• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja kvalitetan Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine pula prodaja kvalitetan Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja kvalitetan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja kvalitetan zadnjih 7 dana" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.228 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ekskluzivan
    • prizemlje
    • 1.kat
    • adaptiran
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 312.000 €, 105,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 173.000 €, 55,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Puli, svega 200 metara od poznate Pulske Arene, prodaje se potpuno renoviran stan koji predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i urbane blizine svih sadržaja. Smješten u prizemlju zgrade starije gradnje, stan je obnovljen 2021. godine. Ukupne stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja kvalitetan zadnjih 7 dana'
195.000 €
260.000 €
202.600 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA, ŠIJANA - Komotan obiteljski 3SS+DB stan na 1. katu zgrade s liftom, parkingom i pogledom na zelenilo U jednom od najtraženijih dijelova grada Pule, u naselju Šijana, nadomak svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i miran obiteljski život, smjestio se ovaj funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 176.300 €, 57,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog arhitektonskog stambenog projekta predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na rastućem istarskom tržištu nekretnina. Stan C12 ima ukupnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 202.600 €, 67,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostrani dvosoban stan unutar modernog projekta novogradnje predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na rastućem istarskom tržištu nekretnina. Stan C9 ima ukupnu stambenu površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Monvidal, prodaje se kvalitetan moderno opremljen i uređen stan u novijoj zgradi, s privatnim parkingom ispred zgrade. Stan je veličine 60 m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, gdje se smjestio ugradbeni ormar u kojem se nalazi bojler za centralno grijanje, "open space" prostora u....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.300 €, 57,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan dvosoban stan unutar suvremenog projekta novogradnje predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na rastućem istarskom tržištu nekretnina. Stan C11 ima ukupnu stambenu površinu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 2907,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji Velog vrha. Ukupna površina zemljišta iznosi 2.907 m2, s većim dijelom u padu, nudeći izuzetne prilike za projektiranje i izgradnju jednog ili više stambenih objekata - bilo obiteljskih kuća ili manjih zgrada. Važno....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 161.748 €, 54,83 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade A i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, 202.600 €, 67,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostran dvosoban stan unutar moderne novogradnje predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na rastućem istarskom tržištu nekretnina. Stan C13 ima ukupnu stambenu površinu od 67,95....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 116,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STROGI CENTAR PULE - SPOJ STILA, PROSTORA I KARAKTERA U samom srcu Pule, grada bogate povijesti, šarma i sve traženije investicijske vrijednosti, smjestio se stan koji nije samo kvadratura - već doživljaj život u centru svega. Stanovi ovakvog tipa u centru pojavljuju se izuzetno rijetko....

 
 
 
  Kuća, PULA, Valdebek, 377.680 €, 115,50 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je višestambena kuća površine 115,50 m2, smještena u mirnom dijelu Pule, u naselju Valdebek. Objekt je izgrađen 2026. godine i predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže suvremeni dom u atraktivnom okruženju. Kuća se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, što pruža ugodan....

 
 
 
  Stan, PULA, 275.000 €, 108,95 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu manje stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih pulskih naselja, Vidikovcu, nudi se prostrani stan, potpuno namješten i spreman za useljenje. S ukupnom površinom od 108,95 m², stan raspolaže dvjema velikim spavaćim sobama, kupaonicom i dodatnim WC-om, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Štinjan, prodaje se građevinsko zemljište površine 493 m, idealno za izgradnju obiteljske kuće, moderne vile za odmor ili manje stambene zgrade. Parcela je pravilnog, pravokutnog oblika te se nalazi unutar obuhvata GUP-a, u izgrađenom dijelu građevinske zone, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.500 €, 62,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, svega 500 metara od pulske rive. Riječ je o kvalitetnom projektu renomiranog investitora, s planiranim dovršetkom gradnje i useljivošću krajem 2027. godine. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom te je funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u strogom centru Pule na trećem katu zgrade. Zgrada ima ukupno 5 katova a površina stana iznosi 76 metara kvadratnih. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe te 2 kupaone. Ima 2 prostrana balkona s kojih se pruža pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 330.000 €, 104,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i moderno opremljen stan površine 104 m2 smješten na prvom katu. Stan se sastoji od ulaznog i prostranog hodnika koji vodi k ostatku stana od tri lijepe spavaće sobe s namještajem rađenim po mjeri. S naše lijeve strane se nalaze dvije prostrane kupaonice modernog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 217.875 €, 62,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

PULA - STAN NA TOP LOKACIJI S OGROMNIM POTENCIJALOM </br> Grad Pula nije samo destinacija - to je način života. Spoj bogate povijesti, prepoznatljive arhitekture i kristalnog čistog mora čini ju jednim od najpoželjnijih mjesta za život na Jadranu. Od jutarnjih kava uz more do....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U jednom od traženijih dijelova Pule, u Štinjanu, smjestio se kvalitetan stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Površina stana iznosi 56m². Stan se sastoji od: Prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu, s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.