• GoHome Professional
nekretnine petrinja prodaja samostojeća barem 190 - GoHome
  • nekretnine petrinja prodaja samostojeća barem 190 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrinja prodaja samostojeća barem 190 m2

  • Za upit "nekretnine petrinja prodaja samostojeća barem 190 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 811 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 54000 eura
    • do 68000 eura (prosječna cijena)
    • do 81000 eura
    • do 681 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRINJA, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dva poslovna prostora u Petrinji. U prizemlju nekretnine nalaze se dva poslovna prostora. Jedan poslovni prostor je trenutno u najmu kao trgovina (Studenac), dok je drugi namijenjen i rađen kao ugostiteljski objekt. Ugostiteljski objekt se sastoji od prve prostorije....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mirnoj lokaciji u Petrinji, svega 5 minuta vožnje od centra grada. Kuća je u dobrom stanju, potreban je samo namještaj i grijanje kako bi bila potpuno spremna za stanovanje. Raspored prostorija: - Prizemlje: 3 sobe (jedna se....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 78.900 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Dodoši Skriveni raj za ljubitelje prirode! U srcu netaknute prirode, na idiličnoj lokaciji udaljenoj svega 20 km od Petrinje i 35 km od Siska, smještena je ova jedinstvena nekretnina kuća u roh bau fazi s pripadajućim prostranim poljoprivrednim zemljištem.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrinja prodaja samostojeća barem 190 m2'
250.000 €
250.000 €
55.000 €
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 195,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se katnica u Petrinji s pomoćnim zgradama, nedaleko centra grada. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dvije sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom te ostava i isti raspored je na katu. Prostor je moguće koristiti kao dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 196,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.07.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 196 m2,dvorišna zgrada i dvorište od 574 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 4 sobe,2 kuhinje,2 kupaone+wc,2 balkona,garaže. Struja,voda,septička jama,klasično grijanje. Kuća je izgrađena 1974 godine. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 288.000 € na 266.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 266.000 €, 218,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 288.000 €
17.04.2026 - 266.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 218 m2,dvorišna zgrada površine od 52 m2 i dvorište od površine od 260 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 7 soba, kuhinje, kupaonice+wc-a ,1 zasebnog wc-a,ljetne kuhinje, 2 balkona i terase. Struja,voda,gradska kanalizacija,klasično grijanje(drva),telefonska....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 240 m2,dvorišna zgrada za uzgoj junadi površine od 175 m2,dvorišna zgrada za krave površine od 70 m2,skladište+garaža površine od 145 m2,oranicei livade ukupne površine od 51449 m2 u Jabukovcu. Kuća se sastoji od 5 soba,kuhinje,kupaonice+wc,1 nedovršene....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 350.000 €, 180,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Kuća visoka prizemnica površine od 180 m2, dvorišna zgrada površine od 116 m2 i dvorište površine od 841 m2 u Mošćenici. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a,1 zasebne kupaonice,1 zasebnog wc-a i terase . Kuća je izgrađena je 1988 godine, a rekonstruirana je 2003 godine.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 348.000 €, 302,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća dvokatnica stambene površine od 302 m2, dvorište površine od 500 m2 i livada površine od 540 m2 u Mošćenici. Kuća se sastoji od 5 soba,kuhinje. 3 kupaonice+ 3 wc-a i 6 balkona . Kuća je izgrađena je 2005 godine. Struja, voda,septička jama ,centralno grijanje (lož ulje),kasmin,....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 200.000 €, 320,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Za više informacija 0997378427 Kuća za prodaju Investicijska prilika u samom centru Petrinje Na prodaju je prostrana stambena kuća smještena u strogoj gradskoj jezgri Petrinje, idealna za investitore i one koji traže nekretninu s već osiguranim prihodima od najma. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 150.000 €, 330,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća Petrinja. Prodaje se obiteljska kuća u Petrinji, kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja, ukupne je površine 330m2. Dvorište je površine 517m2. Na prvom katu se nalazi hodnik, dnevni boravak, kuhinja, kupaona i tri spavaće sobe. Isti raspored prostorija je i na....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 189.000 €, 382,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Petrinja, kuća 382 m2 Prodaje se kuća 288 m2 na 3 etaže, te dvorišna kuća od 94 m2. Potencijal za 4 stambene jedinice (1.stambena jedinica-prizemlje 103 m2, 2.stambena jedinica-1.kat 106 m2, 3.stambena jedinica-2.kat 56 m2, 4.stambena jedinica- prizemnica u dvorištu 94 m2). Prizemlje,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!