• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 1.kat parking 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 1.kat parking 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 1.kat parking 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 1.kat parking 70 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.535 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 203.900 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 174.600 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo dvoiposoban stan na prvom katu 67,30m2 manje zgrade sa 6 stanova u mirnom naselju Šikići udaljenost do mora i plaže je 3,5km,udaljen do centra grada Pule je 3km. Ovaj predivan stan sastoji se od: prostranog hodnika 7,90m2 Wc-2,50m2 Kupaone 4,60m2 Kuhinje i blagovaone....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 300.000 €, 73,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

U ovom Pulskom prigradskom naselju smjestila se kvalitetna novogradnja s ukupno četiri stana, navedeni stan je smješten na prvom katu ukupne stambene veličine od 73 m2.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, zasebnog WC-a, prostrane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 1.kat parking 70 m2'
317.000 €
197.500 €
260.000 €
  Stan, PULA, Busoler, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na Busoleru, jednome od najmirnijih i najtraženijih kvartova u Puli prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade ukupne površine 70 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice, loggie i natkrivenog balkona.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 68,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u centru Pule. Stan se nalazi na 1.katu Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje s izlazom na lođu, kupaonice, ostave, 2 spavaće sobe s izlazom na lođu. Stanu pripada i vlastito natkriveno parking mjesto i spremište. Ukupne neto kvadrature 54.81....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 203.900 €, 67,95 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica do restorana, trgovina....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 200.000 €, 67,93 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u centru Pule. Stan se nalazi na 1.katu Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje s izlazom na lođu, kupaonice, 2 spavaće sobe. Stanu pripada i vlastito natkriveno parking mjesto i spremište. Ukupne neto kvadrature 54.21 + parking 6.25 m2 + spremište....

 
 
 
  Apartman, PULA, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan koji već na prvi pogled ostavlja dojam doma u kojem se živi kvalitetno. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade, a njegova posebna vrijednost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 257.500 €, 66,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, lijepi stan na prvom katu koji se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe,kupatila i lođe. Parking u krugu zgrade. Podno grijanje kroz cijeli stan, grijanje/hlađenje klima uređaj. Potpuno opremljen stan, podovi keramika. Idealan za život....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran 3,5-sobni stan ukupne površine 74,68 m2, smješten na prvom katu moderne zgrade s ukupno dva kata, u mirnom dijelu Pule, naselju Valmade. Nekretnina se nalazi u novogradnji čija je završetak planiran 2026. godine, što budućim vlasnicima omogućuje uživanje u svim....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 301.500 €, 74,60 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno traženoj lokaciji u Puli, u naselju Nova Veruda, prodaje se prostran i moderno opremljen stan ukupne površine 74,60 m², smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, te kuhinje povezane....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo novu stambenu zgradu od ukupno tri zgrade u nizu. Svaka zgrada se sastoji od četiri stambene jedinice.Riječ je o stanu u zgradi A oznake S2 na prvom katu.Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe,hodnika, kupaonice i balkona.Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.900 €, 65,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 65,88 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, 266.500 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN 75M2, 3SS+DB, PULA - OKOLICA Prodaje se trosoban stan veličine 75 m2, nedaleko centra Pule. Stan se nalazi na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na prostran balkon veličine 18 m2, kupaonice te tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, PULA, 205.000 €, 64,60 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U širem centru Pule na mirnoj lokaciji smjestio se stan na prvom katu ukupne stambene površine od 58,62 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, spremišta, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka po open space konceptu te vanjskog parking mjesta.Dodatne....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.000 €, 64,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u modernoj novogradnji na traženoj i mirnoj lokaciji Valmade u Puli. Projekt se sastoji od tri manje stambene zgrade sa samo 4 stana u svakoj, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Predmetni stan nalazi se na prvom katu zgrade i funkcionalnog je rasporeda.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more