• GoHome Professional
nekretnine petruševec prodaja što veće - GoHome
  • nekretnine petruševec prodaja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petruševec prodaja što veće

  • Za upit "nekretnine petruševec prodaja što veće" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 762 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 35000 eura
    • do 43000 eura (prosječna cijena)
    • do 52000 eura
    • do 438 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • 1.kat
    • za adaptaciju
    • parking
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PETRUŠEVEC, 300.000 €, 2581,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Opis zemljišta: Prodaje se građevinsko zemljište površine 2581 m², smješteno unutar građevinske zone. Parcela je pravokutnog oblika, širine oko 13 m i dužine približno 200 m. Teren je ravan, što olakšava planiranje i izgradnju. Zemljište ima uredan pristup javnoj cesti, a dodatna....

 
 
 
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 215.000 €, 1765,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, ZAGREB (Žitnjak), 1765 m2 Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1765 m2. Zemljište se nalazi na iznimno mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom te je idealno za obiteljski život. Širina zemljišta na najširem djelu je cca 32 m, na najužem djelu....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 124.000 € na 128.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PETRUŠEVEC, 128.500 €, 1270,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 0 €
01.11.2025 - 150.000 €
06.12.2025 - 120.000 €
03.02.2026 - 124.000 €
07.03.2026 - 128.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište ? Petruševec (Zagreb) Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.270 m² u mirnom i razvijenom dijelu Petruševca, idealno za izgradnju obiteljske kuće, višestambenog objekta ili poslovno-stambenog prostora. Glavne prednosti: Građevinska zona ? zemljište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petruševec prodaja što veće'
127.500 €
130.000 €
160.000 €
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 120.000 €, 1270,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.270 m² u mirnom dijelu Petruševca, pogodno za obiteljsku kuću, višestambeni ili poslovno-stambeni objekt. Prednosti: -građevinska zona ? spremno za gradnju -pristupni put (put služnosti) -infrastruktura u blizini (struja, voda, plin, kanalizacija)....

 
 
 
  Zemljište, PETRUŠEVEC, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište pravilnog oblika od 950 m2 u blizini Domovinskog mosta. Namjena terena je M1 - mješovita pretežito stambena namjena, urbano pravilo 2.6. Nalazi se u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini je i vrtić, škola, dućan,....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 330.000 €, 700,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i uređenom naselju Petruševec. Nekretnina se nalazi na parceli ukupne površine 700 m², a ukupna stambena površina iznosi 200 m². Kuća je građena 1972. godine, dok je posljednja veća adaptacija izvršena 2010. godine. Tom....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na manje od kilometra do domovinskog mosta. Površina kuće i okućnice je 700m2, iza nje se nalazi građevinska parcela površine 1270m2 (na fotkama označeno plavom linijom) od koje je moguće dokupiti još površine ukoliko je potrebno. U krugu zračne linije 1 km se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 328.000 €, 300,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA S DVORIŠTEM, PRODAJA, ZAGREB, PETRUŠEVEC, 300 m2 Prodaje se samostojeća kuća stambene površine 300 m2 na parceli ukupne površine 700 m2. Kuća je izgrađena 1972. godine te se sastoji od podruma, prizemlja, prvog kata i potkrovlja. PODRUM: neuređen s kotlovnicom ukupne površine....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 320.000 € na 328.000 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 328.000 €, 300,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.11.2025 - 315.000 €
20.11.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA U PETRUŠEVCU ? 300 m² S VELIKIM ZEMLJIŠTEM Na prodaju je kuća površine približno 300 m² smještena u mirnoj ulici u Petruševcu. Kuća zahtijeva potpunu adaptaciju unutarnjeg dijela, što predstavlja idealnu priliku za uređenje prema vlastitim željama. Uz kuću se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 326.400 €, 300,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća od 300 m2 na parceli od 700 m² s mogućnošću dokupa dodatnih 1.270 m² zemljišta (ukupno gotovo 2.000 m²), ali nije obavezno. Izgrađena je 1972. godine, a 2010. godine napravljena je posljednja veća adaptacija (promjena krovišta, PVC stolarija, Schiedel dimnjaci i sl.)....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 279.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 279.000 €, 285,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 249.000 €
16.04.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u blizini Radničke ceste na 1700 m² zemljišta, uređena kao manja zgrada sa zasebnim ulazima po etažama. Sastoji se od 3 etaže po 95 m²: 2 potpuno uređena stana, 3. etaža roh-bau sa stolarijom. Kuća ima PVC stolariju, fasadu, centralno grijanje te grijanje i hlađenje....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 270.000 € na 249.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 249.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 270.000 €
11.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom dijelu Petruševca, idealna za obiteljski život s mogućnošću uređenja dodatnog stambenog prostora. Kuća se sastoji od prizemlja koje je odmah useljivo te kata u roh-bau izvedbi, što budućem vlasniku pruža priliku da prostor uredi prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 329.000 €, 200,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s okućnicom površine 700 m² u mirnom dijelu Petruševca, idealna za obiteljski život ili kao investicijska prilika. Postoji i mogućnost dokupa dodatnog zemljišta površine 1.270 m², što dodatno povećava potencijal ove nekretnine. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 249.900 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 249.900 €, 192,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 270.000 €
02.05.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? NOVI PETRUŠEVEC ? ODLIČNA PRILIKA Prodaje se potpuno legalna i kvalitetno građena kuća u mirnom dijelu Novog Petruševca, idealna za obiteljski život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže: *Prizemlje (neto 91,28 m²) ? useljivo - 3-sobni stan - kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 65.000 €, 160,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnoj lokaciji nedaleko od Zlatara i 5 km od Konjščine - prodajem seosko imanje koje se sastoji od zidane kuće (prizemlje, kat + potkrovlje + podrum), stare kuće, zidane štale i velike okućnice. Parcela je održavana, ima struju, vodu (+ uporabljiv bunar), telefon i asfaltni....

 
 
 
  Stan, PETRUŠEVEC, 200.000 €, 78,98 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA U ZAGREBU! VLASNIŠTVO UREDNO, MOGUĆNOST KUPNJE NA KREDIT!! Za više informacija direktan kontakt: LIDIJA MATIJEVIĆ 095 3721 999 U mirnom i zelenom okruženju prodaje se prostran stan na prvom katu zgrade sa desetak stanova . Ispred stambene zgrade nalazi se predivno dvorište....

 
 
 
  Kuća, PETRUŠEVEC, 21.500 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,