• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja balkon Najnovije - GoHome
  • nekretnine pula prodaja balkon Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja balkon Najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja balkon najnovije" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.425 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe dnevnog boravka i tri dodatne sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli, u neposrednoj blizini mora! Stan površine 40 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan je potpuno renoviran, s novim namještajem i kao takav se i prodaje. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog i spavaćeg dijela i prekrasnog prostranog balkona. Dodatne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 355.000 €, 123,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom projektu, Pula. Stan S4 nalazi se na drugom katu zgrade 21. i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone, dva natkrivena balkona. Grijanje na klima uređaj i podno grijanje u kupaonici. Ova nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja balkon najnovije'
480.000 €
350.000 €
285.000 €
  Stan, PULA, Kaštanjer, 179.900 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan površine 51,63 m2 smješten na trećem katu zgrade s ukupno pet katova, u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže praktičan i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji nadomak svim gradskim sadržajima. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 995.000 €, 350,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu, potpuno renoviranu austrougarsku kamenu vilu s pogledom na more, smještenu u mirnoj ulici, samo 10 minuta pješke od strogog centra Pule. Vila, izgrađena 1895. godine, temeljito je renovirana 2022. godine i prostire se na 350 m stambene površine. Ova vila nudi:....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju kuća u okolici Pule. Kuća, površine 90 m2 s dvorištem 78 m2, sastoji se od: Prizemlja: ulazni hodnik, kuhinja povezana s dnevnim boravkom, ostava, spavaća soba s toaletom. Prvi kat: spavaća soba (opremljena podnim grijanjem) s balkonom, kupaonica, galerija. Opremljena PVC....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.500 €, 62,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, svega 500 metara od pulske rive. Riječ je o kvalitetnom projektu renomiranog investitora, s planiranim dovršetkom gradnje i useljivošću krajem 2027. godine. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom te je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 185.000 €, 49,83 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su kompletno renovirani i moderno uređeni apartmani u manjoj stambenoj zgradi koja broji ukupno šest jedinica. Svaka jedinica prodaje se potpuno namještena, spremna za korištenje bez dodatnih ulaganja, s naglaskom na funkcionalan raspored i ugodan boravak. Stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PULA ? MONVIDAL | MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S GARAŽOM Na prodaju je moderan i funkcionalan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Monvidalu. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade s liftom, južno je orijentiran te zahvaljujući izvrsnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 157.000 €, 42,31 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 130 m², koji se može koristiti kao dvije, a uz minimalne preinake i kao tri odvojene stambene jedinice ? idealno za obiteljski život, investiciju ili najam. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja koje vodi u tri zasebne cjeline:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 56,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S3, površine 56.98 m2 (neto površine 55 m2) nalazi se na prvom katu zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 312.000 €, 105,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj poziciji u Puli! Stan se nalazi u užem centru Pule. Nalazi se na drugom katu starije zgrade i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa blagovaonicom, ostavom i balkonom te dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu. Stan ima dva klima uređaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 56,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan S3, površine 56.98 m2 (neto 55 m2) nalazi se na1 katu zgrade 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivenog balkona. Stanu također pripada spremište....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 399.000 €, 135,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je stan od 134,87 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom open-space koncepta od 40m2, stan će također imati i zasebnu prostoriju za odlaganje i praonicu, a s balkona od 25m2 pružat će se prekrasan pogled na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 275.000 €, 108,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan od 108 m u Puli. Stan je u potpunosti namješten i odmah useljiv. Sastoji se od dvije velike spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom, kupaonice, dodatnog manjeg WC-a, ostave i balkona. Nalazi se u održavanoj zgradi u ugodnom i mirnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 263.000 €, 73,14 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.280 €, 58,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A3 se nalazi na 1.katu zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone i balkona. Stanu pripadaju spremište S2, parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 180.250 €, 61,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju prostran stan površine 61 m, smješten u manjoj zgradi na visokom prizemlju, u mirnoj ulici na Vidikovcu u Puli. Stan pruža lijep pogled na šumu i nalazi se u mirnom okruženju idealnom za život. Sastoji se od: hodnika, kuhinje s blagovaonicom,, dnevnog boravka, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 258.000 €, 71,76 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr