• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja parking park 50 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja parking park 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja parking park 50 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja parking park 50 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 210.000 €, 50,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan blizu plaže, Istra | Pula Nekretnina je smještena u prizemlju novogradnje, a sastoji se od open space prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu i dnevni boravak, terase, dvije spavaće sobe, kupaone i vlastitog parking mjesta ukupne površine 51,78m2. Stan je projektiran....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 142.240 €, 50,80 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 133.920 €, 49,60 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja parking park 50 m2'
215.000 €
215.000 €
  Stan, PULA, Veli vrh, 137.160 €, 50,80 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 160.000 €, 51,03 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.200 €, 48,70 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

PULA - ISTRA Pula, smještena na jugozapadnoj obali Istre, dragulj je hrvatske obale s bogatom poviješću, prekrasnom prirodom i neodoljivim mediteranskim šarmom. Grad se ponosi spektakularnim amfiteatrom iz rimskog doba, jednim od najbolje očuvanih na svijetu, koji je nezaobilazna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 52,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna novogradnja 52 m2 sa parkingom Ovaj prekrasan stan smješten je na 2.katu nove zgrade koja se nalazi u mirnom naselju Veruda Porat ili Nova Veruda u Puli. Stan ima ukupnu površinu od 52 m2, a prostor je pametno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio svaki kvadrat. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 163.710 € na 156.270 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 156.270 €, 52,09 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 163.710 €
18.04.2026 - 156.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi novogradnje smještenoj u mirnom dijelu Pula, na području Velog Vrha. Zgrada se sastoji od svega četiri stambene jedinice, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i ugodno okruženje za život. Lokacija je izuzetno pogodna ? udaljena....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 50,80 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 165.000 €, 53,04 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 208.280 €, 53,90 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 203.200 €, 53,90 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,15 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C2 se nalazi na drugom katu i ima površinu od 54,15 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,15 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C1 se nalazi na prvom katu i ima površinu od 54,15 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 146.475 €, 54,25 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 147.150 €, 54,50 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 156.000 €, 45,28 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,92 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan B2 se nalazi na drugom katu i ima površinu od 54,92 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....