• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.937 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Valdebek, 355.500 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT ? MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat:....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 246.330 €
12.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.640 €
12.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja 1.kat ekskluzivan'
195.200 €
690.000 €
311.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 217.700 €, 58,01 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom prigradskom naselju Štinjan nudimo stan u novogradnji na prvom katu ukupne stambene površine od 58,01 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina dobila je....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 533.224 € na 570.240 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 570.240 €, 126,72 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 533.224 €
12.05.2026 - 570.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.472 €
12.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.616 €
12.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 190.950 €, 57,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

???? EKSKLUZIVNA PRODAJA ? NOVI MODERNI STAMBENI PROJEKT U PULI, ŠTINJAN Paduljski put bb, k.č. 210/43, Štinjan.Predstavljamo vam novi, suvremeni projekt manje stambene zgrade u nizu sa samo 4 stana, smješten na iznimno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Štinjanu, 900 m zračne linije....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 182.500 €, 56,77 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji za odmor ili život, svega 900 metara od poznate plaže hidrobaza, prodajemo stan u novom projektu! Zgrada kreće sa izgradnjom 06/2024. godine te je planiran useljaj godinu dana od početka radova. Trenutno smo u procesu prikupljanja rezervacija. Navedeni stan na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.