• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura 2.kat 60 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura 2.kat 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura 2.kat 60 m2 kvalitetan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura 2.kat 60 m2 kvalitetan" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.333 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 186.500 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Na prodaju je moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 191.500 €, 59,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN C 2. KAT Prodaje se stan u izgradnji u stambenoj zgradi, idealno smješten u blizini centra Pule. *Lokacija: Odlična lokacija u centru Pule *Površina: Reducirana površina stana iznosi 59,5 m2 *Dodatni prostor: Uključeno parkirno mjesto i šupa u podrumu *Mogućnosti: Kupac može....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu smješten je novi stambeni projekt Šijana Gate Residence, koji obuhvaća izgradnju modernog i u potpunosti privatnog kompleksa od šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana. Projekt se nalazi u popularnom gradskom kvartu Šijana, u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 260000 eura 2.kat 60 m2 kvalitetan'
181.000 €
181.000 €
177.000 €
  Stan, PULA, 199.200 €, 58,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan stan na drugom katu unutar visokokvalitetne novogradnje u blizini Pule, koji predstavlja izvrsnu priliku za stanovanje i investiciju. Projektiran s naglaskom na funkcionalnost i udobnost, ovaj stan nudi dobro organiziran raspored, obilje prirodnog svjetla i suvremene završne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.500 €, 62,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, svega 500 metara od pulske rive. Riječ je o kvalitetnom projektu renomiranog investitora, s planiranim dovršetkom gradnje i useljivošću krajem 2027. godine. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom te je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 218.000 €, 58,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stambene jedinice, u sklopu novog projekta smještenog u mirnom dijelu Štinjana, udaljenom svega 1 km od uređenih plaža. Opis stana Stan je ukupne površine 58,10 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 174.000 €, 57,96 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U naselju 2km Pule prodaje se stan na drugom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U naselju 2km Pule prodaje se stan na drugom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima jedno pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 168.000 €, 55,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine, agencija za posredovanje pri kupoprodaji stanova u Puli nudi Vam ovaj skladan dvosoban stan u blizini Pule. LOKACIJA: Mirno stambeno naselje u sklopu Pule koje nudi ugodniji način života izvan gradske gužve. Njegova glavna prednost je tišina, više zelenila i osjećaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.700 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene – jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.700 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 54,99 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam stan površine 54,99 m2, smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno dva kata, na atraktivnoj lokaciji u Puli, Valmade. Stan je izgrađen 2026. godine, što jamči suvremene standarde gradnje i dugoročnu vrijednost. Njegova pozicija u mirnom dijelu Valmade omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.900 €, 54,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54.97 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,21 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna novogradnja smještena u mirnom dijelu Pule, nadomak samog centra grada. Zgrada modernog dizajna prostire se na šest katova i obuhvaća ukupno 14 stambenih jedinica. Stan ukupne površine 54,21 m2 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 54,21 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.njuskalo.hr

U najvećem gradu Istarske županije koji leži na jugozapadnom području Istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu i gradu koji ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma predstavljamo moderan projekt novogradnje, koji se nalazi u blizini centra grada i najsačuvanijeg....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more