• GoHome Professional
nekretnine petrčane prodaja 2.kat 130 m2 - GoHome
  • nekretnine petrčane prodaja 2.kat 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine petrčane prodaja 2.kat 130 m2

  • Za upit "nekretnine petrčane prodaja 2.kat 130 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.811 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 431.500 €, 132,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE ? PUNTA RADMAN Na prodaju je trosobni apartman na prvom katu moderne novogradnje. Predstavlja se projekt s ukupno četiri stambene jedinice, idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Smješten je u Petrčanima (Punta Radman), u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 615.000 €, 125,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S3 (Penthouse) na drugom katu dvokatnice s pogledom na more površine 125 m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, sobe 1, sobe 2, sobe 3, kupaonice 1, kupaonice 2, kupaonice 3, toaleta, garderobe 1, garderobe 2, ostave za kuhinju i....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 558.250 €, 125,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026. - 558.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se luksuzni apartmani u novogradnji udaljeni 80 m od mora u Kožinu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. te 2. kata. Zgrada ima podzemnu garažu, velika spremišta od 20 m2, dizalo, bazen u prizemlju i na krovnoj terasi. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 se prostire preko cijele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine petrčane prodaja 2.kat 130 m2'
510.880 €
510.880 €
400.000 €
  Apartman, PETRČANE, 431.500 €, 132,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 399.000 €, 120,48 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.c21.hr

ZADAR - PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN S VRTOM ? NOVOGRADNJA ? LIFT ? DIZALICA TOPLINE Prodaje se odličan trosoban apartman u mjestu Petrčane (Punta Radman), 8km sjeverno od Zadra. Izgradnja je započela te se mogućnost useljenja očekuje do kraja 2024. godine. Projekt sačinjavaju dvije....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 558.250 €, 125,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026. - 558.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 520.000 €, 130,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban apartman oznake (S04) na drugom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. Stambena površina apartmana se sastoji od kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, hodnika, toaleta, tri spavaće sobe, lođe, terase, spremišta, dva kupatila s toaletom, stubišta i krovne....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 416.000 € na 395.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 395.000 €, 130,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 355.000 €
22.03.2026 - 416.000 €
01.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Penthouse s pogledom na more u izgradnji Z4S4 Prodaje se moderan stan u izgradnji u Petrčanima kraj Zadra. Stan stambene površine 90,1 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s 4 jedinice unutar kompleksa od pet modernih zgrada. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 130,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 431.500 € na 511.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 511.500 €, 132,86 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 431.500 €
15.05.2026 - 511.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni apartman na 1. katu Moderan projekt novogradnje s 4 stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 419.000 €, 124,14 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.c21.hr

ZADAR - PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN NA PRVOM KATU ? NOVOGRADNJA ? LIFT ? DIZALICA TOPLINE Prodaje se odličan trosoban apartman u mjestu Petrčane (Punta Radman), 8km sjeverno od Zadra. Izgradnja je započela te se mogućnost useljenja očekuje do kraja 2024. godine. Projekt sačinjavaju....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 595.000 € na 530.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 530.000 €, 124,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 595.000 €
22.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan penthouse apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice, na izuzetnoj lokaciji - treći red do mora, svega 50 metara udaljenosti do mora i plaže. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, te prostrane terase koja ima prekrasan panoramski....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 544.900 €, 137,95 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Petrčanima lijepom turističkom mjestu nadomak Zadra gradi se projekt s dvije zgrade u svakoj po sa četiri stana. Preostali stan koji je još ostao za prodaju je penthouse četverosobni stan S4 koji se nalazi na 2.katu zgrade A. Stan se sastoji od lijepog prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 447.000 € na 420.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 420.000 €, 139,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 380.000 €
22.03.2026 - 447.000 €
01.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Penthouse s pogledom na more u izgradnji Z2S4 Prodaje se moderan stan u izgradnji u Petrčanima kraj Zadra. Stan stambene površine 89,3 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s 4 jedinice unutar kompleksa od pet modernih zgrada. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Projekt kojim je predviđena izgradnja dviju stambenih građevina, s ukupno 6 stambenih jedinica. Projektom predviđeni objekti su građevine katnosti prizemlje + dva kata (Pr+2), s visinom do vijenca od 9,20 m. Četverosoban penthouse površine 120,53 m2 na drugom katu stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 600.000 €, 120,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KOŽINO- DRUGI RED UZ MORE- TROSOBNI STANOVI S BAZENIMA Na prodaju su tri stana- svaki na svojoj etaži- prizemlje, 1.kat i 2.kat Svi stanovi imaju pogled na more. Stan u prizemlju i penthouse imaju bazen. Svi stanovi imaju tri spavaće sobe, 2 kupaonice i 1 toalet. Dnevni boravak, blagovaona....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 520.000 €, 141,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan oznake (S04) na drugom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. Stambena površina stana se sastoji od kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, hodnika, toaleta, tri spavaće sobe, lođe, terase, spremišta, dva kupatila s toaletom, stubišta i krovne terase....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 141,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Penthouse u novogradnji 200 m od mora Prodaje se prostrani penthouse u novogradnji na Punti Radman u Petrčanima pokraj Zadra. Stan stambene površine 109 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 141,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderan PENTHOUSE apartman visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 200 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 4....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 141,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 495.000 €, 141,04 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni penthouse na 2. katu s krovnom terasom, NOVOGRADNJA! Moderan projekt novogradnje s 4 stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com