• GoHome Professional
nekretnine paruževina prodaja što veće - GoHome
  • nekretnine paruževina prodaja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine paruževina prodaja što veće

  • Za upit "nekretnine paruževina prodaja što veće" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 683 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 780 m2
    • do 970 m2
    • 970 m2 (prosječna površina)
    • barem 970 m2
    • 1160 m2
  •  Po cijeni
    • do 3900 eura
    • do 4900 eura (prosječna cijena)
    • do 5900 eura
    • do 49 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PARUŽEVINA, 29.900 €, 971,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta u Paruževini. Parcela se nalazi u sporednoj ulici na laganoj uzbrdici. Zemljište površine 971 m2, trenutno zaraslo. Svi priključci, struja, voda odvod, se nalazi uz cestu Za više informacija i detalja, slobodno se obratite. Roman Turčić....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 518.160 €, 6096,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliko zemljište na mirnoj lokaciji u Paruževini, Sesvete. Zemljište je površine 6096 m2 i nepravilnog je oblika, u potpunosti ravno. Prema prostornom planu zemljište se nalazi dijelom u građevinskoj zoni, a dijelom izvan građevinske zone. Građevinski dio zemljišta nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 195.000 €, 4644,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2024.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji. Priključci struje, plina i gradskog vodovoda nalaze se nedaleko parcele (cca 50m). Blizina obilaznice, vrtića, škole, trgovine te drugih bitnih sadržaja. Lokacijska informacija: "unutar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine paruževina prodaja što veće'
97.400 €
47.000 €
29.200 €
  Zemljište, PARUŽEVINA, 118.500 €, 2377,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinska parcela uz glavnu cestu. Površina 661 čhv (2377m2). Parcela sa nalazi uz samu glavnu cestu koja olakšava dolazak i velikim kamionima. Struja i voda su kraj parcele. Parcela se nalazi u mirnom kraju, mjesto Paruževina. Za više informacija i detalja, slobodno....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 57.000 € na 45.000 € - 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PARUŽEVINA, 45.000 €, 1789,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 57.000 €
23.05.2026 - 45.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1789 m2. Nalazi se na lijepom i mirnom mjestu u naselju Liševo, Paruževina. Sastoji se od 2 parcele i pravokutnog je oblika. Pristup je s asfaltirane ceste. Širina mu je približno 35 metara uz cestu, a u duljina je 87 metara. Zemljište je....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 45.000 €, 1432,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1432 m² na mirnoj lokaciji u Paruževini, Sesvete. Zemljište je pravokutnog oblika, smješteno između obiteljskih kuća. Širina zemljišta uz pristupnu cestu iznosi približno 20 m, a duljina zemljišta na najdužem dijelu iznosi približno....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 65.000 €, 1178,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se građevinsko zemljište od 1178 m2, u Paruževini blizu Kašine. Postoji mogučnost kupnje i susjedne čestice, također 1177 m2 građevinsko. Mogučnost izgradnje stambene građevine....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 65.000 €, 1178,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1178 m² u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Paruževine, u blizini Kašine. Lokacija je idealna za sve koji traže privatnost, prirodu i ugodno okruženje za gradnju obiteljskog doma ili vikendice. Postoji mogućnost kupnje i susjedne čestice....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 29.000 €, 1008,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2023.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se zemljište na mirnoj lokaciji. Priključci struje, plina i gradskog vodovoda nalaze se nedaleko parcele (cca 50m). Blizina obilaznice, vrtića, škole, trgovine te drugih bitnih sadržaja. Zemljište nije namjenjeno za gradnju. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 20.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1000 m2, na lijepom i mirnom mjestu u naselju Paruževina. Pristup s glavne ceste. Širine 10 metara duljine 100 metara. Nalazi se u stambenoj zoni, okružuju ga kuće. Komunalni priključci nalaze se na cesti ispred parcele. Ulica uz koju je smješteno zemljište....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 49.800 € na 44.900 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PARUŽEVINA, 44.900 €, 959,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 49.800 €
12.05.2026 - 44.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Feštincu,Paruževina, ukupne površine 959 m2 sa ucrtanom kućom od 39m2 Priključci struje i vode na gradilištu,kanalizacije i plina nema , blagi pad terena lijep pogled , tišina, miran svakodnevni život , bez stresa ili uživanje u vikendima Javni prijevoz....

 
 
 
  Zemljište, PARUŽEVINA, 11.900 €, 813,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Sesvetama, Paruževina (dio u blizini ulica Turčinovo, Marocchinijev put, Feštinec). Nekad je parcela bila vinograd, ali se na žalost dugo nije koristio pa je iskrčen, sada je čistina, livadamikrolokacija pogodna za montažu klijeti i lijepu....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 205.000 €, 215,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 215 m2 smještena u mirnom dijelu Sesveta, Paruževina, na uređenoj parceli od 637 m2. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored prostorija koji uključuje dvije spavaće sobe, odvojeni dnevni boravak, odvojenu kuhinju te dvije kupaonice s WC-om. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 240.000 €, 196,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća katnica za adaptaiciju sa okućnicom 500m2+1584 m2 . U vlasnički list su upisane 2 zgrade ukupne površine 196 m2 Uz kuću se nalaze i goopdarski objekti, štala, radionica. Blizina škole, javnog privevoza. Dokumentacija uredna Za više informacija ili dogovor oko razgleda,....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 440.000 €, 175,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 175 m² u Paruževini, naselju smještenom nedaleko od Sesveta. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i čistom prirodom. Izgrađena je 2009. godine na parceli ukupne površine 700 m². Sastoji se od suterena u kojem je smješteno....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s prekrasnim pogledom na mirnoj lokaciji u Paruževini. Ima 86 m² stambene površine s okućnicom 358 m2. Sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od spremišta, kupaonice, blagovaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i izlazom na nenatkrivenu terasu sa jacuzzijem.....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

tel: 095/ 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! U Kašini, u mjestu Paruževina, prodaje se kuća od 70 m2, sa okućnicom i garažom, ukupne površine 738 m2. Ova simpatićna kuća, nalazi se u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, a lokacijski....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 169.000 €, 50,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 50 m2 smještena u mirnom dijelu Sesveta, u naselju Paruževina, na prostranoj parceli od 800 m2. Ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za ugodan život u mirnom okruženju ispunjenom prirodom, idealnom za one koji cijene privatnost i mir, a istovremeno žele....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se kućica od 31 m2 sa građevinskim zemljištem. Nalazi se u Paruževini u blizini Kašine, na mirnom dijelu okruženo zelenilom. Kuća ima uporabnu dozvolu. Posebnost ove nekretnine....

 
 
 
  Kuća, PARUŽEVINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se simpatična kućica površine 31 m² smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Paruževine, u blizini Kašine. Ova nekretnina idealna je za sve koji traže bijeg od gradske vreve i žele uživati u prirodi, bilo kao vikendicu ili kao dugoročnije rješenje za stanovanje uz određena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan