• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 70 m2 tržnica - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 70 m2 tržnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 70 m2 tržnica

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 70 m2 tržnica" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.841 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 344.564 €, 70,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2024.,

www.indomio.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dizajnerski stan površine 50 m smješten u samom centru Pule, u Istri. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade iz 1968. godine, a potpuno je renoviran 2022. godine. Stan odiše suvremenim stilom zahvaljujući pomno odabranom dizajnerskom namještaju s potpisom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 229.000 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u svojoj ponudi izdvaja stan u centru grada. Prodaje se renoviran stan površine 70 m2 smješten u samom srcu Pule, u pješačkoj zoni, svega nekoliko koraka od Trga Forum. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade bez lifta i predstavlja savršen spoj urbane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 70 m2 tržnica'
301.804 €
311.000 €
303.664 €
  Stan, PULA, 300.000 €, 72,87 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se lijepi obiteljski stan u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje, smješten na drugom katu od sveukupno pet, ukupne površine 72,87 m2. Odličnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja veće površine iz koje se prilazi i spavaćem i dnevnom dijelu; u dnevnom dijelu se smjestio....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 229.000 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Pule, smješten na trećem katu stambene zgrade. Sastoji se od: Tri sobe Kuhinje Hodnika WC-a Stan je svijetao, prozračan i nalazi se na odličnoj lokaciji ? idealnoj za stanovanje, uredski prostor ili investiciju (najam, turistički smještaj). Blizina svih....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 247.930 €, 69,10 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - 2SS+DB U NOVOGRADNJI Nedaleko od grada smjestila se kvalitetna novogradnja zgrade u mirnoj ulici. S ponosom predstavljamo projekt novogradnje smještenom na zanimljivoj lokaciji u gradu Puli. Naime zgrada se nalazi svega 5 minute vožnje od centra Grada, a jednako tako....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 341.132 €, 70,95 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 71,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Centar - Stan u potkrovlju za adaptaciju Ovaj trosoban stan nalazi se u potkrovlju Austrougarske zgrade, te ima površinu od 71,5 m2. Stan je smješten na trećem, zadnjem katu Stan ima dva ulaza, te u naravi ima dvije zasebne cjeline. Po želji, moguće je odvojene prostore spojiti....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 298.000 €, 71,00 m2 cca 4200 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 257.480 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 209.000 €, 69,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula stan na prodaju smješten između Verude i Mornaričkog parka , na desetak minuta hoda od Giardina, dvije minute od Filozofskog fakulteta (bivše Mornaričke bolnice) i na pet minuta od tržnice Veruda, vrtića, osnovne škole, doma zdravlja i ljekarne. Vanjski kameni zidovi debeli su....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 325.302 €, 68,87 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

U centru grada Pule, u neposrednoj blizini svih sadržaja koji jamče urbani način života, ali i blizinu turističkih atrakcija, nalazi se ovaj iznimno ugodan stan sa jednom spavaćom sobom, jednom radnom sobom, kupaonicom, odvojenim toaletom, dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, PULA, 290.000 €, 72,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prekrasan stan od 72 m² smješten u samom srcu Pule, na idealnoj lokaciji koja spaja urbani život i praktičnost. Smješten na 3. katu, ovaj stan nudi savršenu kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i šarma starogradskih zgrada, uz potpunu renovaciju koja mu daje svjež,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 72,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 177.000 €
04.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 335.000 €, 73,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji stan na drugom katu stanbene zgrade u centru grada. Stan se nalazi pored svih bitnih sadržaja(tržnice,škole,autobusne stanice,doktora ,pošte i ostalo..) Stan je kompletno renoviran,instalacije struje i vode,podovi,spušteni plafoni,pvc stolarija,protuprovalna vrata,kompletna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za posredovanje pri kupoprodaji stanova u Puli nudi Vam ovaj skladan dvosoban stan u blizini Pule. LOKACIJA: Mirno stambeno naselje u sklopu Pule koje nudi ugodniji način života izvan gradske gužve. Njegova glavna prednost je tišina, više zelenila i osjećaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno renoviran stan u samom srcu Pule, smješten na prvom katu kvalitetne zgrade građene između 1950. i 1980. godine, u atraktivnoj pješačkoj zoni Flanatičke ulice, odmah pored gradske tržnice. Stan ukupne površine 73 m² odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, centar Pula Na samo 5 minuta hoda od pulske tržnice, u širem centru grada Pule, prodaje se prostran i odlično raspoređen stan smješten na četvrtom katu održavane stambene zgrade. Zahvaljujući izvrsnoj lokaciji, svi sadržaji poput trgovina, škola, kafića i restorana nalaze se....

 
 
 
  Apartman, PULA, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo prostran stan, na četvrtome katu starije novogradnje na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog tlocrtnog rasporeda, neto površine od 74 m2, stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a, kuhinje sa blagovaonicama i izlazom na zatvorenu loggiu te dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 301.500 €, 74,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno traženoj lokaciji u Puli, u naselju Nova Veruda, prodaje se prostran i moderno opremljen stan ukupne površine 74,60 m², smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, te kuhinje povezane....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se renoviran i lijepo uređen stan u centru grada Pule, najvećem istarskom gradu sa dugom tradicijom vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma. Nalazi se u visokom prizemlju austrougarske zgrade nedaleko Giardina i gradske tržnice. Dobrog je tlocrtnog rasporeda, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 203.000 €, 63,62 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je stan površine 63,62 m², smješten na četvrtom katu uredno održavane stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od strogog centra Pule. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s blagovaonicom odvojene kuhinje predsoblja dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more