• GoHome Professional
nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 bazen hid - GoHome
  • nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 bazen hid - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 bazen hidromasažna kada

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 bazen hidromasažna kada" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 4.153 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 419.000 €, 124,14 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.c21.hr

ZADAR - PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN NA PRVOM KATU ? NOVOGRADNJA ? LIFT ? DIZALICA TOPLINE Prodaje se odličan trosoban apartman u mjestu Petrčane (Punta Radman), 8km sjeverno od Zadra. Izgradnja je započela te se mogućnost useljenja očekuje do kraja 2024. godine. Projekt sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 649.000 €, 169,55 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.c21.hr

ZADAR - PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE ? NOVOGRADNJA ? LIFT ? DIZALICA TOPLINE Prodaje se odličan trosoban penthouse u mjestu Petrčane (Punta Radman), 8km sjeverno od Zadra. Izgradnja je započela te se mogućnost useljenja očekuje do kraja 2024. godine.....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 489.000 € na 550.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 489.000 €
22.04.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM ? PRIZEMLJE NOVOGRADNJE Prodaje se luksuzan četverosoban stan u prizemlju moderne zgrade s podzemnom garažom, ukupne bruto površine 293,64 m² s pripadcima. Stan se sastoji od: hodnika (5,80 m² + 3,02 m²) kupaonice (4,32 m²)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja barem 110 m2 bazen hidromasažna kada'
910.000 €
985.000 €
985.000 €
  Kuća, PETRČANE, 910.000 €, 196,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu modernu vilu s tri etaže, smještenu na mirnoj i prestižnoj lokaciji uz more. Ova sofisticirana nekretnina dio je dvojne vile ? prodaje se lijevi, potpuno odvojeni dio s vlastitim ulazom, bazenom i prostranim terasama. PRIZEMLJE ? Prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 945.000 €, 232,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR - PETRČANE, VILA F ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila F, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 945.000 €, 232,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zadar Predstavljamo luksuznu duplex villu neto površine 232 m2, na parceli od 697 m2, s bazenom od 20 m2 koja se gradi u modernom kompleksu od 6 villa. Vila se prostire na 3 etaže: Prizemlje u kojemu su ulazni hodnik, strojarnica, gostinjski toalet, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.200.000 €, 234,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan PRODAJA - KOŽINO - 234,64 m2 (stvarna površina 513,47 m2) Zgrada je kvalitetno i luksuzno opremljena, svi ugrađeni materijali, podne i zidne obloge su po najvišim standardima : - zvučna i toplinska izolacija - izolacija fasada 10 cm - izolacija krova 15 cm - međukatna....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 980.000 €, 234,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan na 1.katu urbane vile ? KOŽINO -80m od plaže Na prodaju je ekskluzivan stan smješten na 1.katu moderne urbane vile s ukupno tri luksuzne rezidencije, svaka na zasebnoj etaži (prizemlje, prvi i drugi kat). Objekt se nalazi u drugom redu do mora, na svega 80 metara udaljenosti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.200.000 €, 234,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 980.000 €, 234,00 m2 cca 4190 €/m2

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, Na upit, 232,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U sklopu luksuznog kompleksa Vile Petrčane, koji se gradi u jednom od najpoželjnijih dijelova zadarske rivijere, smještena je Vila F ? moderna novogradnja koja kombinira eleganciju, funkcionalnost i mirno okruženje u blizini mora. Ova vila predstavlja idealan izbor za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 850.000 €, 237,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

* Ekskluzivna vila iz naše radionice - NOVOGRADNJA * Atraktivna i moderno uređena vila za vrhunac luksuza i udobnosti koje će Vaše životno iskustvo podići na jednu sasvim novu razinu kakvu do sada još niste doživjeli. Smještena u malom mjestu Kožino, samo nekoliko kilometara od nadaleko....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.290.000 €, 258,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s bazenom u prizemlju urbane vile ? KOŽINO -80m od plaže Na prodaju je ekskluzivan stan smješten u prizemlju moderne urbane vile s ukupno tri luksuzne rezidencije, svaka na zasebnoj etaži (prizemlje, prvi i drugi kat). Objekt se nalazi u drugom redu do mora, na svega....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.290.000 €, 258,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.490.000 €, 325,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzni penthouse u novogradnji, smješten u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji. Penthouse oznake S4 nalazi se na 2. katu i ima ukupnu korisnu površinu od 185,39 m2. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na balkon. Tri....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 1.490.000 € na 1.250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 1.490.000 €
25.04.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni penthouse pokraj mora Prodaje se luksuzni penthouse pokraj mora smješten na ekskluzivnoj lokaciji u Kožinu pokraj Zadra. Luksuzno uređen stan ukupne stambene površine 129,93 m2 sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.915.000 €, 416,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zadar Predstavljamo luksuznu samostojeću villu neto površine 416 m2, na parceli od 668 m2, s bazenom od 44 m2 koja se gradi u modernom kompleksu od 6 villa. Vila se prostire na 3 etaže: Prizemlje u kojemu su ulazni hodnik, strojarnica, gostinjski toalet, spremište, igraona,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.915.000 €, 416,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - PETRČANE, VILA E ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila E, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.770.000 €, 474,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR - PETRČANE, VILA B ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila B, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.300.000 €, 340,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - PETRČANE, VILA A ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila A, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.300.000 €, 340,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zadar Predstavljamo luksuznu duplex villu neto površine 340 m2, na parceli od 885 m2, s bazenom od 23 m2 koja se gradi u modernom kompleksu od 6 villa. Vila se prostire na 3 etaže: Prizemlje u kojemu su ulazni hodnik, strojarnica, gostinjski toalet, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.780.000 €, 455,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni penthouse s bazenom na 2.katu urbane vile ? KOŽINO -80m od plaže Na prodaju je ekskluzivan penthouse smješten na 2.katu moderne urbane vile s ukupno tri luksuzne rezidencije, svaka na zasebnoj etaži (prizemlje, prvi i drugi kat). Objekt se nalazi u drugom redu do mora, na....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.770.000 €, 474,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zadar Predstavljamo luksuznu samostojeću villu neto površine 474 m2, na parceli od 817 m2, s bazenom od 43 m2 koja se gradi u modernom kompleksu od 6 villa. Vila se prostire na 3 etaže: Prizemlje u kojemu su ulazni hodnik, strojarnica, gostinjski toalet, spremište, igraona,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, Na upit, 396,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Petrčana, između Zadra i Nina, smještena je Vila C ? nova luksuzna vila u izgradnji, dio ekskluzivnog kompleksa Vile Petrčane. Riječ je o modernoj novogradnji koja nudi visoku razinu komfora, suvremen dizajn i brojne sadržaje, idealna za one koji traže....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, Na upit, 416,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i prirodnim ljepotama okruženom naselju Petrčane, svega desetak kilometara od Zadra, gradi se ekskluzivan kompleks Vile Petrčane. Među šest luksuznih vila ističe se Vila E ? suvremena novogradnja s vrhunskim sadržajima, osmišljena za potpuni komfor i uživanje u mediteranskom....