• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 70 m2 pala cijena - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 70 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 70 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 70 m2 pala cijena" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.031 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 228.000 € na 220.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 228.000 €
06.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju fantastičan DVOSOBAN STAN za renovaciju u samom centru Pule s pogledom na Arenu i More. LOKACIJA Smještena u samom srcu Pule, jednu od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija u gradu, idealnu za život, ali i kao vrhunsku....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 189.000 €, 72,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 199.000 €
25.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 72m2 na odličnoj lokaciji, 300m od pulskog Amfiteatra. Stan se nalazi na sedmom katu održavane zgrade od ukupno osam katova. Odličnog je tlocrtnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u svaku prostoriju zasebno: 1....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 72,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Centar - Stan u potkrovlju za adaptaciju Ovaj trosoban stan nalazi se u potkrovlju Austrougarske zgrade, te ima površinu od 71,5 m2. Stan je smješten na trećem, zadnjem katu Stan ima dva ulaza, te u naravi ima dvije zasebne cjeline. Po želji, moguće je odvojene prostore spojiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 70 m2 pala cijena'
190.000 €
185.000 €
185.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 228.000 € na 202.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 202.000 €, 71,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.07.2025 - 228.000 €
21.03.2026 - 202.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u zgradi novije gradnje, u prekrasnom naselju Volme sa pogledom na more. Površine 71,9 m2 stan se proteže na dvije etaže te se sastoji od ulaznog hodnika, open space prostora sa kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom sa izlazom na terasu koja gleda na marinu. Na....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 189.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 189.000 €, 72,01 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2025 - 209.000 €
03.07.2025 - 199.000 €
24.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 72m2 na odličnoj lokaciji, 300m od pulskog Amfiteatra. Struja Voda Kanalizacija Orijentacija.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 244.900 € na 225.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 244.900 €
07.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći  mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 235.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 240.000 €
21.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dizajnerski uređen stan smješten u samom centru grada, idealan za turistički najam ili ugodan gradski život. Stan ukupne površine 70 m² sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje i wc-a. Luksuzno namješten i opremljen. Dodatna prednost je spremište na korištenje....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 244.900 € na 225.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Štinjan, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 245.000 €
21.09.2025 - 244.900 €
07.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smještena na jugozapadnom djelu poluotoka. Pula je bogata po povijesti, kulturnim spomenicima i mediteranskom šarmu što privlaći mnoge ulagače. Prepoznatljivost Pule je najsačuvaniji spomenik antičkog graditeljstva u Hrvatskoj koji privlaći....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 71,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 317.000 € na 307.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 307.000 €, 67,59 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 283.000 €
28.03.2026 - 317.000 €
23.05.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A1 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 335.000 € na 315.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 315.000 €, 73,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 335.000 €
09.05.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Adaptirani stan u srcu Pule! Posredujemo u prodaji ovog prekrasnog renoviranog stana u srcu Pule! Nekretnina se nalazi u stambenoj zgradi koja je locirana u samom centru grada Pule, u pješačkoj zoni! Nalazi se na drugom katu zgrade te je ukupne stambene površine 73m2.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 190.000 €, 66,68 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2025 - 200.000 €
26.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju Barake prodajemo obiteljski stan od 68 m², savršen za ugodan i funkcionalan život roditelja i djece. Stan se nalazi u zgradi s ukupno tri kata i 24 stana, no ističe se svojom posebnom privatnošću zahvaljujući vlastitom ulazu, potpuno odvojenom od ostatka zgrade. Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.05.2026 - 265.000 €
24.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u prizemlju održavane stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Šijane, ukupne površine 66,01 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe, vešeraja, spremišta te kupaonice.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 204.000 €
06.12.2025 - 192.000 €
21.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 300.000 €
06.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji nedaleko od centra Pule smjestila se nova prizemnica s vrtom ukupne stambene površine od 75,34 m2 koja se nalazi na parceli ukupne površine od 444 m2.Prizemnica se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, wc-a, kupatila, ostave, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 194.900 € na 189.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 194.900 €
07.03.2026 - 189.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 184.500 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.500 €, 64,19 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 190.000 €
08.04.2026 - 184.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA U Šikićima se razvija novi projekt koji se sastoji od četiri moderne zgrade, idealne za obitelji ili investitore. Ovaj stan se nalazi u prizemlju i pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Opis Stana: Ulazni hodnik Dve spavaće....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 238.000 €
30.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu smješten je novi stambeni projekt Šijana Gate Residence, koji obuhvaća izgradnju modernog i u potpunosti privatnog kompleksa od šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana. Projekt se nalazi u popularnom gradskom kvartu Šijana, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 238.000 €
30.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Šijana - Pula, odličan projekt kvalitetne novogradnje na traženoj lokaciji! Na jednom od većih i glavnih ulaza u Pulu, neposredno blizu "velikog" kružnog toka, lokacija i neposredno čvorište s kojeg se, s autoceste, pristupa direktno na ulaz u grad, smjestio se ovaj projekt novogradnje.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 269.800 € na 247.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 247.000 €, 63,70 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 299.000 €
10.02.2026 - 265.000 €
13.02.2026 - 269.800 €
25.04.2026 - 247.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo iznimno ugodan i svijetao stan na Velom Vrhu, mirnoj i odličnoj lokaciji. Osmišljen za udoban i kvalitetan život, stan pruža sav komfor potreban za obitelj. Zahvaljujući dvjema terasama, obiluje svjetlošću i toplinom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr