• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 260000 eura - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 260000 eura

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 260000 eura" pronađeno 10 558 nekretnina - prosječna cijena 3.213 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • 2.kat
    • komforan
    • moderan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji, 400 m od mora i 100 m od Arene. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i okućnice od 40 m2. U dvorištu se nalazi i pomoćni objekt od 20 m2 koji se može proširiti u još jedan stan od....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se POSLOVNI PROSTOR u starom gradu Pule 100m2 Poslovni prostor se nalazi u samom centru grada. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi fast food 50m2, dok se na katu nalazi kafe bar 50m2. Kompletno je namješteno. Cijena sa inventarom je 300.000€, ili bez inventara....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 82,07 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan koji se nalazi u samoj starogradskoj jezgri Pule. Stan se nalazi na drugom katu kamene kuće, udaljen samo 50 m do mora. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone te ostane. S prozora se pruža prekrasan pogled na glavni....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se veliki stan u prizemlju nedaleko shopping centra City Mall. Ima dvije spavaće sobe i dnevni boravak, kupaonice, kuhinju. Od dodatnih prostorija ima ostavu. Grijanje je pomoću klime, a sproveden je i plin. Stolarija je PVC. Komforan stan, savršen za obitelj. Čisto vlasništvo.]]>....

 
 
 
  Kuća, PULA, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća prizemnica u nizu, smještena u mirnom i dobro prometno povezanom dijelu grada, nedaleko od samog centra grada. Nekretnina se nalazi u zoni mješovite stambene izgradnje te predstavlja odličan potencijal za buduće uređenje, rekonstrukciju ili novu gradnju. Kući je....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 122,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u samom centru Pule. Stan se nalazi na 1.katu ukupne površine 122 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe , 2 kupaonice, open space dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice te ulaznog hodnika i ostave. Stanu pripada garaža i 1 parkirno otkriveno mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 58,91 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

U samom centru grada, na svega nekoliko koraka od Arene, prodaju se dva potpuno opremljena apartmana ukupne površine 58,91 m².Svaki apartman sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe i kupaonice, što osigurava funkcionalan i ugodan boravak. Nekretnina nudi iznimnu fleksibilnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 250.000 €, 68,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj prekrasni stan u blizini Pule/ Štinjan nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Smješten na prvom katu zgrade s tri kata, prostire se na 68 m i uključuje dvije spavaće sobe, terasu dnevni boravak s kaminom te kuhinju koja nudi idealan prostor za obiteljske okupljanja. Udaljen....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Obiteljski, prostran stan na odličnoj lokaciji Gregovica je relativno nizak brežuljak između Šišanske i Medulinske ceste, čije ime potječe, kako se pretpostavlja, od imigranata koji su ili bili iz Grčke ili su bili pripadnici grčke pravoslavne Crkve. Puležani (Polesani)....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je luksuzno opremljen stan u samom centru Pule, savršen za ljubitelje modernog dizajna i urbanog života. Ova nekretnina, površine 50 m², nudi savršeno uređen prostor, idealan za stanovanje ili investiciju. Opis stana: Dvije spavaće sobe ? svijetle i udobne, dizajnirane....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 250.000 €, 92,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u predgrađu Pule Velebna Pula je kao grad Rim, sagrađena na sedam brežuljaka. Smještena je na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te je najveći grad i glavna luka Istre. U Puli su koncentrirane tri tisuće godina povijesti. Različite dominacije;....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Monvidal, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetan i prostran poslovni prostor od 130 m2 na atraktivnoj lokaciji u Puli. Ova višenamjenska nekretnina idealna je kao uredski prostor, skladište, prodajni prostor, izložbeni prostor ili za sve potrebe vezane uz medicinu. Sjajna prilika za prilagodljivu poslovnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 145,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se veliki stan za potpunu adaptaciju na Verudi 145 m2 Stan se nalazi u očuvanoj austro-ugarskoj zgradi na prizemlju. Sastoji se od 4 spavaće sobe, 2 kuhinje, 2 hodnika, kupatila bez wc-a i wc-a. Osiguran parking ispred zgrade (podijeljeno među stanarima). Blizina svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po bogatoj rimskoj baštini i živoj mediteranskoj atmosferi. U samom centru nalazi se impresivan rimski amfiteatar, Pulska Arena, jedan od najbolje očuvanih na svijetu. Centar grada ispunjen je uskim ulicama, trgovima, kafićima....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostran 2,5-sobni stan (2S+DB) površine 89,26 m2, smješten na trećem katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Ova nekretnina odlikuje se izuzetnom lokacijom u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, što pruža izvanrednu dostupnost gradskim sadržajima....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prelijepo uređen stan u samom centru Pule, idealan za život ili investiciju. Ovaj 4* kategorizirani stan površine 59 m² trenutno se koristi za najam, pružajući izvrsnu priliku za prihod. Sastoji se od predsoblja i dvije spavaće sobe, od kojih svaka ima svoju kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo u Štinjanu dvoetažni stan u kući s tri stana. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi. Stan je ukupne površine 100. Na prvom katu od 25 m2 je predviđen veliki dnevni boravak s kaminom. U mansardi se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, hodnik, kupatilo, galerija,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Centar Dvosoban stan se nalazi na drugom katu u samom centru Pule. Ono što ovaj stan čini posebnim je blizina svih važnijih sadržaja, kao što su trgovine, restorani, kulturne atrakcije i javni prijevoz a ovu lokaciju čini iznimno praktičnom i pogodnom za urbani način....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula strogi centar pješačka zona Prodajemo prekrasan stan od 80m2 koji se nalazi u atraktivnoj zgradi u samom centru Pule. Stan se sastoji od hodnika, kupaone, kuhinje sa blagovaonom te 2 spavace sobe. Pogodno i za poslovni uredski prostor. Cisto vlasnistvo. Info na 0911608456 .

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru Pule s pripadajućim; ?? Uporabnom dozvolom. ?? Građevinskom dozvolom. ?? Čisto i uredno vlasništvo 1/1. ?? Parkirno mjesto u natkrivenoj garaži (br.5). ?? Novogradnja 2017/2018 Prodaje se lijepo uređen stan u Puli, smješten blizu centra grada idealan za život....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu smještena u samom centru Pule, udaljena 100m od Arene i 200m od mora! Nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku ? pogodna za dugoročni ili kratkoročni najam! Kuća u nizu (srednja), ukupne površine 104m2 (suteren + prizemlje + kat). Nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 55 m u Puli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade( dva stana). Stan je renoviran, klimatiziran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je podijeljena na dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju i turistički....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletno uređen stan u centru Pule. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Renoviran je i moderno uređen s dizajnerskim i kvalitetnim namještajem Stan se nalazi nadomak svih potrebnih sadržaja i znamenitosti. Iznimno kvalitetna nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-362 (od ukupno 378)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!