• GoHome Professional
nekretnine petrinja prodaja samostojeća - GoHome
  • nekretnine petrinja prodaja samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrinja prodaja samostojeća

  • Za upit "nekretnine petrinja prodaja samostojeća" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 920 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit nekretnine petrinja prodaja samostojeća pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosječna cijena)
    • do 83000 eura
    • do 692 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRINJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 240 m2,dvorišna zgrada za uzgoj junadi površine od 175 m2,dvorišna zgrada za krave površine od 70 m2,skladište+garaža površine od 145 m2,oranicei livade ukupne površine od 51449 m2 u Jabukovcu. Kuća se sastoji od 5 soba,kuhinje,kupaonice+wc,1 nedovršene....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 88.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.indomio.hr

Provjereno - rastući je trend i sve više ljudi koji traže kuću na osami. Takvih je sve manje u ponudi i ugrabite ovu priliku. Da, moguće je pronači urednu kuću s umjerenom cijenom ali rijetko koja na selu nema susjede koji se bave glasnom poljoprivredom ili barem ruševinu u vidokrugu.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica površine od 76 m2 ,dvorišna zgrada površine od 15 m2,dvorišna zgrada površine od 69 m2,dvorište i oranice površine od 1514 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 2 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a . Kuća je izgrađena 1959 godine. Struja i voda su na cesti. Kuća je nakon potresa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrinja prodaja samostojeća'
150.000 €
29.000 €
135.000 €
  Kuća, PETRINJA, 65.000 €, 154,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća koja se nalazi u Petrinji, mjesto Mošćenica ulici Ante Starčevića. Kuća nije imala oštećenja od potresa, ali je potrebna adaptacija. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja ukupne površine 154 m2. te dodatnih objekata u dvorištu. Ukupna površina parcele iznosi....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 296.000 €, 160,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Mošćenica, na prometnici između Siska i Petrinje, smještena je kuća koja je trenutno u funkciji klesarske radionice s trgovinom. Kuća je raspoređena na dvije etaže koje mogu biti organizirane kao dvije zasebne stambene cjeline (već postojeće instalacije za stambenu namjenu). Nalazi....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 78.900 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Dodoši Skriveni raj za ljubitelje prirode! U srcu netaknute prirode, na idiličnoj lokaciji udaljenoj svega 20 km od Petrinje i 35 km od Siska, smještena je ova jedinstvena nekretnina kuća u roh bau fazi s pripadajućim prostranim poljoprivrednim zemljištem.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 195,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se katnica u Petrinji s pomoćnim zgradama, nedaleko centra grada. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dvije sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom te ostava i isti raspored je na katu. Prostor je moguće koristiti kao dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dva poslovna prostora u Petrinji. U prizemlju nekretnine nalaze se dva poslovna prostora. Jedan poslovni prostor je trenutno u najmu kao trgovina (Studenac), dok je drugi namijenjen i rađen kao ugostiteljski objekt. Ugostiteljski objekt se sastoji od prve prostorije....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica stambene površine od 100 m2 ,2 dvorišne zgrade,okućnica i ograđeno zemljište na kojoj se nalaze Srne i zemljište ukupne površine od 52497 m2 u Komogovini. Kuća se sastoji od 3 sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a,terase,nedovršenih prostorija u potkrovlju i garae u dvorišnoj....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mirnoj lokaciji u Petrinji, svega 5 minuta vožnje od centra grada. Kuća je u dobrom stanju, potreban je samo namještaj i grijanje kako bi bila potpuno spremna za stanovanje. Raspored prostorija: - Prizemlje: 3 sobe (jedna se....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 180 m2 ,dvorišna zgrada i oranice površine od 44442 m2 u Joševici. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a i balkona. Kuća je izgrađena 1986 godine. Kuća je u niskoj roh bau izvedbi. .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica stambene površine od 40 m2 ,oranice,livade i šume površine od 38139 m2 u Novoj Drenčini. Kuća se sastoji od sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a. Kuća je izgrađena u obnovi 2002 godine. Struja,voda (hidrofor),septička jama,klasično grijanje(drva). .

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Petrinji ? 140 m², 4 spavaće sobe, dvorište od 400m2, odmah useljiva. Prodaje se prostrana obiteljska kuća u mirnom dijelu Petrinje, ukupne površine 140 m². Kuća je idealna za obitelj, s funkcionalnim rasporedom prostorija na dvije etaže. Prizemlje sadrži: prostrani....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 288.000 € na 266.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRINJA, 266.000 €, 218,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 288.000 €
17.04.2026 - 266.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća katnica stambene površine od 218 m2,dvorišna zgrada površine od 52 m2 i dvorište od površine od 260 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 7 soba, kuhinje, kupaonice+wc-a ,1 zasebnog wc-a,ljetne kuhinje, 2 balkona i terase. Struja,voda,gradska kanalizacija,klasično grijanje(drva),telefonska....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 350.000 €, 180,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Kuća visoka prizemnica površine od 180 m2, dvorišna zgrada površine od 116 m2 i dvorište površine od 841 m2 u Mošćenici. Kuća se sastoji od 6 soba,kuhinje.kupaonice+wc-a,1 zasebne kupaonice,1 zasebnog wc-a i terase . Kuća je izgrađena je 1988 godine, a rekonstruirana je 2003 godine.....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se elegantna i kompletno adaptirana katnica površine 200 m², smještena na parceli od 467 m², u mirnoj ulici nadomak centra Petrinje. Ova nekretnina nudi savršen spoj suvremenog dizajna, udobnosti i privatnosti ? idealna za obitelj ili one koji traže miran život u gradu, ali....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću u Sisačko Moslavačkoj županiji , 15 km udaljeno od Petrinje. Kuća se nalazi na okućnici od 2312 m2, sastoji se od jednog dvoetažnog stana od cca 100 m2. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja, blagovaonica, kupaona sa wc-om i ostava/spremište, a na prvom katu....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 348.000 €, 302,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća dvokatnica stambene površine od 302 m2, dvorište površine od 500 m2 i livada površine od 540 m2 u Mošćenici. Kuća se sastoji od 5 soba,kuhinje. 3 kupaonice+ 3 wc-a i 6 balkona . Kuća je izgrađena je 2005 godine. Struja, voda,septička jama ,centralno grijanje (lož ulje),kasmin,....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 200.000 €, 320,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Za više informacija 0997378427 Kuća za prodaju Investicijska prilika u samom centru Petrinje Na prodaju je prostrana stambena kuća smještena u strogoj gradskoj jezgri Petrinje, idealna za investitore i one koji traže nekretninu s već osiguranim prihodima od najma. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 189.000 €, 382,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Petrinja, kuća 382 m2 Prodaje se kuća 288 m2 na 3 etaže, te dvorišna kuća od 94 m2. Potencijal za 4 stambene jedinice (1.stambena jedinica-prizemlje 103 m2, 2.stambena jedinica-1.kat 106 m2, 3.stambena jedinica-2.kat 56 m2, 4.stambena jedinica- prizemnica u dvorištu 94 m2). Prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nenamještena kuća u Petrinji koja se nalazi na parceli ukupne površine 672 m², te je etažirana na dva odvojena stana ? prizemlje i kat, svaki površine 99 m². Kuća je sagrađena 1973. godine, a adaptirana je 2005. godine. Grijanje klasično na drva. Smještena je na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nenamješten stan od 59,91 m2 na prvom katu kuće koja se nalazi na parceli ukupne površine 363 m², u mirnoj i uređenoj ulici u Petrinji. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, spremišta, balkona te tavana na korištenje. Stan je adaptiran 2010. godine.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me