• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 100 m2 najnovije - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 100 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 100 m2 najnovije

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 100 m2 najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.632 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • pogled na more
    • 2.kat
    • moderan
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 312.000 €, 105,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2 U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 2.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe 2 kupaonice balkon PARKIRNA MJESTA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.000 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi projekt Pula! Zgrada B sastoji se od tri etaže i ukupno četiri stana, projektiranih prema suvremenim standardima udobnosti i funkcionalnosti. Stan A4, površine 94,45 m2, nalazi se na 2 katu zgrade te sastoji se od: hodnika 2 kupaonice 3 spavaće sobe kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 100 m2 najnovije'
275.000 €
395.000 €
  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 106,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Puli površine 106 m2 u manjoj zgradi novije gradnje. Stan se prostire kroz tri etaže i sastoji se od: Kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom 3 lijepe spavaće sobe 2 kupaonice s WC-om 2 velike terase Ostave. Opremanje: Stan je opremljen visokokvalitetnim namještajem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 571.373 €, 99,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda! Stan C22, površine 99.16 m2, nalazi se u zgradi C. Stan se nalazi na 3. katu zgrade i sastoji od hodnika sa garderobom, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i terase. Stanovi se prodaju po sistemu ključ....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 499.000 €, 96,84 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dva stana u centru Pule ? mogućnost spajanja u veliki obiteljski stan ili investicijuNa prodaju su dva stana smještena na posljednjem katu austrougarske zgrade u samom centru Pula, u neposrednoj blizini Zlatna vrata. Stanovi se nalaze jedan uz drugi, te postoji mogućnost njihovog....