• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 moderan 70 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 moderan 70 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 moderan 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 3000 eura/m2 moderan 70 m2" pronađeno 65 nekretnina - prosječna cijena 3.104 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • 2.kat
    • vrt
    • parking
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 74,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U atraktivnom dijelu Pule, u naselju Šijana, nalazi se kvalitetan projekt novogradnje smješten na mirnoj lokaciji s odličnom prometnom povezanošću. Blizina glavnih gradskih prometnica, zaobilaznice i ulaza u grad omogućuje brz pristup svim važnim sadržajima, dok sama mikrolokacija....

 
 
 
  Stan, PULA, 214.000 €, 65,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN U PRIZEMLJU SA VRTOM U SKLOPU PREDIVNOG KOMPLEKSA NA ULAZU U PULU Na prodaju stan u novogradnji ukupne površine 65,29 m2, koji čine predprostor, kuhinja s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaona, spremište, parkirno mjesto, loggia. U prilogu oglasa tlocrt i iskaz površina. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je prekrasan stan površine 75,30 m², smješten u mirnom i ugodnom kvartu Veli Vrh u Puli ? savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog načina života. Stan se sastoji od: Dvije udobne spavaće sobe Dvije moderne kupaonice Prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,92 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi je moderan stan C1 (zgrada E), smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 64,92 m2, koja uključuje stan, loggiu, dva vanjska parkirna mjesta i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,92 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule ? Šijana. Stambeni kompleks zatvorenog tipa pruža mir, privatnost i sigurnost stanovanja. Struja Voda Kanalizacija Telefon Stanje zgrade.

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,92 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule ? Šijana. Stambeni kompleks zatvorenog tipa pruža mir, privatnost i sigurnost stanovanja. Osnovne informacije: - Lokacija: Pula ? Šijana - Kat: 2. kat - Ukupna površina s pripadcima: 64,92m2 - Broj soba:....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 193.600 €, 64,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Na prodaji je novi stambeni projekt u naselju Monte Turco, na mirnoj lokaciji. Sastoji se od šest stanova kvadrature 40 m2 - 93 m2.Navedeni stan koji prodajemo, oznake je S2, ukupne površine 64.55 m2 te se sastoji od : ulaza s garderobom, dvije spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.280 €, 64,48 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno dizajniran dvosobni stan s funkcionalnim rasporedom, smješten na mirnoj i zelenoj lokaciji na rubu Pule, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Pula City Mall, fitness centra, kafića, vrtića i veterinara. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke i jakog prometa,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 208.000 € na 212.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monvidal, 212.000 €, 64,48 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 208.000 €
22.05.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, NOVOGRADNJA! U ponudi imamo odličan moderan stan ukupne površine 64.48 m2,smješten na mirnoj i zelenoj lokaciji na rubu Grada Pule, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Pula City Mall, fitness centra, kafića, vrtića , javnog prijevoza. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke....

 
 
 
  Stan, PULA, 241.900 €, 75,58 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake S1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 174.000 € na 184.500 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.500 €, 64,19 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 174.000 €
29.03.2026 - 184.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan površine 64,19 m2 smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šikićima, Pula. Ova nekretnina izgrađena je 2025. godine te predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže suvremeni način stanovanja u uređenom okruženju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 194.900 €, 64,19 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 193.500 €, 64,19 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Stan A5 se nalazi u....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 197.000 €, 64,19 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji na mirnoj lokaciji, udaljenosti 4 km od centra Pule i 5 km od mora. Stan ukupne površine 64.19 m2 s terasom 6.74m2 i pripadajuća dva vanjska parkirna mjesta. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru, hodnika s garderobom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.500 €, 64,19 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan dvosoban stan na prodaju nalazi se u kvalitetnom stambenom projektu smještenom u Šikićima, dobro povezanoj prigradskoj zoni Pule. Ovaj pažljivo osmišljen projekt nudi savršen balans između urbane dostupnosti i mirnog obiteljskog života. Projekt se sastoji od četiri suvremene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.200 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.750 €, 64,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PULA | STAN S VRTOM Cijena: 194.750 (PDV uključen nema poreza!) Na prodaju moderan stan u izgradnji u mirnom prigradskom naselju, nadomak Pule idealan za obiteljski život ili investiciju. Osnovne informacije: Stan: A5 (prizemlje) Površina: 64,19 m (neto 57,95 m) Sobe:....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, 204.400 €, 63,88 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Stan se sastoji od: dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.800 €, 63,69 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake C1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 43-63 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more