• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 k - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 komforan 100 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 komforan 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 95,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan površine 95,68 m, idealan za obitelj. Smješten je na 5. katu uredno održavane stambene zgrade u Šijani, jednoj od najpoželjnijih lokacija zbog blizine svih važnih sadržaja vrtića, škola, trgovačkih centara, te izvrsne povezanosti javnim prijevozom. Stan se....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 270.000 €, 95,68 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostrani stan površine 95,68 m², idealan za obitelj. Smješten je na 5. katu uredno održavane stambene zgrade u Šijani, jednoj od najpoželjnijih lokacija zbog blizine svih važnih sadržaja ? vrtića, škola, trgovačkih centara, te izvrsne povezanosti javnim prijevozom. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 288.000 €, 100,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Stan u prizemlju Prodajemo komforan stan u prizemlju zgrade sa 4 stana od ukupno 100 m2 Sastoji se od ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, degažmana,dvije spavaće sobe,ostave,kupaone sa wc-om,toaleta. Stan je u potpunosti renoviran 2023 godine,grijanje na struju klimatskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan obiteljski stan u naselju Valdebek u Puli. Veličina samog stana je oko 90 m2, nalazi se na 1.katu manje zgrade sa 4 stana, orijentiran je u potpunosti na jug, a dodatno mu pripadaju i 2 natkrivena box parkinga, te će stan u vlasništvu imati oko 100 m2. Raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

KOMFORAN STAN U CENTRU PULE! Prodaje se prekrasan renovirani stan na 1. katu zgrade koja je također kompletno renovirana. Stan se nalazi u samom centru Pule, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, restorana, škola i javnog prijevoza. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se veliki stan u prizemlju nedaleko shopping centra City Mall. Ima dvije spavaće sobe i dnevni boravak, kupaonice, kuhinju. Od dodatnih prostorija ima ostavu. Grijanje je pomoću klime, a sproveden je i plin. Stolarija je PVC. Komforan stan, savršen za obitelj. Čisto vlasništvo.]]>....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan stan u prizemlju, u mirnom dijelu Gregovice, nadomak svih potrebnih sadržaja i trgovina, te lijepog manjeg parka. Radi se o velikom prostoru veličine 100 m2, pogodno za život i obitelj, a sastoji se od iznimno velikog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, velikog....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan obiteljski stan u Puli, naselje Valdebek, ukupne veličine od cca 100 m2. Radi se o stanu u završnoj fazi gradnje, smještenom na 1.katu manje zgrade u kojoj će biti samo 4 stanara. Raspored je vrlo funkcionalan i lijep, 3 odvojene 'normalne' spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PULA, 215.000 €, 98,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u centru Pule, smješten u visokom potkrovlju površine 98 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, ostave, galerije i velike terase. Stan je dovoljno komforan za udoban obiteljski život, no obzirom na lokaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 104,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i sunčan stan površine 104 m² u neposrednoj blizini centra i mora. Stan se sastoji od tri udobne spavaće sobe, prostrane kuhinje, kupaonice, predsoblja i hodnika, pružajući sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Smješten u mirnom kvartu, ovaj stan nudi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 komforan 100 m2 (28)
  • nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 100 m2 (8)
  • nekretnine pula prodaja održavan do 3000 eura/m2 komforan (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)