• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 60 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 60 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 60 m2" pronađeno 3 702 nekretnina - prosječna cijena 3.587 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • pogled na more
    • parking
    • prizemlje
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 312.000 €, 59,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan na pješačkoj udaljenosti do prvih plaža. Izvrsna lokacija za život jer se stan nalazi u mirnom području gdje su svi potrebni sadržaji u blizini , ali također i za bavljenje turizmom zbog već spomenute blizine plaža. Površine je 59.64m2, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 61,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Pule, na udaljenosti od 4 km od centra grada, u ponudi je novi projekt koji se sastoji od 4 stambene zgrade. Zgrade će se sastojati od prizemlja, prvog i drugog kata sa po 5 stanova na svakom katu, što ukupno čini 60 stanova. Stanovi će biti opremljeni PVC stolarijom, klimatskom....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.500 €, 61,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 59 m², smješten u samom centru Pule, na nekoliko koraka od Arene, Herkulovih vrata i Rimskog kazališta. Sastoji se od predsoblja i dvije spavaće sobe, od kojih svaka ima vlastitu kupaonicu, što osigurava maksimalnu udobnost i privatnost. Opremljen je klimom.....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula centar grada, prodaja stana 400 m od mora i rive Na prodaju je stan površine oko 60 m, smješten u samom centru Pule, svega 400 metara od rive i mora. Nalazi se u prizemlju zgrade na dvije etaže i može se koristiti kao stambeni ili poslovni prostor. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.712 €, 61,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u širem centru Pule, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 4 stana, koja se proteže na dvije etaže. U ponudi su dvosobni i trosobni stanovi, idealni za obiteljski život ili kao investicija. Lokacija je izuzetno praktična, u blizini svih važnih sadržaja poput....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA CENTAR ? LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI Na atraktivnoj lokaciji u centru Pule, svega 5 minuta pješice od glavne gradske tržnice, u ponudi su moderni stanovi u kvalitetnoj novogradnji vrhunske izvedbe. Projekt karakterizira suvremena arhitektura, funkcionalni tlocrti....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 181.051 €, 59,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 59 M2 Prodaje se dvosoban stan površine 59 m2 na prvom katu stambene zgrade u Puli. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan ima dvije komforne spavaće sobe, moderno kupatilo i prostrani balkon. Stanu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.300 €, 59,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno renoviran stan u Puli! Stan se sastoji od hodnika, sobe, kupatila, kuhinje sa blagavaonom i dnevnog boravka. Pristup prostranoj lođi omogućen je iz kuhinje i dnevnog dijela stana iz koje se pruža panoramski pogled na zelenilo i okolne kuće. Nalazi se na četvrtom....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji stan u visokom prizemlju veličine 60,55 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje s blagavaonom ,dvije šupe,kupaonice,balkon. Mogućnost dobivanja još jedne spavaće sobe Parking oko zgrade besplatan Do mora i plaže cc 1500 m udaljenosti Do centra grada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 186.600 €, 61,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan na drugom katu moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A11, ukupne površine 61,12 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 166.000 €, 59,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan s balkonom i velikim potencijalom na odličnoj lokaciji Pula Na prodaju je stan površine 59 m, smješten na trećem katu od ukupno dvanaest katova u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi opremljenoj s dva lifta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od: ulaznog hodnika spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U srcu povijesne Pule, gdje se prošlost i sadašnjost susreću na svakom koraku, smjestio se ovaj šarmantni stan kod kazališta pravo utočište za one koji žele živjeti grad punim plućima. Ovdje automobil nije potreban, jer su sve čari grada udaljene tek nekoliko minuta hoda: povijesne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 59,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

PULA, u ponudi imamo novo adaptiran stan smješten na 7. katu zgrade s liftom koja se proteže na ukupno 9 katova. Stan je ukupne površine od 59m2 i sastoji se od. ? ulaznog hodnika, ? dvije spavaće sobe ? od kojih je jedna glavna spavaća soba, dok je druga (dječja) soba ? kupaonice....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 183.000 € na 181.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 183.000 €
06.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom naselju 3km od Pule prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade nov projekt koji kreće sa izgradnjom u 2025g. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupatilo i natkrivena terasa. i parkirno mjesto. Ukupne kvadrature je 61,21m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 227.812 €, 61,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 227.812 €, 61,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija projekta nalazi se u prigradskom naselju Štinjan, u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne te na svega četiri kilometra od centra grada Pule i tri kilometra od centra naselja Fažana. Prilaz stambenom kompleksu osiguran je s asfaltirane....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 183.000 € na 181.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 183.000 €
06.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova Pula - Nekretnine. U prodaji više stanova u novogradnji. U malom prigradskom naselju 2km od Pule prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade potpuno nov projekt koji kreće sa izgradnjom u 2025. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 233.507 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s vrtom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan u prizemlju s vrtom stambene površine 49,62 m smješten u prizemlju manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost....

 
 
 
  Stan, PULA, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula - prodaja kvalitetna novogradnja, blizina Pule, 2 SS+ DB U izgradnji je novi projekt s trideset stanova vrlo kvalitetne gradnje, u dvije zgrade po petnaest stanova dostupnih u različitim veličinama.Budući vlasnici u ovoj fazi mogu sudjelovati u biranju materijala za unutarnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj poziciji u Puli! Stan se nalazi u užem centru Pule. Nalazi se na drugom katu starije zgrade i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa blagovaonicom, ostavom i balkonom te dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu. Stan ima dva klima uređaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 223.285 €, 61,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, jedan od najpoželjnijih gradova u Istri, nudi spoj mediteranskog načina života, razvijene infrastrukture i blizine mora. Valdebek je mirno i traženo stambeno naselje koje se kontinuirano razvija te je sve češći izbor za obiteljski život i dugoročnu investiciju. Prodaje se stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.250 €, 59,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, STOJA. Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih....

 
 
 
  Stan, PULA, 247.000 €, 59,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, stan u Štinjanu od 58,58m2 s pogledom na more Stan se nalazi na 1. katu u mirnoj zoni, okružen je zelenilom a od mora je udaljen samo 500m. U blizini su poznate plaže Hidrobaza, Vile i mnoge druge koje se nastavljaju jedna na drugu uključujući i mirnije plažice na Puntiželi.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Stan površine 61.85 m2 smješten je na 2. katu kvalitetne stambene zgrade sagrađene 1980-ih godina, a pruža maksimalnu udobnost, stil i praktičnost na jednom mjestu.Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 228.318 €, 61,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer ? Kompletno namješten stan na 2. katu Na prodaju je prostrani stan površine 62 m², smješten u naselju Kaštanjer, na 2. katu stambene zgrade izgrađene 80-ih godina. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine, pri čemu su obnovljene instalacije struje, vode i odvodnje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.