnoj lokaciji,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan koji već na prvi pogled ostavlja dojam doma u kojem se živi kvalitetno. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade, a njegova posebna vrijednost....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 266.000 €, 66,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo vam priliku da se uselite u prekrasan, potpuno renovirani stan smješten u mirnom predjelu Pule. Ovaj izvanredan stan nalazi se u prizemlju. Stan je nedavno potpuno renoviran, pružajući vam moderan i svijetao prostor za uživanje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 74,26 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan, svijetao i izuzetno komforan stan ukupne površine 74,26 m², smješten na četvrtom katu kvalitetno građene i uredno održavane stambene zgrade. Stan se sastoji od: dnevnog boravka koji ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kuhinje povezane s blagovaonicom i lođom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 73,85 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,92 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule ? Šijana. Stambeni kompleks zatvorenog tipa pruža mir, privatnost i sigurnost stanovanja. Osnovne informacije: - Lokacija: Pula ? Šijana - Kat: 2. kat - Ukupna površina s pripadcima: 64,92m2 - Broj soba:....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 190.000 €, 64,19 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more