• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja parking 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja parking 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja parking 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja parking 70 m2" pronađeno 118 nekretnina - prosječna cijena 3.475 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • adaptiran
    • lift
    • 6.kat
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo novu stambenu zgradu od ukupno tri zgrade u nizu. Svaka zgrada se sastoji od četiri stambene jedinice.Riječ je o stanu u zgradi A oznake S2 na prvom katu.Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe,hodnika, kupaonice i balkona.Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Trosoban Stan s Parking Mjestom u Puli Površina: 65 m2 Cijena: 250,000 Eura Detalji stana: - Trosoban stan - Prostrana dnevna soba - Dvije spavaće sobe - Potpuno opremljena kuhinja - Kupaonica s walkin tušom - Dodatno parking mjesto Lokacija: Stan se nalazi u Verudi, mirnom....

 
 
 
  Stan, PULA, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Veli Vrh, prodaje se renoviran dvosoban stan. Stan se nalazi na drugom katu stambeno poslovne zgrade, prostire se na površini od 75,36m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika; kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednom; spavaće sobe s kupaonicom; spavaće sobe; kupaonice; i....

 
 
 
  Stan, PULA, 256.250 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN 55M2, 2SS+DB, PULA - OKOLICA Prodaje se dvosoban stan veličine 55 m2, nedaleko centra Pule. Stan se nalazi na 2. katu zgrade te se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na prostran balkon veličine 18 m2, kupaonice te dvije spavaće sobe. Stanu....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo ovaj lijepi dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade ukupne stambene površine od 65,55m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone i terase. Ono što je bitno za napomenuti kao je terasa....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 75,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Nova Veruda; - stan 75m2 - 3SS+DB - I. kat - namješteno - parking - vlasništvo čisto, etažirano #PRODAJA Istra, Nova Veruda, stan 75m2, 3SS+DB, I. kat, parking. namješteno!! # (prodaja) ; C.

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji sadržaji čine je idealnim mjestom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM </br> Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji....

 
 
 
  Stan, PULA, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivni luksuzni stan od 75 m² smješten je na prizemlju modernog stambenog kompleksa, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Stan se sastoji od dvije prostrane sobe. S visokom kvalitetom izgradnje, stan je obasjan prirodnom svjetlošću zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PULA, 266.500 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN 75M2, 3SS+DB, PULA - OKOLICA Prodaje se trosoban stan veličine 75 m2, nedaleko centra Pule. Stan se nalazi na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na prostran balkon veličine 18 m2, kupaonice te tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u Puli, naselje Nova Veruda. Komforan dvosobni stan na 1. katu, ukupne površine 75 m2, koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika, kupaonice, ostave, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, terase, te 2 parkirna mjesta, od koji se jedno nalazi u garaži. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,92 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule ? Šijana. Stambeni kompleks zatvorenog tipa pruža mir, privatnost i sigurnost stanovanja. Osnovne informacije: - Lokacija: Pula ? Šijana - Kat: 2. kat - Ukupna površina s pripadcima: 64,92m2 - Broj soba:....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.900 €, 64,66 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na drugom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 64,66 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene....

 
 
 
  Stan, PULA, 205.000 €, 64,60 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U širem centru Pule na mirnoj lokaciji smjestio se stan na prvom katu ukupne stambene površine od 58,62 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, spremišta, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka po open space konceptu te vanjskog parking mjesta.Dodatne....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 64,60 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Na traženoj lokaciji se smjestila moderna novogradnja na tri etaže, u našoj ponudi predstavljamo stan na drugom katu ukupne stambene površine od 58,75 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, spremišta, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka po open....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 242.060 €, 64,55 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 2 SS+DB Na prodaju stanovi u projektu s građevinskom dozvolom u Štinjanu, smješten u kvalitetnoj novogradnji koja se ističe visokim standardom gradnje i odabirom vrhunskih materijala. Investitor je posebnu pažnju posvetio detaljima ? od prvoklasne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 241.900 €, 75,58 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake S1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 190.000 €, 64,19 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 197.000 €, 64,19 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A5" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 57,95 m2. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 200.500 €, 64,19 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 167.000 €, 64,13 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan 2S+DB na traženoj lokaciji! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad se razvio dijelom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.200 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je dvosoban....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 450.000 €, 76,00 m2 cca 5920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaji je vrhunsko i moderno uređena duplex kuća na mirnom i intimnom mjestu na Valdebeku, udaljena svega nedaleko kilometara od centra grada i obližnjih plaža. Kuća je koncepta prizemlja plus kata, površine je 76.87 m2.Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, spavaće sobe, open....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.048 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u strogom centru Pule, prodaje se stan ukupne stambene površine 76,38 m2. Smjestio se na trećem katu poslovno-stambene zgrade od ukupno pet katova. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, dva kupatila, dvije manje spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu....

 
 
 
  Stan, PULA, 389.000 €, 76,00 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj predivni luksuzni stan od 76 m² smješten je na prizemlju modernog stambenog kompleksa, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Stan se sastoji od dvije prostrane sobe. S visokom kvalitetom izgradnje, stan je obasjan prirodnom svjetlošću zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.000 €, 64,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u modernoj novogradnji na traženoj i mirnoj lokaciji Valmade u Puli. Projekt se sastoji od tri manje stambene zgrade sa samo 4 stana u svakoj, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Predmetni stan nalazi se na prvom katu zgrade i funkcionalnog je rasporeda.....

 
 
 
  Stan, PULA, 204.400 €, 63,88 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Stan se sastoji od: dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.800 €, 63,69 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake C1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 257.048 €, 76,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 208.000 €, 63,50 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Preporučujemo ovaj stan jer je zaista odličan ? smješten je u najboljoj lokaciji u gradu, Pula, naselje Veruda, svega 700 m od mora i plaža. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što u ovom kvartu predstavlja veliki plus, i ima osiguran parking za stanare, što je rijetkost. Veliki....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 230.000 €, 63,14 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan u novogradnji u Puli, u kvartu Monvidal. Zgrada se trenutno nalazi u visokoj roh bau fazi (siječanj 2026.) te je useljenje predviđeno za jesen 2026. Stan u ponudi se nalazi na 6 katu zgrade (na zadnjem), zgrada dakako raspolaže liftom, stan se sastoji od dvije spavaće....