• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 5.kat 4.kat pala cijena - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 5.kat 4.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 5.kat 4.kat pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 5.kat 4.kat pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 293.000 € na 285.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 293.000 €
17.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? CENTAR | STAN 88 M², 4. KAT, 2 BALKONA, PARKING ???????????????????? U samom centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od glavne gradske tržnice, smješten je ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi savršen spoj urbanog života, praktičnosti i ugodnog stambenog prostora. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
28.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 229.000 €, 83,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €
03.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo stan površine 83,12 m2, smješten na četvrtom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom dijelu Pule. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, gostinjskog WC-a, dnevnog boravka u open space izvedbi sa kuhinjom i blagovaonom, hodnika, tri spavaće sobe , kupaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 235.000 €
10.02.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zgrada je pred Uporabnom dozvolom, tehnički pregled održan, očekuje se izdavanje. Na prodaju stan u stambenoj zgradi, novogradnja sa liftom, izgrađen 2022. Kč.br.1903/19 ko Pula, stan se nalazi na četvrtom katu, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 293.500 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 293.500 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m² smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe ? dnevnog boravka i tri dodatne sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 243.000 € na 233.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 233.500 €, 57,10 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 243.000 €
18.03.2026 - 233.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je renovirani stan ukupne površine od 57,1 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Ovaj funkcionalan 2,5-sobni stan sastoji se od dvije spavaće sobe i dnevnog boravka, a zahvaljujući orijentaciji na istok i zapad, prostorije su ispunjene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja 4.kat pala cijena (21)
  • nekretnine pula prodaja 5.kat pala cijena (2)
  • nekretnine pula prodaja 5.kat 4.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com