• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije parking što manj - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije parking što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije parking što manje

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije parking što manje" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.475 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 208.280 €, 58,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A3 se nalazi na 1.katu zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone i balkona. Stanu pripadaju spremište S2, parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 59,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi naše agencije imamo izvrstan stan ukupne površine 59,80 m2 koji se smjestio na prvom katu manje stambene zgrade u najljepšem kvartu grada Pule, Verudi. Zgrada je građena 2005 godine, uredno održavana, u sklopu zgrade nalazi se i veliki parking namijenjen isključivo stanarima,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije parking što manje'
470.000 €
210.000 €
275.000 €
  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj poziciji u Puli! Stan se nalazi u užem centru Pule. Nalazi se na drugom katu starije zgrade i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa blagovaonicom, ostavom i balkonom te dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu. Stan ima dva klima uređaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande. Smješten na trećem katu zgrade s dizalom. Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara,....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,51 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan 85 m2 u prizemlju kuće novije gradnje , a sastoji se od dvije spavaće sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupaonom, ostavom . Stanu pripada i bazen koji se nalazi u dvorištu u blizini stana i parking mjesto. U kući se nalaze još tri stana iste kvadrature....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 465.000 €, 122,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je iznimno elegantan i prostran stan površine 122 m, smješten u strogom centru Pule korak do vrhunskih restorana, kulturnih znamenitosti i svega što ovaj povijesni grad nudi. Udaljen manje od 1 km od Arene, a svega 2,3 km od prve plaže, ovaj stan predstavlja savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću sa dva stana u okolici Pule. Veći stan se sastoji od kupatila, ostave, kuhinja, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi na natkrivenu terasu i vrt u kom je bazen i roštilj. Unutarnje stepenice vode na kat na kom se nalaze četiri spavaće sobe i kupatilo. Manji....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 610.000 €, 200,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ova moderna kuća u blizini Pule savršena je prilika za život u blizini mora i prirode. Smještena na prostranom zemljištu od 700 m, kuća se prostire na 200 m s terasama te nudi sve što vam je potrebno za udoban život. Uređena i kultivirana okućnica. Ima dvije etaže te se sastoji od....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Blizu mirnoog rezidencijalnog područja unutar prekrasnog parka šume, a opet u samoj blizini nevjerojatne povijesne jezgre Pule. Na raspolaganju su vam 4 spavaće sobe, 4 en-suite kupaonice, dnevni boravak i potpuno opremljena kuhinja s blagovaonom. U vrtu se nalazi bazen i ležaljke....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 995.000 €, 350,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu, potpuno renoviranu austrougarsku kamenu vilu s pogledom na more, smještenu u mirnoj ulici, samo 10 minuta pješke od strogog centra Pule. Vila, izgrađena 1895. godine, temeljito je renovirana 2022. godine i prostire se na 350 m stambene površine. Ova vila nudi:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....