• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 3100 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 3100 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 3100 eura/m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 3100 eura/m2" pronađeno 8 911 nekretnina - prosječna cijena 2.474 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • balkon
    • namješten
    • terasa
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 259.500 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Veli Vrh-Stan na 1.katu-86,50m2-Novogradnja-Dizalo-Garaža A-15 Na prodaju prostrani stan koji se sastoji od: hodnika,dvije spavaće sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaone,ostave,dvije terase. Ovaj udoban stan izrađen visokokvalitetnim materijalima i opremom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 259.500 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu nudi mnoge prednosti koje je čine idealnom za obiteljski život. Lokacija je mirna, što osigurava ugodan životni prostor daleko od gradske vreve. Pogled na more dodatno doprinosi atraktivnosti nekretnine, pružajući svakodnevni užitak u prirodnim....

 
 
 
  Stan, PULA, 340.900 €, 113,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula, Veli vrh, stan na II. katu manje stambene zgrade ukupne veličine 113,62m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, dva kupatila, natkrivene terase, spremišta te dva parking mjesta u vlasništvu. NOVO!! Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 259.000 €, 85,86 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID-15683 Valdebek Komforan trosobni stan površine 85,86 m2 na 2.katu zgrade sagrađene 2007.g. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka integriranog sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, gostinjskog wc-a, dva balkona i terase. Pripada mu....

 
 
 
  Stan, PULA, 374.000 €, 124,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Komforan stan 124,44m2+ garaža+parkirno mjesto+spremište U mirnom dijelu grada,u sambenoj zgradi sa samo 4 stana na 2 katu ujedno i zadnjem cijelom etažom proteže se ovaj stan. Stan se sastoji od:ulaznog hodniha,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

STAN SA 2 SOBE I 2 KUPAONICE VELI VRH ODLIČNA LOKACIJA - 63.53M2 Na prodaju je prekrasan stan u novijoj zgradi smještenoj u mirnom naselju Veli Vrh u Puli. Ovaj prostrani stan od 63.53 m nalazi se na drugom katu i idealan je za obitelji ili parove koji traže udoban dom. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Veli Vrh, prodaje se renoviran dvosoban stan. Stan se nalazi na drugom katu stambeno poslovne zgrade, prostire se na površini od 63,53m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika; kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednom; dvije spavaće sobe; kupaonice; i dvije zatvorene loggie.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 193.000 €, 64,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Pule, na udaljenosti od 4 km od centra grada, u ponudi je novi projekt koji se sastoji od 4 stambene zgrade. Zgrade će se sastojati od prizemlja, prvog i drugog kata sa po 5 stanova na svakom katu, što ukupno čini 60 stanova. Stanovi će biti opremljeni PVC stolarijom, klimatskom....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 259.000 €, 83,17 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo potpuno renovirani stan stambene površine 83,17 m2 na prvom katu stambene zgrade,plus 16 m2 zatvorene verande koja je trenutno u funkciji kuhinje i blagovaonice. Stan se nalazi u blizini Arene u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je u potpunosti renoviran 2022 godine:kuhinja,elektroinstalacije,vodoinstalacije,PVC....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2024.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan ukupne veličine od 66,25 m2 lokacijski je smješten u mirnoj ulici bez veće količine prometa što čini veliki plus za budućeg kupca koji ima želju boraviti u centru Pule a opet biti izvan ljetne poznate ludnice.Prva etaža stana se sastoji od ulaznog hodnika, blagovaone,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 208.000 €, 69,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula. Prodaje se stan od 69 m2 u samom centru Pule, smješten na 2. katu stambene zgrade s tri kata. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice i hodnika. Dio poda je betonski, a dio na gredama. U jednoj sobi je postavljen laminat, dok su u ostatku....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra , Pula Na prodaju je stan na traženoj i mirnoj lokaciji u Puli, idealnoj za ugodan obiteljski život ili kao investicija za dugoročni najam. Lokacija nudi mir i privatnost, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom katu zgrade i ima ukupnu stambenu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Povijesni centar Pule ili Stari grad Pula čini zaštićenu urbanističku cjelinu koja obuhvaća najužu gradsku jezgru Pule, tj. područje centralnog gradskog brežuljka Kaštela. U ovom predivnom i podosta mirnom kvartu, a opet u strogom centru grada smjestila su se 2 apartmana Apartmani....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 346.500 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Veli vrh, stan na II. katu manje stambene zgrade ukupne veličine 115,5m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, dva kupatila, natkrivene terase te dva parking mjesta u vlasništvu. NOVO!! Kupac prilikom kupnje ne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 241.000 € na 235.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 225.000 €
19.01.2026 - 241.000 €
04.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju lijep trosoban stan u modernoj novogradnji u Valdebeku u Puli. Stan se nalazi na 2.katu manje stambene zgrade na mirnoj lokaciji, stambene površine oko 54,48m2 te se sastoji od 2 spavaće sobe (10,12m2 te 6,86m2), dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje (24,11m2) sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, PULA, 235.000 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

VALDEBEK prodajemo prekrasan novi stan koji se prostire na cijeli 2 kat zgrade. Stan se sastoji od 2 sobe, blagovaone, dnevnog bortavka, kupaone, manje terase te veće terase od 40m2. Stanu pripada i parkirno mjesto. Završetak radova 6/2026. Sa terase se prostire prekrasan pogled na....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 180.000 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kontakt Sanel 098/193-8913 Pula, 58.00 m2, novogradnja 2s+DB terasa Opremljeno (prodaja).

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 180.525 €, 57,96 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 83,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 83 m u Puli, smješten na 1. katu manje stambene zgrade s dvije etaže. Stan se sastoji od: kuhinje s blagovaonicom dnevnog boravka 2 spavaće sobe kupaonice terase Stan je uredan, funkcionalnog rasporeda i ugodan za stanovanje. Prostorije su svijetle, a raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 250.000 €, 83,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Prostrani obiteljski stan na traženoj lokaciji! Dux nekretnine predstavljaju Vam ovaj prostrani obiteljski stan na traženoj lokaciji! Stan se nalazi u većoj stambenoj zgradi, na trećem je katu, a ukupna mu je stambena površina 83,94m2. Stan je lijepo koncipiran te je....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 83,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Upustite se u priliku svog života i postanite vlasnik prekrasne austrougarske vile od 83 m2 koja plijeni šarmom i karakterom. Ova očaravajuća nekretnina nudi prostran dnevni boravak s visokim stropovima, elegantnim drvenim podovima i prozorima koji obilježavaju unutarnji prostor obiljem....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-359 (od ukupno 377)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,