• GoHome Professional
nekretnine perušić prodaja što veće do 3460 m2 - GoHome
  • nekretnine perušić prodaja što veće do 3460 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine perušić prodaja što veće do 3460 m2

  • Za upit "nekretnine perušić prodaja što veće do 3460 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 939 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 3290 m2 (malo manji)
    • 3630 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 26000 eura
    • do 32000 eura (prosječna cijena)
    • do 39000 eura
    • do 326 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PERUŠIĆ, 57.000 €, 2851,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Perušiću, površine 2851 m², koje se nalazi na odličnoj lokaciji s nesmetanim pristupom, a opet izvan dosega utjecaja glavne prometnice. Sa zemljišta se s jedne strane pogled pruža na beskrajno zelenilo, livade i brdo Kunjača, dok je s druge strane....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 40.000 €, 2158,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

U Perušiću se prodaje građevinsko zemljište do kojeg vodi asfaltni put, struja i voda nalaze se uz parcelu. Zemljište se nalazi nedaleko od centra mjesta s predivnim pogledom na Velebit. Uz ovo zemljište u ponudi je još cca 8000m2. KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU!!! Za dodatne....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 21.500 € na 19.500 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PERUŠIĆ, 19.500 €, 1769,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 21.500 €
02.05.2026 - 19.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

PERUŠIĆ - Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.769 m2, koje se nalazi u blizini centra Perušića, a nalazi se na osami, sa dostupnom vodom, strujom i kanalizacijom u Ulici kralja Zvonimira. Upisan pristupni put do zemljišta. Mjere zemljišta su 22m x 80m. Prekrasan pogled, plodna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine perušić prodaja što veće do 3460 m2'
65.000 €
65.000 €
27.900 €
  Zemljište, PERUŠIĆ, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se 3 građevinske parcela u Perušiću, Varoš na lijepoj i poželjnoj lokaciji. Parcele se nalaze u prirodi, miru i tišini s lijepim pogledom a odlično prometno povezane s centrom mjesta, svim potrebnim sadržajima i autoputom A1 što je od velike važnosti. Prilika za izgraditi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 310.000 € na 305.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PERUŠIĆ, 305.000 €, 500,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.01.2026 - 370.000 €
20.01.2026 - 320.000 €
09.02.2026 - 310.000 €
23.04.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću u Lici, 500 m pored jezera Krušćica, renovirana lovačka kuća na 3 kata, drvena. Dograđeno je vanjsko dvorište sa dva natkrivena prostora, izgrađena vanjska kučica. Također je dograđena šuupa sa velikim skladišnim prostorom. U kući može spavati 16 osoba. Idealno za odmor,....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 21.500 €, 496,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 496 m² u Perušiću, na odličnoj lokaciji s nesmetanim pristupom i izravnim izlazom na glavnu ulicu, u blizini centra naselja. Zemljište je pravokutnog oblika, dimenzija 15 m (širina uz glavnu cestu) x 33 m (dubina). Sva komunalna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 449.000 €, 136,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna kuća u idiličnom okruženju, smještena u naselju Konjsko Brdo, Perušić, Ličko-senjska županija. Ova kvalitetna novogradnja, stara svega nekoliko godina, predstavlja savršen spoj suvremenog komfora i netaknute prirode. Kuća se prostire na dvije etaže s ukupno 136....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 562.000 €, 125,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća s pogledom u prirodi, no ipak u blizini svih sadržaja potrebnih za život i boravak. Kuća se nalazi u Perušić, Bukovac Perušićki. Površine je 125 m bruto, nalazi se na čestici od 1400 m a što pruža mogućnosti dodatnih sadržaja. Sastoji se od dvije sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PERUŠIĆ, STUDENCI - Predivna kuća za odmor za 50.000m2 zemljišta U ponudi imamo kućicu kao iz bajke okruženu prirodom. Na katu se nalazi dnevni boravak, blagovaonica, kuhinja, spavaća soba, kupaonica i hodnik, ukupne površine 65 m. Prizemlje je jedna soba od 30 m, uređena u rustikalnom....

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 160.000 €, 90,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Autentično ličko imanje s uređenim voćnjakom i velikim zemljištem Perušić U tišini Like, daleko od buke i žurbe, prodaje se raskošan posjed idealan za miran život, turizam ili investiciju. Glavna kuća + 3 gospodarske zgrade Svi objekti su legalizirani. U jednoj se nalazi ljetna kuhinja....

 
 
 
  Apartman, PERUŠIĆ, 160.000 €, 90,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PERUŠIĆ, 80.000 €, 84,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća 84m2, prizemnica potpuno namještena, velika spavaća soba, dnevni boravak, blagavaona, kuhinja, predsoblje, kupaona sa tuš kadom, wc, umivaonik, perilica rublja, ormar, bojler? odmah useljiva (služila kao ljetnikovac). Nova peć na drva, namještaj (ormari, stolovi, stolice, ormarići,....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 38.000 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u centru Perušića u manjoj stambenoj zgradi sa svega 4 stana. Potrebna kompletna adaptacijas Vlasništvo uredni 1/1 Obratite nam se s povjerenjem Ivan 0994444979 ID KOD AGENCIJE: ST3978 Ivan Bronzović - LIKA Asistent u posredovanju Mob: 099/444-4979 Tel: 023/551-400....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 38.000 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u centru Perušića u manjoj stambenoj zgradi sa svega 4 stana. Potrebna kompletna adaptacijas Vlasništvo uredni 1/1 Obratite nam se s povjerenjem Ivan 0994444979 Park Sportski centar Pošta Vrtić Škola Javni prijevoz Udaljenost od centra mjesta: 50 m Udaljenost od mora:....

 
 
 
  Stan, PERUŠIĆ, 50.000 €, 44,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je suterenski dvosoban stan u stambenoj zgradi u Perušiću, površine 44 m². Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, sobe, kupaonice i predsoblja. Stanu pripada i ostava/spremište za drva. Stan je funkcionalan u cijelosti, u dobrom stanju, prije pet godina postavljene su nove....