• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja najnovije park - GoHome
  • nekretnine pula prodaja najnovije park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja najnovije park

  • Za upit "nekretnine pula prodaja najnovije park" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.643 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Blizu mirnoog rezidencijalnog područja unutar prekrasnog parka šume, a opet u samoj blizini nevjerojatne povijesne jezgre Pule. Na raspolaganju su vam 4 spavaće sobe, 4 en-suite kupaonice, dnevni boravak i potpuno opremljena kuhinja s blagovaonom. U vrtu se nalazi bazen i ležaljke....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja najnovije park'
238.000 €
243.000 €
210.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji na Verudi, u neposrednoj blizini mora. Zahvaljujući izvrsnoj poziciji, svi potrebni sadržaji nalaze se na pješačkoj udaljenosti ? restorani, trgovine, trgovački centri, kafići te popularne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 207.500 €, 60,55 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se odličan stan na traženoj lokaciji Veruda u Puli ? idealan za obiteljski život, odmor ili investiciju! Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade, ukupne površine 60,55 m². Sastoji se od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 622.800 €, 132,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji, u prirodnom okruženju i uz zeleni pojas, nalazi se montažna kuća iz 2013. godine površine 132 m², smještena na potpuno ograđenoj i uređenoj okućnici od 303 m². Nekretnina se ističe izuzetno privatnim vanjskim prostorom i naglaskom na boravak na otvorenom. Glavna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 130 m², koji se može koristiti kao dvije, a uz minimalne preinake i kao tri odvojene stambene jedinice ? idealno za obiteljski život, investiciju ili najam. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja koje vodi u tri zasebne cjeline:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo vam priliku da se uselite u prekrasan, potpuno renovirani stan smješten u mirnom predjelu Pule. Ovaj izvanredan stan nalazi se u prizemlju. Stan je nedavno potpuno renoviran, pružajući vam moderan i svijetao prostor za uživanje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan s dvorištem u visokokvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji! 1200m od mora! U Štinjanu, na jednoj od najboljih i najatraktivnijih lokacija ovog naselja, u novo izgrađenoj zgradi vrhunske kvalitete, u ponudu smo dobili ovaj prekrasan stan. Ulazom u stan, otvara....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 410.000 €, 109,78 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 109,78 m². Od navedene površine, 89,90 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čine dva privatna garažna parkirna mjesta. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 334.900 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....