• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan pala cij - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan pala cij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan pala cijena

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 149.500 € na 145.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 149.500 €
01.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prilika u ponudi Palace agencije ? t rosobni stan od 60 m² na drugom katu smješten u sunčanoj oazi mirne ulice, idealan za one koji žele urediti dom po vlastitom ukusu. Visoka roh-bau izvedba daje vam potpunu kreativnu slobodu za stvaranje interijera iz snova, uz prostran....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
23.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 269.800 € na 247.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 247.000 €, 63,70 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 299.000 €
10.02.2026 - 265.000 €
13.02.2026 - 269.800 €
25.04.2026 - 247.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo iznimno ugodan i svijetao stan na Velom Vrhu, mirnoj i odličnoj lokaciji. Osmišljen za udoban i kvalitetan život, stan pruža sav komfor potreban za obitelj. Zahvaljujući dvjema terasama, obiluje svjetlošću i toplinom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 600.000 € na 480.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 480.000 €, 280,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.08.2025 - 600.000 €
10.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Smještena u mirnom, ali istovremeno iznimno traženom pulskom naselju Valdebek, ova impresivna samostojeća vila predstavlja sinonim za luksuz, prostranost i izniman potencijal za investiciju. Izgrađena 2008. godine, na izdašnoj parceli od 1000 m², ova ekskluzivna nekretnina nudi ukupno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja ekskluzivan pala cijena (10)
  • nekretnine pula prodaja 1.kat pala cijena (61)
  • nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.