• GoHome Professional
nekretnine plaški prodaja barem 260 m2 - GoHome
  • nekretnine plaški prodaja barem 260 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine plaški prodaja barem 260 m2

  • Za upit "nekretnine plaški prodaja barem 260 m2" pronađeno 52 nekretnina - prosječna cijena 120 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 742 eura
    • do 928 eura (prosječna cijena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PLAŠKI, 550.000 €, 270,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobili smo u ponudu idealnu kuću za investiciju. Nekretnina se sastoji od 6 soba, 5 kupaona, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom. Uz kuću se nalazi kamena konoba te prostrana terasa sa roštiljom. Sve to upotpunjuje vanjski bazen, koji se nalazi na okućnici koja ima nešto više....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 53.000 €, 300,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja seosko imanje u okolici Plaškog, udaljeno od Plitvičkih jezera samo 40 kilometara. Imanje se sastoji od glavne kuće i četiri gospodarske zgrade koje omeđuju zatvoreno dvorište. Nekretnina traži potpunu adaptaciju ali ima veliki potencijal za različite....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 50.000 €, 300,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se seosko imanje smješteno u mirnom, ruralnom području, udaljeno svega 40 kilometara od svjetski poznatih Plitvičkih jezera. Ova nekretnina nudi autentičan doživljaj seoskog života te predstavlja izvrsnu priliku za buduće vlasnike koji traže mir, prirodu i prostor za razvoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine plaški prodaja barem 260 m2'
150.000 €
150.000 €
94.000 €
  Kuća, PLAŠKI, 620.000 €, 262,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Plaški, Janja Gora Kuća izgrađena 1968. godine, u potpunosti renovirana 2013. godine, ukupne površine 262 m2 na imanju površine10.414m2. Sastoji se od podruma, prizemlja te prvog i drugog kata. U podrumu se nalaze dvije prostorije od kojih je jedna u cijelosti ukopana u zemlju te....

 
 
 
  Kuća, PLAŠKI, 73.000 €, 240,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća sa dvije etaže i tavanskim prostorom ukupne podvšine 240 m2. POred kuće nalaze se tri gospodarska objekta na 3391 m2 okućnice. Odlična lokacija u mirnom selu nedaleko rijeke Dretulje . .

 
 
 
  Kuća, PLAŠKI, 100.000 €, 432,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prostrana kuća s poslovnim prostorom i zemljištem ? idealna kombinacija za život i investiciju! U samom centru grada čeka vas rijetko dostupna nekretnina koja spaja komforan životni prostor, uređen poslovni prostor i veliko zemljište s brojnim mogućnostima. Savršeno za obitelj, pokretanje....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 35.000 €, 1776,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Novost u ponudi je nekretnina u predjelu Lapat, općina Plaški, 35 km od NP Plitvička jezera. Građevinsko zemljište sa važećom građevinskom dozvolom. Radi se o izgrađenoj 1. etaži obiteljske kuće (cca 9,00x8,50 m) koja se može nastaviti graditi ili srušiti/nadograditi kao novi objekt....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 36.500 €, 1776,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište površine 1776 m2,koje sadržava 450 m 2 građevinskog a 1326 negrađevinskog područja . Na zemljištu je izgrađena jedna etaža obiteljske kuće ( cca 9,00*8,50 m 2 ), može se nastaviti gradnja ili srušiti te napraviti novi objekt. Mirno okruženje,pogodno za obiteljsku....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 220.000 €, 11862,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevno zemljište uz rijeku i ribnjak idealno za stambenu ili turističku investiciju! Na prodaju je građevno zemljište smješteno uz asfaltiranu cestu, s neposrednim priključkom struje. Parcela se nalazi u mirnom okruženju, tik uz rijeku i održavani ribnjak koji su u potpunosti spremni....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinkso zemljište sa ucrtanom ruševinom. Pristup sa asfaltirane ceste. Priključak struje u blizini, voda iz šterne. agenti Siniša Stjepanović mob: 091 400 8883 Slobodanka Šijaković mob: 091 543 8250 ID KOD AGENCIJE: ZG71138 Siniša Stjepanović Agent s licencom Mob: 091/400-8883....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 8.000 €, 6306,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Plaški - plašćanski kraj ima dobar geoprometni položaj, naime nalazi se na centralnom dijelu između Jadranske obale, Velebita i Plitvičkih jezera što je vrlo poželjno slučajnim ili namjernim posjetiteljima - udaljenost od Ogulina 27 kilometara. Ogulin u kojem se nalaze sve važnije....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 30.000 €, 68183,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se više poljoprivrednih parcela ukupne površine 68183 m2. Jedinstvena cijena 30.000,00€ .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 135.000 €, 100024,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Nedaleko izvora rijeke prodaje se 100 024 m2 zemljišta u cjelini. Na zemljištu postoji nekoliko ucrtanih objekata unutar građevne zone. Jedinstvena prilika. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 15.343 €, 15343,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se tri parcele u cjelini, ukupne površine 15343 m2. Vrlo lijepa lokacija nedaleko jezera Sinjac. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 285.000 €, 19000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji velikog zemljišta u Latinu kod Plaškog. Zemljište pogodno za kamp, etno selo ili slično. Zemljište je ravno, dijelom pošumljeno sa pristupnom cestom. Dodatne informacije na mobitel: 091 400 8883 agent Siniša Stjepanović .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 20.000 €, 8351,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025. - 20.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

8351 m2 zemljišta, od čega je 640 m2 u građevinskoj zoni. Od glavne cete prema Plitvičkim jezerima (Zelene ceste) udaljeno 700 m. Na parceli se nalaze i ostaci ucrtane gospodarske zgrade. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 35.000 €, 35662,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji zemljišta u Latinu, općina Plaški. Zemljište je veličine 35662m2 od čega je 27047 m2 oranica a 8615 m2 pašnjaka i to u više dijelova smještenih unutar približno 1 km zračne udaljenosti. Dodatne informacije na mobitel: 091 400 8883 agent Siniša Stjepanović Trgovina.

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 20.000 €, 12000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta kao oranice i livade u Kuniću. Sastoji se od tri katastarske međusobno odvojene čestice. Dodatne informacije na mob: 091 400 8883 Siniša Stjepanović, agent .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 36.500 €, 1776,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Smješteno u srcu slikovitog hrvatskog sela, ovo građevinsko i poljoprivredno zemljište u Lapatu kod Plaškog nudi mirno utočište od vreve urbanog života. Plaški, poznat po netaknutoj prirodnoj ljepoti, pruža mirno okruženje okruženo bujnim zelenilom, valovitim brežuljcima i skladnim....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 120.000 € na 90.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PLAŠKI, 90.000 €, 9700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 120.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Plaški - Plaška Glava 5 minuta od centra Plaškog, 45 min do Plitvičkih jezera, Odlična parcela 9800 m2. Zemljište sa pogledom na Plašku dolinu i Janja goru na blagoj padini kompletno ograđeno i posađeno više od 150 čempresa koji su navodnjavani.....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 25.000 €, 7000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište sa ucrtanom ruševnom kućom i pomoćnim objektom. Pristup makadanskom cestom, šterna za vodu, priključak za struju na terenu. Na terenu su dva izvora pitke vode. agenti Siniša Stjepanović mob: 091 400 8883 Slobodanka Šijaković mob: 091 543 8250 .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 121.000 €, 38196,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 38.196 m² u mjestu Kunić, smješteno neposredno uz obalu rijeke Vrnjike. Lokacija idealna za razvoj robinzonskog turizma, ali i za obavljanje poljoprivredne djelatnosti s mogućnošću gradnje. Mogućnosti gradnje: Gospodarskih a uz....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 35.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Ogulin - Vojnovac - posredujemo u prodaji prekrasnog terena od 3 500m2, od čega je 1000m2 građevinsko ostalo zeleni pojas. Ublizini terena je struja, voda i asfalt. .Teren se nalazi 45 km udaljen od Nacionalnog parka Plitvička jezera, 17 km od centra Ogulina i 7 km od ulaza na autoput....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 120.000 € na 90.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PLAŠKI, 90.000 €, 9800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 145.000 €
14.10.2025 - 120.000 €
23.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2025.,

www.eurovilla.hr

Izuzetno atraktivno zemljište površine 9.800 m², smješteno na blagoj padini s prekrasnim panoramskim pogledom na Plašku dolinu i Janja goru. Ova jedinstvena parcela udaljena je svega pet minuta vožnje od centra Plaškog, dok se do Nacionalnog parka Plitvička jezera stiže za 45 minuta.....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 12.000 €, 4793,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pošumljeno zemljište u Kuniću, općina Plaški. Nalazi se uz rijeku Vrniku te još dva potoka. Zemljište ravno, dijelom livada. Pristup šumskom cestom. agenti Siniša Stjepanović mob: 091 400 8883 Slobodanka Šijaković mob: 091 543 8250 .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 30.000 €, 38000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2024.,

www.indomio.hr

Poljoprivredna zemljišta različite namjene (oranica, pašnjak, šuma, livada) ukupne površine od 38.000 m2 se nalaze oko Janje Gore. Više od polovine (24.000 m2) se nalazi na okupu, tj. jedno do drugoga. Ostatak je malo raštrkan (neke čestice su na okupu neke nisu). Čisto i uredno vlasništvo.....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 155.000 €, 6142,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Etno turizam sve je popularniji, a u Hrvatskoj se nalaze neka od najljepših etno sela u kojima možete provesti miran i opuštajući odmor. Etno sela nalaze se dalje od glavnih prometnica i gradova, u područjima koja još uvijek krasi očuvani okoliš, a čovjek živi u skladu s prirodom.....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 21.000 €, 42000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se osam parcela kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta na lijepoj lokaciji nedaleko rijeke Dretulje. Cijena 0,50€/m2 .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 13.500 €, 7407,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji šume koja se sastoji od tri međusobno ne povezane čestice. Dodatne informacije na mob: 091 400 8883 Siniša Stjepanović, agent .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 29.000 €, 17640,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se 17640 m2 zemljšta od čega se 2000 m2 nalazi u građevnoj zoni. Pogodno za gradnju više objekata. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 6.500 €, 2647,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujeno u prodaji oranica koje imaju pristup sa lokalnog puta. Sastoji se od tri međusobne čestice. Dodatne informacije na mob: 091 400 8883 Siniša Stjepanović, agent .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 125.000 €, 11130,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ekskluzivno zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom za luksuzni kompleks od četiri povezane jedinice, ukupne površine 550 m2. Smještena na blagoj padini s očaravajućim pogledom na Plašku dolinu i Janja goru, ova parcela nudi potpunu privatnost i mir. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 35.000 €, 1770,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi građevinski teren u blizini mjesta Plaški, u Lici, udaljen 35 kilometara od Plitvičkih jezera i 85 kilometara od mora (Senj). Teren je pravilnog oblika, ravan, ima direktan pristup s ceste, te se nalazi izvan mjesta u mirnom dijelu. Idealna prilika za izgradnju kuće....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 6.500 €, 2313,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište veličine 2313 m2 u Vojnovcu, općina Plaški. Zemljište je uz cestu, nakošeno i održavano. agent Siniša Stjepanović mob: 091 400 8883 ID KOD AGENCIJE: ZG71886 Siniša Stjepanović Agent s licencom Mob: 091/400-8883 Tel: 051/564-890 E-mail: sinisa.stjepanovic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 25.000 €, 1824,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kameni temelji s ucrtanom kućom na 1824 m2 zemljišta. Lokacija je nedaleko jezera Sinac uz rub sela i šume. Struja i voda aktivni. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 9.000 €, 14666,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se tri rala zemljišta ( oranica i livada) s ucrtanim pristupnim putem. .

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 200.000 €, 11862,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvije parcele k.o.Kunić k.č.276/1 i 276/2. Ukupna površina parcela je 10729+953=11862 m2. Građevinski dio je 8000m2. Uz zemljište prolazi asfaltirani put. Zemljište se lagano diže od puta prema jugu. Sa druge strane puta teče rijeka Vrnjika pogodna za ribolov. U blizini je....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 35.000 €, 1776,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo zemljište od 1776m2 sa započetom gradnjom u predjelu Lapat, općina Plaški, cca 35km od NP Plitvička jezera. Lokacija nekretnine je pogodna kako za stanovanje tako i u turističke svrhe obzirom je okružena zelenilom, potokom Vera i nadasve pruža mir i tišinu. Zemljište ima....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 78.000 €, 98000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište 98000 m2 razdijeljeno u više katastarskih čestica na području općine Pothum Plaščanski, Vojnovac. Zemljište se sastoji od mješovite namjene-livade, pašnjaci, oranice i šuma. Nekoliko parcela spojeno, neke odvojene i sve u blizini jedne do drugih.....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 50.000 €, 1414,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

*JANJA GORA GRAĐEVINSKI TEREN S PROJEKTOM I ZAPOČETOM GRADNJOM* Prodaje se odličan građevinski teren u mirnom prirodnom okruženju mjesta Janja Gora, nedaleko od Plitvička jezera. - Građevinska dozvola - Plaćene komunalije - Temeljna ploča i podrum već izgrađeni - Spremno za nastavak....

 
 
 
  Zemljište, PLAŠKI, 14.000 €, 1005,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1005 m2 smješteno u mirnom i ugodnom okruženju u blizini centra mjesta Plaški. Na parceli se nalazi: Stara drvena kuća (u ruševnom stanju ? za rušenje ili kompletnu adaptaciju) Dvorišna zgrada kojoj je potrebna adaptacija Infrastruktura....

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 120.000 € na 90.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PLAŠKI, 90.000 €, 10147,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 120.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Na vrhunskoj lokaciji prodaje se hektar ograđenog zemljišta s pripremljenom projektnom dokumentacijom. Odlična investicija za gradnju kuće za odmor. Udaljenost od Nacionalnog parka Plitvička jezera 30 km .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com