• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno 130 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno 130 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno 130 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 351.900 €, 130,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u izgradnji u ZGR 3, stan S4 smješten na 2 katu, površine 130m² i sastoji se od sljedećih prostorija: - hodnik: 6.60m2 - dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom: 37.44m2 - kupaonica x 2 : 4.22 m² - tri spavaće sobe: 9.24 m² , 13.32 m² i 15.64m2 - natkrivena terasa....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 300.000 €
24.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući na 1. katu atraktivna lokacija Prodaje se stan u kući, smješten na 1. katu , u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ovaj stan nudi udobnost, privatnost i funkcionalan raspored, uz vlastito dvorište i prostrano parkirno mjesto. Detalji nekretnine: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 417.920 €, 130,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u širem centru Pule, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 4 stana, koja se proteže na dvije etaže. U ponudi su dvosobni i trosobni stanovi, idealni za obiteljski život ili kao investicija. Lokacija je izuzetno praktična, u blizini svih važnih sadržaja poput....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.000 € na 295.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PULA, 295.000 €, 132,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2025 - 249.000 €
17.04.2025 - 260.000 €
18.10.2025 - 275.000 €
16.04.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo šarmantnu kuću na Vidikovcu, stambene površine od 132 m2. Struja Voda Kanalizacija Plin Telefon Stanje zgrade.

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 351.900 €, 130,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Projekt Valdebek sastoji se od ukupno 11 modernih stambenih zgrada koje čine skladnu cjelinu suvremenog naselja smještenog u mirnom dijelu Valdebeka, samo nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Lokacija je pažljivo odabrana ? blizina svih važnih sadržaja, a opet dovoljno izdvojena....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Iz ponude izdvajamo prekrasan i prostran stan koji se prostire na prvom katu obiteljske kuće na traženoj lokaciji Vidikovac. Stan ima zaseban ulaz, vlastito parkirno mjesto i pripadajući vrt , što osigurava potpunu privatnost i ugodan način života. Ukupne površine cca 130 m² , stan....

 
 
 
  Kuća, PULA, Arena, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.investa.hr

Pula, kuća s velikim investicijskim potencijalom 100 m od Arene, s dvjema terasama i vrtom Na prodaju je kuća u nizu BRP cca 130 m² / NKP cca 105 m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u starom dijelu Pule, svega nekoliko minuta hoda od Arene i mora. Ova nekretnina spaja autentičan....

 
 
 
  Stan, PULA, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 3-soban stan u privatnoj kući sa tri stana, u naselju Valkane u Puli. Bruto površina 130m2 (85m2 neto + 45m2 terasa) + 100m2 okućnice + 1 parkirno mjesto. Kuća je etažirana, sa zajedničkim vanjskim ulazom. Visina stropa od 4'5m omogućuje izgradnju galerije po želji. Kuća....

 
 
 
  Stan, PULA, 298.000 €, 130,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan od 85m2 sa terasom od 45m2 u okućnicom od 100m2!! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, hodnika, terase i okućnice!! Dobra lokacija udaljena od mora samo 150m!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 351.900 €, 130,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S4, smješten na 2.katu Zgrade 3 ima površinu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura 130 m2 (751)
  • nekretnine pula prodaja do 400000 eura hitno (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,