• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 370000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 370000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 370000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 370000 eura" pronađeno 13 292 nekretnina - prosječna cijena 3.208 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • s garažom
    • 1.kat
    • parking
    • roh-bau
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 337.470 €, 96,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Centar - 96.42m2, 3SS, 2 KUPATILA - SMART HOME, NOVO Na prodaji je novi, vrhunski, kvalitetni projekt višestambene zgrade koji se smjestio u centru Pule. Stambeni projekt će krasiti odlike SMART HOME-A što znači da će svaki vlasnik svog stana moći u svakom trenutku pomoću tehnologije....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 337.000 €, 98,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U Puli, u mirnom dijelu grada u slijepoj ulici okruženoj šumom i prirodom, prodaje se dvoetažni stan površine 98.49 m2. Stan se prostire na dvije etaže, s dvije lijepe terase, idealne za opuštanje i uživanje u prirodnom okruženju. Na prvoj etaži nalaze se pretprostor, ugradbeni ormar,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 336.500 €, 2253,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POSLOVNE NAMJENE Na prodaju je građevinsko zemljište poslovnoindustrijske namjene površine 2.500 m, smješteno u uređenoj poslovnoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada. Veliki potencijal na zemljištu je moguća izgrađenost do 60%, što omogućuje realizaciju....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Šijana, 336.500 €, 2253,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POSLOVNE NAMJENE Na prodaju je građevinsko zemljište poslovno?industrijske namjene površine 2.500 m², smješteno u uređenoj poslovnoj zoni Pule, svega 3 km od centra grada. Veliki potencijal ? na zemljištu je moguća izgrađenost do 60%, što omogućuje realizaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, 336.000 €, 120,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Valdebek, prekrasna mirna lokacija, okružena zelenilom, 2 km od trgovačkih centara, 3 km od centra Pule, 3 km od prvih plaža, 4 km od Medulina. Prostran penthouse smješten na 2. katu male moderne nove zgrade sa samo 4 stana, orijentiran istočno i zapadno, sa dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 336.000 €, 120,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan oznake B4 u Puli na Velom vrhu na 2.katu. Ukupna površina stana iznosi 120 m2, a sam stan je neto površine 110.50 m2. Stanu pripadaju 2 parkina mjesta i spremište. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 335.720 €, 113,61 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Penthouse 113,61 m2! NOVOGRADNJA U izgradnji je novo naselje stambeno-poslovne namjene sa ukupno 10 poslovnih prostora i 120 stanova, dječji vrtić sa pripadajućim vanjskim igralištem za djecu, garažom od 4.800 m2 za velike zgrade sa 149 garažnih parkirnih mjesta. u prizemlju....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 73,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji stan na drugom katu stanbene zgrade u centru grada. Stan se nalazi pored svih bitnih sadržaja(tržnice,škole,autobusne stanice,doktora ,pošte i ostalo..) Stan je kompletno renoviran,instalacije struje i vode,podovi,spušteni plafoni,pvc stolarija,protuprovalna vrata,kompletna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Novogradnja! Tražena lokacija! Posredujemo u prodaji stanova u ovoj prekrasnoj novogradnji nedaleko od centra Pule! Dvije moderne zgrade, svaka s 4 stambene jedinice. OPIS STANA Predmetni stan nalazi se na drugom i zadnjem katu zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 335.000 €, 80,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Pula centar - U ponudi Remax Centar Nekretnina nalazi se ovaj kompletno renoviran, odličan stan u centru. Površina stana iznosi 80 m2, nalazi se na drugom katu, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, spremišta u kojem su smješteni bojler i perilica....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA- Prostrani stan u centru grada! Pula je najveći grad Istre, smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad se razvio dijelom ispod,....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 72,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan u samom centru Pule, smješten u zgradi s uređenim zajedničkim prostorima i blizinom svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, javnog prijevoza, ljekarne i kulturnih znamenitosti. Lokacija omogućuje udoban gradski život uz jednostavan pristup svim dijelovima....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 99,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno namješten i uređen dvoetažni stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Ukupna površina stana je 100 m2 a odlikuje se funkcionalnim rasporedom i svijetlim prostorijama. Na prvoj etaži je dnevi boravak, kuhinja s blagavavonom, kupaona, ostava, hodnik te....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 335.000 €, 111,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzni penthouse u Puli ? Valdebek Prodaje se atraktivan penthouse stan na mirnoj i traženoj lokaciji u Puli, naselje Valdebek. Stan se nalazi u novijoj zgradi iz 2021. godine, na drugom katu, te ima 108,44 m² reducirane neto površine. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 73,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kompletno renoviran stan u srcu grada Pule. Stan se nalazi na drugom katu, te se sastoji od ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom koja ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kupaone i ostave. Grijanje i hlađenje u stanu je riješeno putem klima....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Busoler, 335.000 €, 1862,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Šikići, građevinsko zemljište 1.862 m2 na prodaju. Predmet prodaje je zemljište građevinske namjene, pozicionirano u atraktivnoj zoni grada Pule, u naselju Šikići. Ova lokacija pruža odličnu povezanost s urbanim sadržajima te omogućava brz pristup svim važnim točkama....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 335.000 €, 72,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja dvosobni stan u samom centru Pule. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice s WC-om te zatvorene lođe, a u potpunosti je renoviran 2024. godine. Tijekom renovacije kompletno su zamijenjene vodovodne i električne instalacije,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.