• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 80 m2 3.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 80 m2 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 80 m2 3.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 80 m2 3.kat" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.147 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 79,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

U strogom centru grada Pule prodaje se prostrani stan u zgradi starije gradnje. Zgrada je uredno održavana sa novom fasadom te je promijenjen krov pred tri godine. Stan se smjestio na trećem katu ujedno a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 260.480 €, 81,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula-Veli Vrh-Stan na 3.katu-81,40m2-Novogradnja-Dizalo-Garaža A-31 Na prodaju prostrani stan koji se sastoji od: hodnika,dvije spavaće sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaone,dvije terase. Stan izrađen visokokvalitetnim materijalima i opremom Protuprovalna....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 244.200 € na 252.500 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 252.500 €, 81,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 244.200 €
08.05.2026 - 252.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 80 m2 3.kat'
213.000 €
210.000 €
213.000 €
  Stan, PULA, Veruda, 269.000 €, 79,66 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.neelcon.hr

Na prodaju je sunčan i topao stan površine 79,66m2 na poželjnoj lokaciji Veruda, smješten na trećem katu uredne i održavane starije novogradnje. Struja Voda Kanalizacija Plin Orijentacija.

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan i prostran stan smješten u mirnom dijelu Verude, svega desetak minuta lagane šetnje do centra grada i prvih plaža. Lokacija nudi savršen spoj praktičnosti i ugodnog svakodnevnog života, s blizinom svih potrebnih sadržaja. Stan se nalazi na trećem katu održavane....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 268.000 € na 248.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 248.000 €, 80,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 268.000 €
22.03.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 80 m2, smješten na trećem katu više stambene zgrade u atraktivnom dijelu Pule, Stoja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaone te dnevnog boravka, orijentiran je prema sjeveru i jugu, što omogućuje optimalno prirodno osvjetljenje tijekom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.900 €, 80,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.900 €, 80,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 269.000 €, 79,66 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je sunčan i topao stan površine 79,66m2 na poželjnoj lokaciji Veruda, smješten na trećem katu uredne i održavane starije novogradnje. Stan ima funkcionalan i dobro osmišljen raspored, a sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, velikog predsoblja, dnevnog boravka s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 79,17 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji u naselju Stoja, smješten na trećem katu stambene zgrade starije novogradnje. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 79,17 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji u naselju Stoja, smješten na trećem katu stambene zgrade starije novogradnje. Stan površine 79,17 m2 funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, ostave, dnevnog boravka sa izlazom na loggiu te kuhinje....

 
 
 
  Stan, PULA, 284.000 €, 79,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je ovaj obiteljski stan smješten na trećem katu stambene zgrade starije novogradnje. Stan površine 79,17 m2 sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, ostave, dnevnog boravka sa izlazom na loggiu te kuhinje sa blagovaonicom. Grijanje i hlađenje pomoću klimatske....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 249.600 €
15.02.2026 - 257.920 €
05.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km od prvih plaža. Idealna kombinacija za sve koji žele miran dom u prirodnom okruženju, a da su i dalje blizu mora i centra grada. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u Puli nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. S površinom od 79 m², sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje,kupaonice te zasebnog toaleta te verande. Smješten na trećem katu zgrade s dizalom. Udaljenost od centra grada je samo 2500 metara,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 89 M2, 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 89 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 244.200 € na 252.500 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 252.500 €, 81,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 244.200 €
08.05.2026 - 252.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 199.000 €, 78,75 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 78,75m2 na Verudi, na trećem katu u zgradi austrougarske gradnje. Stan je dvoetažni i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije prostrane spavaće sobe, spremišta i kupaonice, dok unutarnjim stepeništem dolazimo....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,40 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 249.600 €
14.02.2026 - 257.920 €
04.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.spectrum-realestate.eu

Istra, Pula Prodaje se prostrani stan u centru Pule. Stan se nalazi na 3.katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 78 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Trenutno je jedna spavaća soba pregrađena od ostatka stana,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani stan površine 78 m, smješten u samom središtu povijesnog dijela Pule, na trećem katu zgrade. Stan je renoviran 2024. godine, te donosi suvremen, ugodan životni prostor s mnoštvom prirodnog svjetla i funkcionalnim rasporedom. Kupaonica nije renovirana, čime....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan na top lokaciji u Puli ? 3. kat s liftom, garažno mjesto, 78 m²! Na prodaju je atraktivan stan smješten na 3. katu uredno održavane zgrade s liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Puli. Stan površine 78 m² pruža funkcionalan raspored i obilje prirodnog svjetla, idealan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,38 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u strogom centru Pule, prodaje se stan ukupne stambene površine 76,38 m2. Smjestio se na trećem katu poslovno-stambene zgrade od ukupno pet katova. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, dva kupatila, dvije manje spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula centar stan na prodaju novogradnja. Stan na 3 katu 84,83 m2dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupaona, terasa i garažno mjesto. Stan je smješten u centru Pule, zgrada sa liftom. Uredni svi papiri: građevinska, uporabna dozvola. Prilaz za invalide, ulaz u garaže sa....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u strogom centru Pule na trećem katu zgrade. Zgrada ima ukupno 5 katova a površina stana iznosi 76 metara kvadratnih. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe te 2 kupaone. Ima 2 prostrana balkona s kojih se pruža pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, Na upit, 78,77 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stanovi na prestižnoj lokaciji u kvartu Monte Zaro u Puli, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za udoban život, trenutno su dostupni u raznolikim kvadraturama: 37,74m2, 46,53m2, 55,63m2, 78,77m2 i 91,39m2. TEHNIČKI OPIS STANOVA: *Postavlja se kvalitetna PVC stolarija u antracit....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 291.000 €, 85,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan 2,5-sobni stan površine 85,31 m2 smješten na trećem katu stambene zgrade na atraktivnoj i mirnoj lokaciji Monte Magno u Puli. Zgrada ima ukupno tri kata, a ovaj stan nudi udoban životni prostor za razne profile kupaca. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula: Na prodaju je stan površine 74 m smješten u samom centru grada Pule, na trećem katu stambene zgrade koja ima ukupno tri kata i potkrovlje. Stan se sastoji od jedne prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice. Dodatno, stan posjeduje....