• GoHome Professional
nekretnine petrčane prodaja samostojeća do 2500 eu - GoHome
  • nekretnine petrčane prodaja samostojeća do 2500 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrčane prodaja samostojeća do 2500 eura/m2

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja samostojeća do 2500 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.010 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosječna površina)
    • barem 290 m2
    • 350 m2
  •  Po cijeni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

HR Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća u neposrednoj blizini Zadra, u Kožinu, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri kata, tlocrtne površine 155 m2, i izgrađena je između 1985. i 1990. godine. U visokom prizemlju su smještene dnevna soba s blagovaonicom i izlazom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 525.000 €, 240,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća DRUGI RED UZ MORE, ukupne stambene površine 240 m2 u Kožinu. S kuće se prostire PREKRASAN POGLED NA MORE čija je udaljenost svega 50 metara !!! Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od 2 hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 800.000 €, 370,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji samostojeća kuća sa bazenom u Kožinu, ukupne bruto površine 370 m². Sagrađena je na zemljištu od 686 m². Kuća je izgrađena 1971. godine dok je 2018. g. postavljena toplinska izolacija fasade. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja, sa po jednom stambenom jedinicom na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja samostojeća do 2500 eura/m2'
550.000 €
550.000 €
350.000 €
  Kuća, PETRČANE, 1.050.000 €, 415,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Kuća s 3 velika stana i prekrasnim pogledom na more! Punta Skala! Prodaje se prekrasna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadarskoj regiji Punta Skali u Petrčanima. Ova jedinstvena nekretnina sastoji se od tri prostrana stana, svaki s očaravajućim pogledom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Kožino kod Zadra prodaje se kuća okružena zelenilom na mirnoj lokaciji, u blizini mora, 3. red od mora.Kuća je ukupne podne površine 240,20 m2, sastoji se od 3 etaže (suteren+prizemlje+kat) s jednom garažom i prodaje se potpuno opremljena.Kvalitetno je građena u drugoj polovici....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 950.000 €, 600,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, kuća, Kožino U Kožinu kod Zadra prodaje se kuća dvokatnica na terenu površine 900 m2. Prizemlje i kat su u roh-bau izvedbi, a na drugom katu su dva uređena stana - dvosobni i trosobni, s velikim balkonima. U prizemlju su planirana tri apartmana, a na prvom katu četiri, svi....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 600.000 €, 414,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji u Petrčanima, Punta Skala. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima 269m2 dok okućnica čini 145m2. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica s wc-om, spavaća soba i natkrivena terasa. Na katu se nalazi 5 spavaćih....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien u ponudi ima polovicu dvojne kuće smještenu u mirnom dijelu Petrčana, namijenjenu kupcima koji traže spoj privatnosti, mediteranskog načina života i sigurnog investicijskog potencijala. Na parceli od 115 m² smješten je objekt ukupne stambene površine od 122 m², organiziran....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com