• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja održavan balkon pala cijen - GoHome
  • nekretnine pula prodaja održavan balkon pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja održavan balkon pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja održavan balkon pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 730.000 € na 710.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Ghiro, 710.000 €, 320,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 730.000 €
12.04.2026 - 710.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju se nudi samostojeća kuća ukupne površine 320 m2 smještena u Puli. Ova prostrana nekretnina raspolaže s tri stambene jedinice pružajući izdašan prostor za obiteljski život te osiguravajući dodatan prihod investicijske namjene. Orijentacija kuće prema jugoistoku i sjeverozapadu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 395.000 € na 370.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 370.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 395.000 €
13.03.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina prodaje veliku kuću s garažom, koja se nalazi u predgrađu Pule Na 3 etaže ima 200 m2 stambenog prostora. U prizemlju se nalazi velika kuhinja blagovaona, hodnik i dnevni boravak sa zidanim-zatvorenim kaminom. Kroz sredinu kuće idu kamene stepenice do prvog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 449.000 €, 147,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 470.000 €
30.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno adaptiran stan površine 147 m2, smješten na drugom katu austrougarske vile s prekrasnim pogledom na more. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, moderne kuhinje, dvije kupaone, praone, velike loggie i dva manja balkona. Nekretnina je pažljivo obnovljena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,05 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 169.000 €
22.11.2025 - 185.000 €
09.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan površine 51,05 m², smješten na prvom katu zgrade u samom centru Pule. Ovaj trosobni (2S+DB) nalazi se na jedinoj etaži objekta, čime osigurava privatnost i mir u urbanom okruženju. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i dnevnog boravka, što ga čini funkcionalnim i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 297.000 € na 285.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 297.000 €
18.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i funkcionalan stan u Puli ukupne površine 88,32 m2, smješten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan se sastoji od tri spavaće sobe i dnevnog boravka, kuhinje s produženim dijelom za blagovaonicu, izbe, kupaonice, zasebnog toaleta te dva hodnika koji omogućuju....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.999 € na 450.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 499.999 €
09.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Luksuzan stan u samom centru U samom srcu Pule prodaje se prostrani stan koji spaja povijesni šarm i udobnost modernog života. Stan se prostire na 160 m² i smješten je u povijesnoj austro-ugarskoj zgradi s impresivnim stropovima visine 3,8 m, što prostoru daje eleganciju....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 310.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 290.000 €, 141,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 310.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i vrlo pristupačnom dijelu Pula ? Vidikovac, nudi se prostrana etaža kuće sa zasebnim ulazom, terasom i pripadajućim parkingom. Prostire se na 141 m2, a svojim rasporedom pruža osjećaj udobnosti i funkcionalnosti. Veliki hodnik vodi do kuhinje s blagovaonicom koja izlazi....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 161.000 €, 58,83 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 179.000 €
25.03.2026 - 166.000 €
08.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u ponudi je stan koji ?ima ono nešto? ? osjećaj prostora, kvalitetu zgrade i otvoren pogled koji se ne može naknadno kupiti. Sve vam je nadohvat ruke, a opet ste dovoljno iznad....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 226.000 € na 210.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 226.000 €
08.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja imamo stana površine 60,15 m2 koji je smješten na 3 katu stambene zgrade od ukupno 5 katova. Nekretnina je renovirana 2023 godine što obuhvača: Elektro instalacije,vodoinstalacije,PVC stolarija,kupaonice,protuprovalna vrata,keramike....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja balkon pala cijena (96)
  • nekretnine pula prodaja održavan pala cijena (8)
  • nekretnine pula prodaja održavan balkon (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.