• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking 3.k - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking 3.k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking 3.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking 3.kat" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.298 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepi stan, smješten na trećem katu, u visokom potkrovlju renovirane austrougarske zgrade. Prostire se na površini od 59,50 m2, koncipiran kao dvoetažni stan a sastoji se od lijepog otvorenog dnevnog prostora gdje se smjestila kuhinja, blagovaonica, ulazno predsoblje i....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 191.200 €, 59,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Šijana, stan na trećem katu stambene zgrade ukupne površine 59,78m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, kupatila, balkona te parking mjesta u vlasništvu! Odlična lokacija!! Rok useljenja 07/2024 Kupac ne plaća....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.500 €, 61,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Centar, renovirani stan od 61 m2 s parkingom . U strogom centru Pule prodaje se stan neto reducirane površine 61,27 m2. Stan je smješten na trećem katu/visokom potkrovlju lijepo održavane austrougarske zgrade. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 250000 eura parking 3.kat'
179.000 €
199.000 €
175.000 €
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,96 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom Pulskom kvartu Monvidal smjestio se stan na trećem katu kvalitetne nove zgrade s ukupnom stambenom površinom od 54,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.spectrum-realestate.eu

Istra, Pula Prodaje se prostrani stan u centru Pule. Stan se nalazi na 3.katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 78 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Trenutno je jedna spavaća soba pregrađena od ostatka stana,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande. Smješten na trećem katu zgrade s dizalom. Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,38 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u strogom centru Pule, prodaje se stan ukupne stambene površine 76,38 m2. Smjestio se na trećem katu poslovno-stambene zgrade od ukupno pet katova. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, dva kupatila, dvije manje spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 224.400 €, 56,79 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PULA Novogradnja na frekventnoj lokaciji Fort Movidal je kopnena utvrda koja se nalazi na pulskome brežuljku Monvidal. Izgradilo ju je Austrijsko Carstvo tijekom druge polovice 19. stoljeća radi zaštite glavne luke svoje ratne mornarice. Utvrda se nalazila u sektoru I Obalne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 89 M2, 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 89 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina za vas izdvaja stan u strogom centru Pule kod kazališta, neto reducirane površine 61 m2. Nalazi se na trećem katu starije ali lijepo održavane zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, terase i spavaće sobe. Potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, 187.000 €, 57,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na dobroj i frekventnoj lokaciji u gradu u blizini svih sadržaja nalazi se ova veća stambena zgrada u izgradnji. Zgrada će imati dva ulaza, dva lifta, 6 katova. Nalazi se odmah do Pulske zaobilaznice, u neposrednoj blizini velikog trgovačkog centra. Od centra grada Pule udaljeno je....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 187.000 €, 53,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula Smješten nekoliko minuta pješke od centra grada Pule, ovaj stan pruža savršenu ravnotežu između urbanog života i privatnosti. Nalazi se na trećem katu održavane zgrade, u blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kulturnih znamenitosti i javnog prijevoza. U....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 179.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 €
04.03.2026 - 188.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega nekoliko minuta lagane šetnje od samog centra Pule smjestio se ovaj šarmantan i izuzetno ugodan stan površine 61 m². Nalazi se na trećem katu stambene zgrade, u potkrovlju te je funkcionalnog rasporeda i ugodan za svakodnevni život. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Veli Vrh-Stan na drugom katu-55 m2-Novogradnja-Dizalo-Parking-Garaža U ponudi imamo stan iste kvadrature i cijene na 3.Katu Stan koji se sastoji od: hodnika,spavaće sobe,dnevnog boravak sa kuhinjom i blagovaonom, kupaone,loggie. Ovaj udoban stan izrađen visokokvalitetnim materijalima....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini samoga centra grada smjestio se stan na trećem katu nove zgrade ukupne stambene površine od 54,57 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie i dva parking mjesta.Unutarnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,96 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U poželjnom Pulskom kvartu Monvidal koji se nalazi u neposrednoj blizini samoga centra grada na trećem katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U popularnom Pulskom kvartu Monvidal smjestio se stan na trećem katu kvalitetne novogradnje s ukupnom stambenom površinom od 54,20 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie i dva parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U našoj ponudi izdvajamo dvosobni stan na traženoj lokaciji koji se smjestio na trećem katu novogradnje s liftom ukupne stambene površine od 52,73 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 248.640 €
11.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji na trećem katu u Puli, svega nekoliko minuta hoda do centra. Stan ima netto površinu 59,20 m², s dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i natkrivenu terasu. Dodatno: ? spremište ? parkirno mjesto Plan gradnje: Završetak:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Nedaleko od centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na trećem katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se jednosoban stan ukupne stambene veličine od 42,97 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,96 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U Pulskom kvartu Monvidal smjestio se stan na trećem katu novogradnje s ukupnom stambenom površinom od 42,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i parking mjesta.Unutarnje uređenje stanova....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 33,20 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR! Na prodaju je funkcionalan i moderno uređen stan u širem centru Pule ukupne površine 33, 20 m2, na iznimno atraktivnoj lokaciji , s naglaskom da su svi bitni sadržaj za život ili pak odmor na pješačkoj udaljenosti od stana, a Arena je udaljena svega 200 metara.....