• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja barem 70 m2 moderan pala c - GoHome
  • nekretnine pula prodaja barem 70 m2 moderan pala c - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja barem 70 m2 moderan pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja barem 70 m2 moderan pala cijena" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.557 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 415.000 € na 363.125 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 363.125 €, 86,00 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 405.000 €
16.01.2026 - 415.000 €
01.03.2026 - 363.125 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na krajnjem jugu istarskog poluotoka, nalazi se Pula. Najveći istarski grad, prepun povijesnih događanja i spomenika, bogate kulture i zanimljivog, veselog mentaliteta. Pula je okružena prelijepom prirodom, slikovitim gradićima, prekrasnim morem Ovaj prekrasan dvoetažni stan u Puli....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 290.000 € na 279.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 279.000 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 299.000 €
02.03.2026 - 279.000 €
08.03.2026 - 290.000 €
09.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo dvoetažni Moderan stan na Top lokaciji površine 87,78 m2 s tavanskim prostorom površine 8,13 m2 i jednim parkirnim mjestom s priključkom struje za punjenje električnih vozila. Stan je orijentiran istok-zapad te je prostor ispunjen svjetlom tjekom cjelog dana. Stan se....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 416.000 € na 364.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 364.000 €, 86,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 416.000 €
28.02.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju kompletno renoviran stan, smješten na području Nove Verude. Zgrada je izgrađena 2013 god., nastanjena s samo dva stanara, te stan je renoviran 2020 god. Ovaj stan svojim budućim vlasnicima nudi sve što je potrebno za siguran i miran život. Ukupna površina stana je 86,58....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja barem 70 m2 moderan pala cijena'
350.000 €
350.000 €
369.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 317.000 € na 307.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 307.000 €, 67,59 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 283.000 €
28.03.2026 - 317.000 €
23.05.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A1 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 264.000 € na 257.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 257.000 €, 84,57 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 267.000 €
15.03.2026 - 264.000 €
21.03.2026 - 257.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, Veruda Porat, u blizini mora i marine Veruda. Stan je ukupne površine 84,57 m², te se smjestio u prizemlju zgrade. Obzirom na konfiguraciju zemljišta, visina prizemlja odgovara visini prvog kata, što....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 415.000 € na 350.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veruda, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 415.000 €
28.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA ? Visokokvalitetan dvoetažni penthouse na prestižnoj lokaciji U jednom od najpoželjnijih dijelova grada, skriven među manjim i kvalitetnim stambenim zgradama od svega nekoliko stambenih jedinica, smjestio se ovaj elegantni i prostrani dvoetažni penthouse. Riječ je o rijetkoj....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.05.2026 - 265.000 €
24.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u prizemlju održavane stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Šijane, ukupne površine 66,01 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe, vešeraja, spremišta te kupaonice.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha, ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju komfora, kvalitete gradnje....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 420.000 € na 380.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.09.2025 - 400.000 €
18.10.2025 - 420.000 €
21.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

U Puli, u elegantnoj novogradnji na traženoj lokaciji Valdebeka, nalazi se ovaj izniman četverosoban stan, savršen za moderan obiteljski život ili kao vrhunska investicija.Smješten na prvom katu sofisticirane zgrade s tri etaže, ovaj prostrani dom od 114 m2 nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 € na 300.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 300.000 €, 115,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 350.000 €
23.03.2026 - 325.000 €
01.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo iznimno elegantan i prostran stan smješten u samom srcu Pule, na jednoj od najpoželjnijih lokacija, tek nekoliko koraka od veličanstvene Arene. Stan površine 115 m2 prostire se kroz dvije etaže i zauzima dio pažljivo održavane i obnovljene zgrade s tri stambene jedinice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 356.000 € na 350.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 337.900 €
28.01.2026 - 356.000 €
04.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula, grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za život, ali i sigurnu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 620.000 € na 580.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 580.000 €, 135,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 620.000 €
08.04.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prekrasnu, novoizgrađenu vilu smještenu u mirnom mjestu Krnica, u okolici Pule. Ova elegantna nekretnina savršeno je prilagođena obiteljskom životu, ali i uživanju u odmoru u potpunoj privatnosti. Vila se prostire na 135 m² stambene....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 520.000 €
08.03.2026 - 470.000 €
29.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i uređenom okućnicom. Smještena u uređenom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih mjesta i sve što....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 1.225.000 € na 1.150.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.150.000 €, 256,00 m2 cca 4490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.225.000 €
11.04.2026 - 1.150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo vam jednu od onih rijetkih nekretnina koje se pojavljuju iznimno rijetko na tržištu ? besprijekorno uređena, moderno koncipirana obiteljska vila u mirnom i rezidencijalnom dijelu Pule. Izgrađena za osobne potrebe vlasnika, bez kompromisa po pitanju kvalitete, dizajna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad