• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 5.kat - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 5.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 5.kat

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 5.kat" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.285 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nenamješten
    • okućnica
    • 4.kat
    • park
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 269.000 €, 96,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, stan 3S+DB u Šijani 96 m2 - POGLED NA MORE!! Prodaje se stan u Puli, 96 m2 na petom katu bez lifta. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka s izlazom na prostrani balkon, kuhinje, blagavaone, kupatila i vešeraja te još jedne terase. Stan ima preljep....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderan, prozračan stan s terasom na odličnoj lokaciji Pula Na prodaju je elegantan i iznimno svijetao stan smješten na petom katu kvalitetne i održavane stambene zgrade u Puli. Zahvaljujući visokoj etaži i povoljnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom te pruža ugodan osjećaj....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 256.000 €, 47,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA,PULA Novogradnja na frekventnoj lokaciji Fort Movidal je kopnena utvrda koja se nalazi na pulskome brežuljku Monvidal. Izgradilo ju je Austrijsko Carstvo tijekom druge polovice 19. stoljeća radi zaštite glavne luke svoje ratne mornarice. Utvrda se nalazila u sektoru I Obalne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 5.kat'
269.000 €
200.000 €
269.000 €
  Stan, PULA, Centar, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo garsonijeru površine 27,34 m2 koja je smještena na petom katu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalan i dobro organiziran te ima odvojene prostorije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kuhinje, prostranog dnevnog boravka i kupaonice. Grijanje i hlađenje je osigurano....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 200.000 €, 69,01 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.investa.hr

U ponudi je funkcionalan stan površine 69 m2, smješten u naselju Šijana, na petom katu zgrade bez lifta. Stan se prodaje namješten i spreman je za useljenje. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, ostave, lođe i balkona. Uz stan dolazi i....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 179.000 €, 52,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan površine 52 m2, smješten na petom katu zgrade s ukupno pet katova, u mirnom dijelu Pule ? Stoja. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, pružajući udoban životni prostor za obitelj ili kao investiciju. Stan se ističe atraktivnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 208.000 €, 59,69 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se namješteni stan, smješten na petom katu zgrade starije novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu i zatvorenu terasu, spavaće sobe, kupaonice te šupe u podrumu. Terasa je potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 380.000 €, 108,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Na Monvidalu, u novogradnji iz 2020. godine, prodaju se tri stambene jedinice koje zauzimaju polovicu cijele etaže. Smjestile su se na petom katu stambene zgrade s liftom. Ukupne su površine 108 m2 te se radi o dvosobnom stanu od 54 m2 te dvije garsonijere, svaka po 27 m2. Dvosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 784.400 €, 296,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Najveći je grad Istarske županije, leži na jugozapadnom području istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu. Grad ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma, a ujedno je i tranzitna luka. Pula je kulturni centar Istre još od rimskoga doba. Poznata po mnogim....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prostrani trosobni stan površine 73 m2, smješten na petom katu u mirnom dijelu Pule. Ova nekretnina nudi ugodan i funkcionalan životni prostor, te je idealan izbor za obitelj ili parove koji traže kvalitetan dom na atraktivnoj lokaciji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 142.000 €, 40,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? MODERAN STAN U NOVOGRADNJI, 40 m² ???????????????????? U atraktivnom dijelu Pule, u naselju Monvidal, prodaje se moderan stan ukupne stambene površine 40 m². Smješten na 5. katu novogradnje s liftom, ovaj stan predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju za najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosobni stan u Puli, 32m2 površine. Stan se nalazi na petom katu (mansardi) uredne zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevne sobe kao jedne prostorije, odvojene spavaće sobe i kupatila. Nema parking. Prodaje se djelomično namješten. Klimatizirano,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 265.000 €, 96,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - 3S+DB stan u Šijani 96 m2 - POGLED NA MORE!! Prodaje se stan u Puli, 96 m2 na petom katu bez lifta. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka s izlazom na prostrani balkon, kuhinje, blagavaone, kupatila i vešeraja te još jedne terase. Stan ima preljep....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran trosoban stan od 96 m² u urbanom dijelu Pule. Smješten na petom katu stambene zgrade, stan se ističe iznimno funkcionalnim rasporedom, prozračnošću i obiljem prirodnog svjetla, što prostoru daje otvoren i ugodan osjećaj boravka. Stan se sastoji od tri komforne....

 
 
 
  Stan, PULA, 187.000 €, 57,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na dobroj i frekventnoj lokaciji u gradu u blizini svih sadržaja nalazi se ova veća stambena zgrada u izgradnji. Zgrada će imati dva ulaza, dva lifta, 6 katova. Nalazi se odmah do Pulske zaobilaznice, u neposrednoj blizini velikog trgovačkog centra. Od centra grada Pule udaljeno je....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan veličine 96 m2 koji se nalazi na 5.katu u zgradi bez lifta na dobroj lokaciji odmah preko puta Zavoda za javno zdravstvo u Puli. Stan se sastoji od hodnika, 1 kupaonice , 1 zasebnog toaleta, 1 ostave , 3 spavaće sobe , kuhinje sa blagovaonicom te komfornog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 178.000 €, 54,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 54 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, PULA, Centar, 570.000 €, 400,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE! Na prodaju poslovni prostor u Zgradi sa 5 katova u centru Pule. Prostor se sastoji od 12 apartmana i 2 penthouse stana u mansardi i nalazi se na 5 katu zgrade. Sadrzi 8 dvoetaznih apartmana, 4 studio apartmana i 2 penthouse -a. Svaki apartman ima spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 181.000 €, 55,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 55 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na petom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo direktan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 570.000 €, 400,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 125.000 €, 27,34 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosobni stan u samom centru Pule.Stan je na 5.katu.Za sve ostale informacije nazovite na 0923594626.Molio bi agencije da se ne javljaju. Stan: Pula, 27.00 m2, novogradnja (prodaja) ; C.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 134.500 € na 125.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 134.500 €
25.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI ! Prodaje se stan površine 27 m2, koji se nalazi u centru grada na petom, tj zadnjem katu zgrade, a sastoji od jedne sobe, kuhinje, kupaonice i hodnika. Stanu pripada i jedno spremište, a zgrada ima i osiguran parking za stanare. Stan je opremljen PVC stolarijom i klima....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 235.000 €, 80,56 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i potpuno namješten trosoban stan površine 80,56 m², smješten na petom katu uredne zgrade s dva lifta, u atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Veruda u Puli. Stan se nalazi na južnoj strani zgrade, što mu osigurava obilje prirodne svjetlosti tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DIZAJNERSKI STAN 55 m2 U STROGOM CENTRU PULE ? PJEŠAČKA ZONA Na prodaju ekskluzivan, potpuno adaptiran stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli ? u samom srcu pješačke zone strogog centra.Stan se nalazi na petom katu dobro održavane zgrade iz 1972. godine, ukupne stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 110,73 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi komforni stan na traženoj lokaciji u Puli u samom centru na Giardinima. Smješten je na petom katu uredne talijanske zgrade te zauzima površinu od 110.73 m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s izlazom na zapadno orijentiranu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,79 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan se nalazi na petom katu i ima površinu od 54,79 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....