• GoHome Professional
nekretnine pazin prodaja 960 m2 - GoHome
  • nekretnine pazin prodaja 960 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pazin prodaja 960 m2

  • Za upit "nekretnine pazin prodaja 960 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 60 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manji)
    • 1010 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 4900 eura
    • do 6200 eura (prosječna cijena)
    • do 7400 eura
    • do 62 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAZIN, 95.000 €, 1000,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1000 m2. Zemljište za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Infrastruktura se nalazi na 30 m od terena. Atraktivna lokacija za sve ljubitelje mira i tišine. ID CODE: 300391030-414 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: 00385 52 435 428 Fax:....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 19.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

GRŽANI ? ISTRA | Zemljište s pogledom na jezero Butoniga Na prodaju je atraktivno zemljište u mirnom istarskom mjestu Gržani, idealno za investiciju ili buduću gradnju. Zemljište je trenutno poljoprivredne namjene, ali se nalazi neposredno uz građevinsku zonu, što predstavlja izniman....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 19.000 €, 1018,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, okolica Pazina, poljoprivredno zemljište uz građevinsku zonu - pogled na jezero ButonigaNa prodaju je poljoprivredno zemljište površine 1.018 m², smješteno neposredno uz građevinsku zonu, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji s predivnim, otvorenim pogledom na jezero Butoniga.Zemljište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pazin prodaja 960 m2'
60.000 €
55.030 €
85.000 €
  Zemljište, PAZIN, 40.200 €, 940,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 940 m², smješteno u mirnom i ugodnom okruženju, idealnom za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor s bazenom. Parcela ima osiguran pristupni put te je djelomično ograđena armirano-betonskim zidom s dvije strane, što budućem vlasniku pruža....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 49.000 €, 940,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 940 m², smješteno u mirnom dijelu Pazina, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor s bazenom. Parcela ima uređen pristupni put te je djelomično ograđena armirano?betonskim zidom s dvije strane. U neposrednoj okolici nalaze se....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 50.000 €, 988,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN - Prostrano građevinsko zemljište na rubu naselja Pazin - nezaobilazno srce Istre i sjedište Istarske županije. Pazin je mjesto u kojem su stanovnici izrazito poduzetni i vrlo radišni. Siguran je i otvoren grad po mjeri čovjeka, obrazovno i kulturno središte koje čuva....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 80.000 €, 923,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prekrasno građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na prirodu i Učku. Zemljište ukupne površine 923 m2 nalazi se odmah do asfaltirane prometnice na ulazu u mirno Istarsko selo. Kompletna infrastruktura se nalazi na zemljištu struja, voda, kanalizacija. Zemljište je zapadne....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 58.500 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom okruženju, svega 15 minuta vožnje od Pazina. Parcela pravilnog, ravnog oblika pruža idealne uvjete za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor s turističkim potencijalom. Prema važećim uvjetima moguće je graditi objekt prizemlje....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 53.040 €, 884,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

PAZIN, u ponudi imamo građevinsko zemljište smješteno u građevinskom području naselja na području Pazin, koje predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće u mirnoj i perspektivnoj stambenoj zoni. Građevinska parcela površine 884 m² nalazi se unutar zone....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 61.400 €, 876,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Žminja, prodaje se ovo građevinsko zemljište, pristup i infrastruktura sa asfaltirane prometnice. Mogućnost kupnje više zemljišta različite kvadrature, cijena 70 m2, a dijelovi poljoprivredne namjene 30 po m2. (pristup do građevinske preko poljoprivrednog). Udaljenost do....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 64.000 €, 876,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, LINDAR - Građevinsko zemljište okruženo prirodom Prodaje se prekrasno građevinsko zemljište površine 876 m. Zemljište je pravokutnog oblika, što ga čini idealnim za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Do parcele vodi asfaltirana cesta koja završava na kraju sela, pružajući....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 67.500 €, 1046,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Pazin, okolica, građevinsko zemljište površine 1046m2. Na par minuta vožnje od samog centra Pazina nalazi se građevinsko zemljište ravne površine i pravilnog oblika. Infrastruktura se nalazi do parcele. Okružen je pokojom obiteljskom kućom i okolnim šumama. Svi potrebni sadržaji za....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 54.410 €, 874,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinska parcela površine 874 m smještenu u Pazinu. Parcela se nalazi na vrlo pristupačnoj lokaciji, a struja i voda se nalaze odmah uz parcelu, što omogućuje brzu i jednostavnu izgradnju. Sve potrebne dokumentacije su uredne, uključujući vlasništvo i pristupni put,....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 52.440 €, 874,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PAZIN, u ponudi imamo građevinsko zemljište smješteno u građevinskom području naselja na području Pazin, koje predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće u mirnoj i perspektivnoj stambenoj zoni. Građevinska parcela površine 874 m² nalazi se unutar zone....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 53.910 €, 866,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinska parcela površine 830 m smještenu u Pazinu. Parcela se nalazi na vrlo pristupačnoj lokaciji, a struja i voda se nalaze odmah uz parcelu, što omogućuje brzu i jednostavnu izgradnju. Sve potrebne dokumentacije su uredne, uključujući vlasništvo i pristupni put,....

 
 
 
  Zemljište, PAZIN, 51.960 €, 866,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

PAZIN, u ponudi imamo građevinsko zemljište smješteno u građevinskom području naselja na području Pazin, koje predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće u mirnoj i perspektivnoj stambenoj zoni. Građevinska parcela površine ___ m² nalazi se unutar zone....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me