• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking vrt - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking vrt 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking vrt 70 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.514 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 247.930 €, 69,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - 2SS+DB U NOVOGRADNJI Nedaleko od grada smjestila se kvalitetna novogradnja zgrade u mirnoj ulici. S ponosom predstavljamo projekt novogradnje smještenom na zanimljivoj lokaciji u gradu Puli. Naime zgrada se nalazi svega 5 minute vožnje od centra Grada, a jednako tako....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 257.480 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 261.000 €, 71,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula -- Ova visokokvalitetna novogradnja smjestila se u mirnom kvartu u Puli. Nalazi se na kraju mirne slijepe ulice što garantira mir. Svi sadržaji potrebni za život nalaze se u neposrednoj blizini dok je centar grada udaljen svega par minuta vožnje. Prve plaže udaljene su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura parking vrt 70 m2'
225.000 €
247.930 €
255.900 €
  Kuća, PULA, Centar, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U Galižani, Istra. Malo mjesto Galižana nalazi se u neposrednoj blizini grada Vodnjana, svega desetak kilometara od centra Pule. Osnovne informacije o nekretnini: Površina kuće: 69 m Dvorište: 231 m Veća kuća: Kuća je u potpunosti renovirana, kategorizirana i prilagođena za ugodan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 257.048 €, 76,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula, grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za život, ali i sigurnu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 261.000 €, 71,89 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 257.048 €, 74,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 74 M2, 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 74 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju novi stan 0ko 70m2 2s+DB terasa ,dva parking mjesta i vrt u vlasništvu I Spremište u prizemlju u vl 7m2, nekretnina je etažirana čisto vlasništvo Uporabna Dozvola ,Mogućnost preko stambenok kredita ,stan je nenamješten i odmah useljiv Blizina centra 300 met od Bolnice Kontakt....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 241.900 €, 75,58 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake S1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.048 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, 204.400 €, 63,88 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Stan se sastoji od: dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.800 €, 63,69 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi novi projekt stanova u Puli na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Stan oznake C1 nalazi se u prizemlju manje zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnoj i traženoj urbanoj zoni, idealnoj za sve koji žele spoj privatnosti i praktičnosti. Sastoji se od: dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more